Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RSU starptautiskās studijas

 
Reitings 120
Reģ: 14.06.2010

Sveikas!

Klau,čekoju lapā ,ka ir sagatavošanās kursi ,bet iskatās ,ka esmu nokavējusi un ja godīgi ,tad arī žēl tos 70 ls !

Ja pašmācības ceļā mācos,kas būtu tās lietas ,kam vairāk jāpievērš uzmanība!

Gribētos iestāties ar labu vidējos !Tās kuras ir likušas iestājeksāmenu padalieties info :-)

28.02.2011 09:47 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.06.2010
UZ AUGŠU VIEN :-D
28.02.2011 09:47 |
 
Reitings 24
Reģ: 02.02.2009
Sveika!

kad es stājos iekšā, tad diezgan daudz jautājumu bija par aktuālo situāciju gan iekšpolitikā, gan arpolitikā (ministri, notikumi..).
28.02.2011 12:12 |
 
Reitings 120
Reģ: 14.06.2010
Jautājumi bija testa veidā ?

Vairāk jāpievēr uzmanība ANO ,NATO ,LV vēsturei un politikai ?Jāzin arī ārvalstu amatpersonas !Jautājumi ir testa veidā ? :-)

Cik saprotu ,tad par testu liek vidējo atzīmi ,gribētos samācīties ,jo šogad ir budžeta vietas :-)
28.02.2011 17:32 |
 
Reitings 24
Reģ: 02.02.2009
Jautājumi bija testa veidā, bet bija jāraksta arī esejas (nezinu, kā ir tagad).
Piereģistrējies draugos domubiedru grupā, tur daudz noderīga informācija ;)
28.02.2011 17:42 |
 
Reitings 26
Reģ: 03.03.2011
Eksāmenam ir divas daļas, viena sastāv no testa jautājumiem, otra- esejas.
Uuuu, nu tur ir jāzina ļoti daudz kas, ja vēlies tikt iekšā. Gan starptautiskās organizācijas, gan to priekšsēdētāji, lielvalstu prezidenti un premjeru, kā arī, PROTAMS, Latvijā notiekošais.
Vari pastudēt aktuālākos mūsdienu pasaules militāros konfliktus, gan jau par tiem arī būs kāda no esejas tēmām. Liela uzmanība būtu jāpievērš Latvijas ekonomikas jautājumiem, budžeta sadalījumam, padomā par ierosinājumiem ekonomikas uzlabošanai.
Būtu labi arī zināt, kāda valsts iekārta pastāv kurā valstī. Nu, par ES dalībvalstīm tad jau vispār nerunāsim, ES institūcijas arī pastudē. Bija tur pāris jautājumi arī no politikas teorijas, piemēram, kas ir lobēšana.
Un pats svarīgākais, lai tev viss izdotos- KATRU DIENU LASI UN SKATIES ZIŅAS. Ideālā variantā ne tikai mūsu lētos tvnet un apollo, bet arī ko mazliet dziļāku no ārzemju preses.
Lai Tev tur labi veiktos, jābūt labam angļu valodas līmenim, jo praktiski visa literatūra ir angļu valodā (tas gadījumam, ja iestāsies). To arī vari sākt uzlabot jau tagad.
Ā, un par tām budžeta vietām, pat, ja Tu to iegūsi, tad pazaudēsi tiklīdz nākošajā semestrī kāds būs labāks par Tevi ;) Un tās vietas laikam ir tikai 1 uz grupu.
03.03.2011 04:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits