Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

q drauga bijusi draudzene

 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011

Labvakarin.

Satiekos ar vienu dzeku, tacu vinam pirms manis(pus gadu atpakal) bija draudzene 5 gadus, laikam es neesmu parliecinata, jo domaju ka vins varetu mani sapinat un aiziet atpakal pie draudzenes, tapec ka vini bija tik ilgi kopa un piekersanas, pieradums pastaav. Skirsanos ierosinaja vins, jo draudzenei bija svarigakas lietas, vins jutas taka otra planaa, bet es skaidri zinu ka vina loti pardzivo.

Vai dzeks var maz uzreiz lekt ta citaas attieciibas tik driz pec tik ilgu attieciibu skirsanas?

Vins pret mani ir atklaats un daudz ko izstaasta par to meiteni zinu diezgan, tapat ka par vinu attiecibu skirsanos.

Esmu lasijusi par plaksteriem, bet tada nejutos...

04.03.2011 23:03 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
pusgads jau tomēr nav uzreiz... saprastu pēc mēneša vai pēc nedēļas... Tu jau to puisi labāk zini - viens var aiziet atpakaļ, otrs nevar, atkarīgs no cilvēka, rakstura un sirds...
04.03.2011 23:05 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
tas taču ir tik individuāli... viens var uzsākt nopietnas attiecības pēc 1 nedēļas, cits pat pēc daudziem gadiem nespēj. Tas, ka cilvēki kopā ir ilgus gadus ne vienmēr norāda uz to, ka ir bijusi baigā mīlestība - ir gadījumi, kad cilvēki pēdējos gadus ir vienkārši līdzās pastāvējuši.
Ja jau jums ir tik atklātas sarunas - pajautā viņam, ko viņš par to visu saka...
04.03.2011 23:07 |
 
Reitings 40
Reģ: 03.02.2010
a kāds bija viņu šķiršanās iemesls, kas taj meitenei bij svarīgāks???Karjera??
Un cik Tu pati ilgi pazīsti šo puisi??
:-)
04.03.2011 23:25 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
Velninsh22 kad mes ar draugu iepazinamies vins bija izskiries no savas bijusas jau gadu, bet likas ka tik menesi..
jo nu vins ar vinu gribeja iet uz veikalu iepirkties(mes bijam 3menesi kopa kkur, ja pareizi atceros), es biju diezgan greizsirdiga par to faktu..un tas bija ne tikai..
jo vins bija pieradis pie ta ka gaja ar vinu..
neko darit - izrunajos ar vinu kpc neiet ar manim un vai tieasham vins vel par vinu doma(jo ta bijusa gribeja ar vinu janus sinet kad bijam kopa(zvanija), bet kad izrunajos, un atklati pateicu kad nepatik tas man, tad viss noskaidrojas un vins ar manim saka iet uz veikalu un vairs nekontaktejas, taka esam jau 4 gadi kopa :) un esam laimigi :)
04.03.2011 23:42 |
 
Reitings 378
Reģ: 14.04.2010
nezinu,nekad neesmu bijusi plaaksteris,un laikam arii negribeetu,iipashi ja zinaatu,ka 4alim peedeejaas attieciibas ljoti bijushas noziimiigas
04.03.2011 23:54 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
vnk izrunajies, ja ir verts tad megjini, bet ja vins kko nez vilcinas tad labak esi viena, mazak sapes :)
05.03.2011 00:03 |
 
Reitings 40
Reģ: 03.02.2010
nju varu izstāstīt savu pieredzi! es biju nevis tavā situācijā, bet tās otras meitenes vietā,no kuras aizgāja. :-)
Nu bija tā- bijām kopā,bet man dzīve piespēlēja visādas ideālas izdevības- mācības ārvalstīs, darbs kūrortos, un ta pusgads šeit,pusgads kaut kur,jo dzīve patiešam piespēlēja lieliskas izdevības,no kurām vnk nespēju atteikties.(es patiešām gribēju atteikties no ikkatras nākošās iespējas,ko man piedāvāja, bet vilinājums bij pārāk liels) Un tā vienu dienu izšķīrāmies ar draugu(caur internetu),,jo viņam esot cita un viņš uzskatīja,ka viņš man bija otrajā vietā,bet no sirds varu pateikt,ka ļooti viņu mīlēju.(vnk biju pārvērtusies par nenormālu karjeristi,kur pat neredzeja,kas apkārt notiek, redzēju tikai prestižas mācības ārvalstīs,lielisku darbu, kūrortus dienvidos utt.)
Bet,ko es sapratu, tieš, tas man arī bija vajadzīgs, lai es saprastu, kas man dzīvē ir svarīgs. Protams,priecājos,ka izmantoju savas dzīves lieliskās iespējas, bet tas bija pēdējais brauciens,kur es braucu,protams piedavajumi bijvēl un vēl, bet lai cik viņi bija vilinoši, es sapratu,ka karjeras dēlj es pazaudēšu pilnīgi visu,kas man dārgs.:)
bet pats labākais ir tas, ka mēs tomēr esam kopā! Jo mēs izrunājāmies kārtīgi, sapratām ko darījām pareiz,ko ne.
Tā meitene,kas viņam bija,kad es skrēju pēc savas karjeras, bija vnk, bēgšana no realitātes. :)
nezinu šāds ir man stāsts,kā man gāja, jo vnk mēs viens otru ļoti mīlam un nekādi šķēršli nespēs mūs izšķirt,protams,ja mēs spēsim viens otru saprats, reizēm atteikties no sava egoisma. Tev iesaku vnk sajust vai no viņa puses tas ir pa īstam vai viņam tas ir vienkārši izklaide. Un ja tā ir tas nav to vērts,jo ar , tad,lai kā gribētos turēdams nenoturēsi! :-)Lai veicas!
05.03.2011 01:02 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
mierinajuma plecs///
nevar ta pateikt kas un ka, jo konkreti nez tavu situac.
05.03.2011 14:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits