Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tabletes

 
Reitings 62
Reģ: 12.02.2011

Sveiki.

Vai kāda no jums ir lietojusi notievēšanas tabletes? kādi rezultāti? kādi mīnusi? un kādi mīnusi?

24.02.2011 17:23 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Man arī bija tāda doma, bet man laikam ir bail čakarēt savu veselību, kas jau tā dabūn ciest no mana dzīvesveida.
Tapēc tagad nākot pavasarim esmu sākusi ēst mazāk. It kā smieklīgi liekas elementāri, bet man tiešām sāk visur viss palikt mazāk. Un tik vien kā varbūt sātīgās pusdienas darbā aizstāju ar augļiem, jogurtiem. Esmu atteikusies no saldumiem. Dzeru ūdeni vairāk. Un gaidu siltāku laiku, lai varētu sākt skriet (l)
Un redzot rezultātu pat nav nekāda tur bada sajūta, nekas, pašsajūta lieliska :-)
24.02.2011 17:53 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Jo vairāk saules un siltuma, jo mazāk gribās ''kārtīgas'' pusdienas un vakariņas. :) Bet, tā kā dzīvoklī ir ap 14 grādiem, tad nākas vien ēst. :D
Tabletes esmu mēģinājusi- pagaidām mīnusi nav, jo nekas daudz nav nācis atpakaļ, bet vieglāk, patiesībā, ir vienkārši ēst mazāk un sportot. Gaidu siltāku laiku, lai varētu beidzot saņemties un sākt skriet regulāri. :D
24.02.2011 18:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits