Vecaki virieshi!!!

 
Reitings 201
Reģ: 29.01.2009

Lavakar!!!

Kadas ir jusu domas par vecakiem virieshiem nju par tadiem,kas 8-13 gadus vacaki par meiteni...

04.03.2011 00:32 |
 
Reitings 181
Reģ: 25.10.2010
Var jau būt, ka tas tikai tāds stereotips par vecumu atšķirībām. Es domāju, ka varbūt nejūt to gadu starpību, kamēr meitenei 20, vīrietim 38, jūt jau pēc gadiem, kad sievietei 35, vīrietim 53, jo tad gan domāšana atšķirās vairumā gadījumu arī starp tiem pāriem, kam puslīdz viss o.k. bijis līdz tam.
Man mamma vienmēr saka, ka vajag jaunu vīru, bet, ko man ar to jauno iesākt - audzināt pa savam? :D :D
Man novērojums, ka tām sievietēm, kam vīrieši ir stipri vecāki, tie vīrieši parasti ir arī bagāti, nezinu, vai te kādas paralēles vilkt, bet tomēr :-D Varbūt, ka stipri vecāku vīrieti ir vieglāk iemīlēt, ja viņš ir arī bagāts, jo neesmu dzirdējusi, ka kāda 20gadniece ar 40gadīgu lupatlasi draudzētos (pieņemu, ka kaut kur ir arī tādas attiecības) |-)
04.03.2011 01:33 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Laikam jau jāpiebilst, ka ļoti labi saprotu latviešu meiteņu skepsi pret vecākiem vīriešiem, jo latvieši pēc 35 gadiem izskatās kā uz 45 un vairāk. Vīrieši nav kopti un noveco ļoti ātri. Gluži tāpat kā pašas latvietes, kas ap un pēc 30 izskatās nošņurkušas un krietni vecākas, jo vīrs ,darbs, bērni.. Bet tas diemžēl ir Austrumeiropai raksturīgi :-/
Rietumeiropā trīdesmitgadnieki ir savā labākajā formā un vecumā.
04.03.2011 01:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ms.Elissa-tev liela taisniba! :-) Pec taviem ierakstiem speju iedomaties, kads tev pasai-konfekte!!! (l)
04.03.2011 01:45 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, kas man pašai? Tu domā vīrieti? :-D
04.03.2011 01:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ms.Elissa-es iedomajos tavu virieti (l) ar tiesam spodru baltu apkakliti-tas ir tas saucamais "balto apkaklisu nesatajs"-tads perfekts- vecaks,bet ne vecis (e) !!!Tads tiesam izskatigs!!!Esmu saskatijusies par daudz laikam savus krimikus,kur visi advokati ,ka nolasiti!Mans dakteris ari tads bija :-P !!!Virs ari OK!!! :-D
04.03.2011 01:52 |
 
Reitings 181
Reģ: 25.10.2010
Es domāju, ka Austrumeiropas iedzīvotājus pat nebūtu korekti salīdzināt ar Rietumeiropas iedzīvotājiem, sākot ar finansiālo situāciju, kas tomēr lielu lomu spēlē tajā, kā izskatās cilvēki. Būtu jau labi, ja kaut puse Latvijas sieviešu varētu dzīvot kā, piemēram, Krištopanes kundze, kurai atpūtai un skaistumkūrēm laika ir atliektiem galiem, un visi jūsmo, cik fantastiksi viņa izskatās. Cilvēki savās darba gaitās ir noskrējušies kā darba zirdziņi, pelnot tikai pašam vajadzīgākajam, un varbūt reizi gadā var atļauties izbraukt ārpus valsts robežām. Un šis nemitīgais vāveres ritenis ļoti lielu kanti iesit gan fiziskajā veselībā, gan, protams, izskatā. (t)
Es gan ne tik daudz par izskatu savos iepriekšējos komentāros biju domājusi, bet gan par to iekšējo saderību starp diviem cilvēkiem, starp kuriem liela vecuma starpība :-)
04.03.2011 01:53 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
:-D :-D Hahaha , nu es ceru, ka no malas tā izskatās. Es tikai zinu, ka manu vīrieti darba dienas visbiežāk raksturo zīda šlipses. Ar balto apkaklīti es neasociēju.
04.03.2011 01:55 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Man gan liekas, ka latviešu vīrieši pārāk daudz dzer, pīpē, neveselīgi ēd un gluži vienkārši paši par sevi nerūpējas.
Sievietes tad tik tiešām ir tie darba zirgi, kuras ir spiestas aizmirst, ka ir Sievietes.
04.03.2011 02:02 |
 
Reitings 1331
Reģ: 29.01.2009
no cilveeka,vinja dziivesstila,un veel viskkaa cita atkariigs :D
manjeejais vispaar ir par 16 gadiem vecaaks par mani :D
04.03.2011 02:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Skipele-es tevi loti labi sapratu!Ta jau ir -cilveki biezi tadi depresivaki-nav ieksa uttMan tomer jasaka ,ka es loti censos "saglabaties",kaut vai ejot uz aierobiku,est veseligi,savest zobus kartiba-ar to kosmetikas kaudzi neaizraujos ,ka ari ar daudz un letam rotaslietam spiguliem uttMans virs tomer,lai ir vecaks,man blakus izskatas loti labi-tiesi ta pasa iemesla del,ka tiesam rupejas par sevi ,savu izskatu!Vins vienmer saka ,ka izskatam ari ir nozime bizness-mati,nagi utt!
Ta saderiba jau atkariga ari no pasas sievietes-ka jau mineju -mana draudzene vienmer velas 10gadus jaunaku virieti,man liekas atkal ,ka man noteikti vajag vecaku,kas satur mani rokas-savalda!!! |-)
04.03.2011 02:04 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Es sevi ar vienaudzi iedomāties nespēju. Nu ko es ar to divdesmitgadnieku darīšu, kurā saskatu tikai puiku? Nogarlaikotos līdz nāvei. Ja būtu viena, tad tikai seksam viņš man varbūt darētu, i to iespējams būtu vēl jāmāca. :-D
04.03.2011 02:09 |
 
Reitings 181
Reģ: 25.10.2010
Daudzviet ārzemēs vispār ir citādāka domāšana - cilvēki nav tikai darba zirgi, kas vakarā to vien spēj, kā gultā iekrist un aizmigt. Cilvēkiem cita domāšana, vairumā pozitīvāka. Man ir diezgan daudz ārzemju paziņu no dažādām valstīm, lielākā atšķirība ir tā, ka viņi dzīvo, nevis izdzīvo. Vīriešiem ir pozitīvāka attieksme pašiem pret sevi un arī sievietēm, viņi paši par sevi rūpējas un ar savu attieksmi padara sievieti laimīgu, kad pat pēc garas darba dienas viņai ir spēks un gribēšana ielikt matu masku un nolakot nagus, lai patiktu sev un labi justos. Un tas nav mazsvarīgi, jo sievietes tomēr ļoti no vīriešiem ietekmējas. Blakus lieliskam vīrietim arī sieviete jutīsies lieliski, kaut varbūt nebūs skaistuma etalons, bet pašpārliecināta un laimīga. Un laimīgs cilvēks nevar izskatīties slikti |-)
04.03.2011 02:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atkal piekritisu ms.Elissai!Man ir bijusi abi gadijumi-gan jaunaks ,gan vecaks!Ta jauniba ir skaista lieta,nu smuki jau tie jaunie puisi-bet ja salidzinu sex-jasaka,ka vecakam virietim tomer ta pieredze ir lielaka, un ta attieksme visa, ir daudz citada,ka jaunam...es to ,protams ,nesaku visos gadijumos!Ka visur un vienmer ir iznemumi! |-)
04.03.2011 02:14 |
 
Reitings 181
Reģ: 25.10.2010
Man visādā ziņā patīk pieredzējuši vīrieši, arī gultā, jo jaunais darīs tā, lai pašam labi, "vecāks" - lai vispirms sievietei labi, tad pašam (l) (l) (un, protams, ar izņēmumiem)
04.03.2011 02:18 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nu man diez vai kādreiz būs attiecības ar vecāku vīrieti,bet es jūtu, ka varētu un nebūtu iebildumu. Es māku labi saprasties gan ar vienaudžiem, gan ar vecākiem vīriešiem un dažos ir kas tāds, kas mani pievelk. No otras puses, ja attiecībās ir liela gadu starpīpa, dažreiz jārēķinās ar interešu nesakritību un tāda veida nesaskaņām, man tā liekas..
04.03.2011 02:26 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nu man diez vai kādreiz būs attiecības ar vecāku vīrieti,bet es jūtu, ka varētu un nebūtu iebildumu. Es māku labi saprasties gan ar vienaudžiem, gan ar vecākiem vīriešiem un dažos ir kas tāds, kas mani pievelk. No otras puses, ja attiecībās ir liela gadu starpīpa, dažreiz jārēķinās ar interešu nesakritību un tāda veida nesaskaņām, man tā liekas..
04.03.2011 02:26 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
tie pie 30 ir sexiigi..mmm
04.03.2011 03:05 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Ms.Elissa, ko nozīmē nošnurkusi sieviete? Tas, ka nav āda nostiepta līdz pakausim un silikons pupos sadzīts? Mana mamma savos piecdesmit ir ļoti labā formā un vienmēr savākusies. Netrūkst ne komplimentu , ne uzmanības. Un neteikšu, ka dzīve viņu lutinājusi. Cilvēka izskatu drīzāk bojā saskābis ģīmis un vienmēr saraukta piere. Tas kolosāli atspēlējas uz vecumu, bet gaišāka rakstura cilvēki izskatās jaunāki par saviem gadiem.
Otrkārt, man apkārt esošie vīrieši visi ir kopti, smaržīgi ,inteliģenti un patīkami, alkoholu lieto ar mēru utt. Nevajag jau spriest pēc savas personīgās pieredzes par visiem cilvēkiem. Un vispār, Tavi augstprātīgie spriedelējumi man ir līdz kaklam.

Par tēmu, man vecāki vīrieši simpatizē dēļ stabilitātes uzskatos un dzīves pieredzes. Viņi ir iepazinuši vairāk gan sevi gan dzīvi, tāpēc zin ko grib un ko negib. bet kā jau te meitenes te minēja, ne vienmēr vecum ir brieduma rādītājs.
04.03.2011 03:30 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Es nerunāju par silikoniem un sevis pataisīšanu par ķēmu. Es runāju par tām n-tajām sievietēm kaut vai tajās pašās Ievas pārvērtības ( žurnālā, raidījumu neesmu redzējusi), kur sieviets no visas Latvijas 30+ gados izskatās SLIKTI.
Es nespriedelēju augstprātīgi, es vienkārši esmu reāliste.
Jā, ir izņēmumi, kad sievietes arī 40+ izskatās ļoooti labi ( bagātība nav rādītājs), bet tas ir gaužām reti.
Aj, nu tikai nevajag- tas , ka letiņu vīrieši dzer vairāk nekā vajag un arī noveco ātrāk ir fakts, nevis tikai mana pieredze. Pietiek iziet Rīgas ielās, lai to redzētu.
Nez kāpēc tad Latvijā ir tik mežonīgs jaunības kults un vispārējā sabiedriskā doma ir , ka pēc 30 klubos nav ko darīt? It īpaši sievietēm.Jo, redz, par vecu. |-)
04.03.2011 03:57 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
vēl pirms gada es domāju, ka negribētu sev vecāku vīrieti.. bet laiki iet, prāts mainās :D
Plus mīnus 10 gadi tagad man liekas pavisam normāli. Pēdējā laikā esmu iepazinusies ar vīriešiem, kuri vecāki par mani 13 un 17 gadus un jāteic, ka, ja nenodotu grumbiņas uz sejas, kuras tomēr ir jebkuram ap to vecumu, tad nevarētu nekad pateikt, ka ir tāda gadu starpība. tas, kuram 37 gadi vispār uzvedas kā ~25 gadnieks :D Un ģērbjas arī. Tas nekas, ka viņam padsmitgadīga meita..
Ja "bāž acīs un ausīs" tos ciparus, tad varbūt liekas nepieņemami, biedējoši, utt. (es kaut kā aizdomājos, ka, ja es biju pāris dienas veca, tad viņš tajā laikā jau vidusskolā gāja un knieba sava vecuma meitenes :D.. fuj), bet ja nedzīvo pēc skaitļiem - tad viss cool :)
04.03.2011 04:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits