puiša ģērbšanās stils

 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009

:-)

Vēl viena diskusija no manas puses...

Es pat teikšu,ka to ko es tagad uzrakstīšu,man tas mēdz sagādāt diskomfortu..

Mans puisis strādā tādu darbu,kur ikdienā jābūt klasiskajā stilā-uzvalkā un viss kā nākas...Pašam patīk,man arī patīk kā izskatās,bet..ir viens bet tajā visā...

Bet man tas pat traucē (nezinu kā pateikt), ka viņam kaut vai nav darba diena,bet mēs brīvdienā satiekamies,viņš visu laiku ģērbjas uzvalkā...mājās gan viņš pārģērbjas..brauc pie k-vecākiem ciemos,tad arī savādāk ģērbjas..bet kad pie manis brauc vai satiekamies brīvdienās,tad vienmēr ir uzvalkā...bet es nevaru pateikt-ģērbies savādāk,ir taču brīvdiena nevis darba diena!!!Man nopietni tas biku nepatīk...visi uzreiz skatās,neērti sajūtos..visi pie dabas atpūšas brīvā stilā,viņš uzvalkā..drusku jau smieklīgi ir,bet man nepatīk...

Kad kkur aizbraucam kopā,tad atbraucu mājās un tad man mamma vai māsa prasa-nu atkal bija uzvalkā? :-D

Savā ziņā it kā tas ir smieklīgi,bet gribas,lai viņš brīvāk brīvdienās ģērbjas,ja kkur dodamies atpūsties...

24.02.2011 00:38 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Patrice, ja man ikdienā nevajadzētu staigāt korektāk.. pati labprāt nešķirtos no kapučjakas :-)
Tā vienk. ir ērti!
25.02.2011 18:45 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
un kapučjakainās nesaprot papēžainās :D
25.02.2011 18:53 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Varbūt viņam nepatīk, kā viņam izskatās brīvā laika apģērbs. Tad tiekoties ar tevi ģērbjas tā, kā pašam patīk un kā jūtas ērti.
Es pirms iešanas no mājas, viņam pateiktu, ka šodien ģērbšu džinsus- Tu arī varētu, citādi es jūtos neērti, kad esi uzvalkā, bet es džinsos. Nedomāju, ka kādam būtu par kaut ko jāapvainojas- bet tas protams, jāpasaka PIRMS viņš ir saģērbies.
25.02.2011 18:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits