celulīts

 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009

Zinu,ka noteikti pirmā doma izlasot manu tekstu Jūs teiksiet,ka šādas diskusijas jau ir bijušas, bet gribētu apkopot aktuālāko informāciju. Esmu 21 gadu jauna, pat ļoti slaida. Uz 175 man ir nedaudz pāri 50kg. Bet celulīts tik un tā ir :( 2x nedēļā pa 2 stundām nodarbojos ar sportu, ēdu protams ne super veselīgi. Bet kā sanāk...

Kādas ir Jūsu atsauksmes par visām salonos pieejamām metodēm-masāžām. Vai ir kāda iedarbīga? Kas palīdzētu celulīta sakuma stadijā?

Nāk vasara un gribās laikus padomāt par izskatu.

Paldies :-)

07.03.2011 21:58 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
Man ir tas topshopa vakumpumpītis. Nu .. man jau liekās, ka palīdz.. vismaz jūt, ka viņš kaut ko dara.
Man draudzene ir izmēģinājusi gandrīz visu :D un jā, sevi arī moka pati ar medus masāžām. Nu viņa rādīja, ka viņai tādi mazi zilumiņi uz kājām, bet nu sakot, ka ir efekts.
Bet jā, man liekās, ka 1. kārt jākustās, 2.kārt jāsašķeļ tie zemādas tauki vai kā viņus nosaukt (piem., ar to pašu vakumpumpīti vai medu vai vnk masējot), un tad 3.kārt viņi jāizvada ārā ar daudz ūdens. + vēl nezinu kā citām, bet lietojot Ok nekādā veidā nevar no viņa tikt vaļā. Vismaz man nesanāca.
Un jā, kontrastduša ir noteikti ļoti labs variants.
Kkas vēl bija baigi labi, bet es piemirsu :D
08.03.2011 12:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!