Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā lai viņam to pasaka?

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011

Sveikas,meitenes! ;-)

Atvainojos,ja šāda rakstura diskusija jau ir bijusi,bet tomēr vēlos izstāstīt savu konkrēto gadījumu...

Esmu ar puisi jau 3 gadus kopā..ir mums visādi gājis-esam šo gadu laikā arī vienreiz pašķīrušies,bet sagājām atkal kopā,jo sapratām,ka viens bez otra nevaram..

Tagad ir tā,ka esam jau kādu laiciņu katrs savā pilsētā un nesanāk bieži satikties..pa šo laiku ir bijušas pārdomas par šīm attiecībām,kas pēdējā laikā nav vairs tādas,kādas bija agrāk...un pats trakākais,ka esmu sapratusi,ka man vnk ir jūtas zudušas..diemžēl! :-( Puisis,protams,pēc manis tāpat ilgojas kā agrāk un no viņa puses redzu,ka viss ir ok...

Man ir cits puisis (protams,viņš to nezina!!!)-mana pirmā mīlestība,ar kuru atkal esam kopā..manējais par to neko nezina-un saprotu,ka tas ir ļoti nepareizi,bet vnk ar savu puisi vēl neko negribējām teikt un sasteigt...Ar viņu tiešām jūtos laimīga! (l)

Un tagad ir pats trakākais-kā lai es savam puisim pasaku,ka vairs nevēlos ar viņu būt kopā? :-O Viņš vnk to nespēs pieņemt,jo mani ļoti mīl un ir gatavs darīt visu,lai tikai man būtu labi utt.

Pēdējās dienās viņš man tik aktīvi zvana,bet es saku,ka nevaru parunāt,jo kakls sāp (tā arī ir taisnība!)...bet cik tad ilgi es tā varēšu izvairīties?Beigās jau viņš sapratīs...satikties arī es negribu!Vnk laikam jāpasaka,ka gribu tikt ar visu skaidrībā...

Bāc,nekad nebūtu domājusi,ka iekāpšu tādā darvas mucā..tiešām!!! :-/

25.02.2011 15:46 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Reti kurš puisis taisa scēnas un skandālus, ja meitene viņu pamet. Nedēļa vai divas un džekam jau ir jauna džuse pie sāniem. Vienkārši pasaki, ka viss beidzies un miers. Kā tieši? Nu tā, kā Tev gribētos, lai Tevi pašu pamet- pieklājīgi, norādot, ka tā nav viņa vaina, utml.
25.02.2011 15:49 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu bet jāpasaka taču tev ir?
Nu var jau protams dzīvot dubulti,vai kā bērnudārznieks ,vienkārši ignorēt neko nepaskaidrojot,bet ja tev tomēr galvā ir vairāk par žāģu skaidām,tad jāpasaka un miers.
Kaut telefona sarunā,kuru var izbeigt kad vien vajag. Pazvanīsi,pateiksi to ko jūti un miers,varēsi laimīgi dzīvot ar jauno draugu. ;)

Nav patīkami to darīt,bet jau gribi šķirties,tad nu dari,kas jādara.

25.02.2011 15:50 |
 
Reitings 359
Reģ: 29.01.2009
Sveika, Roziiniit!

Labāk skarba patiesība nekā meli .

Pasaki viņam, kā ir.
Kā Tu jūties.

Cieņas un žēluma dēļ attiecības nav nekā vērtas.
Ja viņš Tevi mīl, domāju, ka spēs palaist vaļā. vēlu vai agri - bet spēs.
25.02.2011 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Noteikti saņemies un aci pret aci izrunājies, pasaki godīgi, ka jūtu Tev v airs nav. Es arī ar pirmo puisi pēc 3 gadu kopā būšanas izšķīros, asaras bira abiem, bet man tajā laikā bija uzradusies jauna simpātija un sapratu, ka nevaru dzīvot dubultu dzīvi. Būs grūti, bet labāk to izdarīt godīgā veidā.
25.02.2011 15:55 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.02.2011
Piekrītu Lollipop.
Arī bija draugs, sapratu, ka nevēlos būt kopā, domāju kā nu būs, kā pārdzīvos.

Pirmās 2 ned. bija ļoti grūtas, jo centās panākt lai atgriežos- rītā, vakarā zvani, sms.. viss viss kas vien iespējams.

Pēc apm. 2ned. uzzināju ka bijis ar vienu džusīti, nu tad man bija skaidrs sāpēt viņam sāp, bet, lai aizmirstu sāka meklēt vienu pēc otras, taču man tikai prieks :)
25.02.2011 15:58 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Jā,zinu,ka tas būs jāpasaka,bet..es pagaidām vēl nevaru saņemties,teikšu godīgi...tie teksti vien,ka viņš saka,ka ilgojas pēc manis,grib satikt un zina,ka var laimīgs būt tikai ar mani (jā,varbūt izklausās saldi..),jo manis dēļ tiešām ir tik daudz darījis un vienmēr gaidījis tik ilgi,cik vajag...
Un tagad tas vnk būtu spļāviens viņam sejā un sirdī no manas puses :%27-(
Bet tiešām-es vairs nejūtos ar viņu laimīga,jo mūsu attiecības ir tik ļoti sarežģītas un izstieptas...
Ar tagadējo puisi pavisam savādāk jūtos..un saprotu,ka visu laiku izvairīties nevarētu..
Un mana pirmā mīlestība man pateica-ja es viņu pievilšu vai atkal mums nekas nesanāks,tad viņa dzīvei nebūs vairs nozīmes...jo mums ir nopietni plāni nākotnei,ko agrāk nerealizējām (s)
Es tiešām esmu darvas mucā iekāpusi 8-)
25.02.2011 15:59 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu ja negribi teikt,tad jau mēs tev nepalīdzēsim ;)

Dzīvo dubultu dzīvi-bojā savējo,jaunā drauga un vecā drauga dzīvi. Karma tev atriebsies un paliksi pie sasistas siles.
Var jau arī tā,kapēc ne? 8-)
25.02.2011 16:02 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
ak Dievs, man atkal vienmeer ir bijushas probleemas peec briiza, kad pasaku puisim, ka viss cauri, viens raudaaja, otrs zogu lauza un sedeja pie majas ilgstoshi, treshais zvanija veel nedeeljas 2as un raudaja, ka varbut es pardomaju :D 4ais vienreiz atbrauca ar traktoru pagalmaa :D :D tas bija drausmiigi, no kauna bijau gatava zemee ieliist :D traktorist fedja jibio :D
25.02.2011 16:07 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
IZLEM- ar kuru tu gribi būt kopā!! Kad tas būs pavisam skaidrs- zināsi, kas darāms. Tikai nevelc to domāšanu gados.
25.02.2011 16:10 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
:D

Es arī visu ko emsu piedzīvojusi,pasakot,šos maģiskos vārdus :D
Bet kauns atcerēties ar kādiem slimniekiem draudzējos :D
Viens bija vispār debīls,draudēja mani katru rītu nobraukt,nobraukt manu jauno draugu un vispār visus nobraukt :D
Cits pa telefonu teica,ka viņam rokās nazis un nodursies,ja pametīšu :D tas pats arī galvu pret asfaltu dauzija kad sastrīdējāmies:D
Raudāšana naktī zem balkona ,krišana ceļos..sienu dauzīšana,aizkaru noraušana ar visu stangu :D Ir zvanijis ,rakstijis manai ģiemeni prasot kur es esmu,un ko es daru 3 dienas laukos? :D
Esmu izspiegota naktīs :D Sēž pie mājas mašīnā un pēta logus,pēc tam pārmeta man,kapēc man kails vīrietis pa dzīvokli staigā? :D Lia gan tas bija mans tēvs vienkārši bez krekla vasarā pa māju :D
25.02.2011 16:13 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Negrib pamest nevis tāpēc, ka žēl puiša, bet tāpēc, ka ir patīkami barot savu ego, ja kāds dievina.
Šādi izgājieni diezgan bieži beidzas ar to, ka abi uzzin viens par otru un tad tas, kuru gribi pamest, sadusmosies un vairs nebūsiet pat draugi, bet esošais, jutīsies aizskarts, ka viņu visu laiku krāpi un arī visticamāk tevi pametīs. Un tas varēsi cept te jaunu tēmu- ko darīt? Kā lai abus aizmirst? :-D :-D :-D
25.02.2011 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
labaak to pasaki peec iespeejas aatraak - nemoci sevi un vinju. labaak, ka vinjsh to uzzina no tevis, nevis no kaada cita.
tieshaam pasaki kaa juuties. ka vairs neesi laimiiga, un, ka negribi turpinaat attieciibas tikai deelj vinja. protams, buus gruuti, gan tev gan vinjam, bet vinjam buutu tevi jaasaprot.
ja vinjsh nezin, ka tev ir jaunas attieciibas, labaak to vinjam nesaki.
kad shkjiiraamies, mans bijushais man soliija taas lietas,(ko es vinjam luudzos, kad bijaam kopaa) lai tikai es ar vinju paliktu kopaa. (e) besii, ka nesaprot, ka ir par veelu. (e)
25.02.2011 16:22 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Jo pirmā mīlestība man pateica,ka viņš vnk vairs to nepārdzīvos,ja nebūsim tagad kopā...un jā-saprotu,ka es vēlos tieši viņu sev blakus...otrs puisis būs jāsāpina un jāizrunājas 8-)
Tik jāsaņemas un jāsagaida īstais brīdis (s)
25.02.2011 16:26 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Roziiniitee
tāda sajūta, ka tas iepriekšējais puisis tev ir kā rezerves variants , jo neesi īsti pārliecināta par šī puisa nodomiem, ja kat kas nesanāks, tad ir vienmēr kur atgriezties, gudri, gudri...Jo ja būtu tik ļoti pārliecināta, tad sen jau būtu izrunājusies.
25.02.2011 16:31 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Arī man dzīvē ir bijusi situācija,kad puisim ir jāpasaka,ka attiecības nevēlos turpināt,jo manā dzīvē bija ienācis cits cilvēks.Nu nav to viegli izdarīt,neviens no mums nav koka gabals,taču nav jau citas izvēles. Sēdēšana uz diviem krēsliem ir mokoša un nevar būt ilgstoša.Turklāt visvairāk jau mokies Tu pati,jo iekšēji jau Tu saproti,ka nerīkojies pareizi.Citādi arī netaptu šī diskusija.
25.02.2011 16:39 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Mademoiselle,nav gluži tā...
Vnk tagad neesam satikušies un es negribu tādas lietas pa telefonu kārtot-tā tomēr ir saruna aci pret aci,lai cik tas smagi arī nebūtu (t)
Vnk tiešām šis ir bijis pārdomu laiks,ko vēlos un savu izvēli esmu izdarījusi..tomēr apzinos,cik tas viss ir smagi,bet jāklausa sirdij un nevēlos tālāk mocīties un kādam darīt pāri..labāk palaist brīvība,jo kā rezerves variantu noteikti viņu neturu un nedarīšu to..tā man pašai un arī viņam būs grūtāk... (s)
25.02.2011 16:52 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu re. rugta patiesiba, ka bez otra tomer var dzivot.
ta pasaki, ka viss. saubos vai raudas utt.
26.02.2011 00:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits