Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tumši izdalījumi

 
Reģ. 29.01.2009

Sveikas! Man līdz MR ir vel 10 dienas, bet šodien ļoti intensīvi izdalās tumši, gandrīz melni un ļoti biezi izdalījumi. Ko tas varētu nozīmēt?

P.s pirms nedeļas lietoju Avārijas kontracepciju. Vai tas varētu būt saistīts ar to?

28.02.2011 20:32 | Saite
 
Reģ. 18.02.2010
http://cosmo.lv/mine/forum/2/topic/86083/?rand=1810990275
28.02.2011 20:32 | Saite
 
Reģ. 10.06.2009
Jā, 99,9% saistīts ar to!!!!!!!!
28.02.2011 20:33 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Nu skaidrs. Domāju, ka asņošanai vajadzēja sākties ātrāk nekā pēc nedeļas.
28.02.2011 20:37 | Saite
 
 
Reģ. 29.01.2009
Un vai man tagad sāksies MR? vai varu sākt lietot OK?
28.02.2011 20:41 | Saite
 
Reģ. 10.06.2009
Pag,Tu lieto reizē gan OK, gan AK??Vai tagad tikai domā sākt?
28.02.2011 20:43 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Domāju sākt, ir jau nopirktas OK, vienkārši gaidīju MR
28.02.2011 20:47 | Saite
 
Reģ. 27.10.2010
sagaidi menesreizes vajadzetu but istaja diena plus minus viena divas dienas..man lidzigi bija someness..tikai bez avarijas kontracepcijas..bet tieis ka saki 10dienas pirms bija izdalijumi..bet menesreizes sakas laika
28.02.2011 21:36 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Paldies Elinee! :)
28.02.2011 22:00 | Saite
 
Reģ. 11.01.2010
es iedzēru AK 6dien. Kad man jābūt smērēšanai? Un kad MR?
01.03.2011 00:13 | Saite
 
Reģ. 18.02.2010
Tas ir atkarīgs no Tava organisma, nevaram pārzināt Tavu orgānu darbību un izspriest, vai AK ir iedarbojusies, kur nu vēl, cikos MR vai smērēšanās sāksies.
Katram tas taču ir individuāli!
01.03.2011 00:16 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (1)