Gribas paklačoties par un ap viņiem

 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010

Tā kā man ir ļoti garlaicīgi, gribēju vienkārši paklačoties.

Gribēju prasīt, cik daudzām no Jums ir attiecībās viss, ar viss domāju, lielisks sekss, sarunu biedrs, dvēseles radinieks, teiksim viss vienā. Manās attiecībās, piemēram, man ir lielisks sekss, lieliski jūtos pamostoties viņam blakus, gatavojot ēst un tā, bet vakaros, kad neesam kopā, jo pagaidām nedzīvojam kopā īsti nav par ko skype runāt, esmu par to cepusies, nu kā ta var būt, bet reāli jau apjaušu, ne jau visiem patīk tukši muldet un ne jau visiem visas īpašības piemīt.

Kā ir ar Jums? Ar Jūsu vīriešiem?

Es aizdomājos, ka dzīvojot kopā noteikti ir savādak, jo tu visu laiku esi saskarsmē, tas nav atsūtīt tikai sms vai uzdrukāt kko skype, tur jau man šķiet sarunas pašas no sevis raisas, kaut gan patiesībā nezinu, varbūt kļūdos un naivi ceru.

22.02.2011 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 2907
Reģ: 29.01.2009
arī mans vīrišķis nav sms-otājs, skaipotājs un zvanītājs- tukšus salmus nekuļ. attiecību sākumā kūla, bet tagad nē- mazliet pietrūkst :-D
man patīk viņam gatavot ēst, pamosties blakus, sekss mums arī ir labs. dažkārt viņš uzspiež savu viedokli, bet es ļoti aizstāvu savu viedokli. dažkārt viņam šķiet, ka viņam ir tā vienīgā taisnība. tad es iebilstu un mums ir stingra saruna, kura beigu beigās ne ar ko nebeidzas- pie kopsaucēja nenonākam :-D
dažkārt klusējot mums abiem ir labi- klusēšana pasaka visu :-)
23.02.2011 00:53 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller, nu gadās :) Bet viņš Tevi papildini tāpat, kā tu viņu! Un ja kopā ir labi, tad nav vērts iespringt :-P

Īpašā :D sākumā jau mēs arī varējām sausu muti ļurināt :D bet tikai tāpēc, ka bijām tikai tagad iepazinušies un bija viss jauns :D tagad viss izrunāts un aprunāts :D jāgaida jaunas iedvesmas :D
23.02.2011 00:54 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Endy*
Nē ir viss skaisti, tik vaina ir manī.
Nezinu kāpēc tāda aita esmu , vainīgas laikam ir tās rētas sirdī no ieprieksējām attiecībām, ka bail ir uzticēties ,bail iemīlēties atkal un tikt beigās sāpinātai.

Draugs teica,ka es esmu ļoti saspringusi ,kad skūpstamies, (es to ļoti labi apzinos - tā ir!) , bet nezinu kāpēc nemāku atslābt un tā no sirds.. man tā gribētos :*, bet diemžēl nesanāk...
Pilnīgs bezpriģelis.
23.02.2011 00:57 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
HABANERA*,
Tev vienkārši ir jātiek galā ar savām emocijām, ko ir atstājušas iepriekšējās attiecības. Un jāiemācās atkal cilvēkam uzticēties un ļauties tam, kas ar Tevi notiek ;-)
Lai Tev izdodas (l) ļauj sev dzīvot laimīgi un izbaudi, ko Tev šis jaunais cilvēks sniedz.
23.02.2011 00:59 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
ēēē, čepsi, ne pa tēmu :-D
Es gribēju Tevi dr.lv ielūrēt, nu tīri ziņkāre, tu tak esi kādai dr.lv? :-D
Kkā neredzu :-D
23.02.2011 00:59 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
īpašā, iemet aci manā profilā - viena no jaunākajiem draugiem ;-) :-D
23.02.2011 01:00 |
 
Reitings 126
Reģ: 18.09.2010
Nu kad mēs nedzīvojām kopā tad vislaik sarakstījāmies skypā...pat līdz vēlai naktij...beztēmā, par to kā gāja pa dienu, ko varētu kopā sadarīt, kaut kādas klačas! īstenībā smieklīgi, jo nekad nebiju iedomājusies, ka ar kādu dzeku es varētu tā klačoties! Īstenībā pat sākām dzīvoties tā vairāk kopā, jo likās labāk iet gulēt kopā ap pusnakti, nevis runāt beztēmā skypā līdz kādiem 3iem naktī :-D

Bet iesaku skatīties kopā interesantus seriālus (nokačāt sezonas un vakaros skatīties kopā!)...būs arī par ko vairāk parunāt un kopīgi laiks pavadīts, ja arī puisim patīk paklusēt! Piemēram, Californication, HIMYM, Supernatural, Dexter utt :)
23.02.2011 01:00 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Endy*
Ņemšu vērā Tavu padomu- Paldies! :)
23.02.2011 01:02 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Jā, jā no tiem seriāliem pusi viņš kača un skatās :-D Es esmu pārāk slinka tam :-D Nē, godīgi! Vēl filmu kopā, jā, vai pa teļļuku, bet priekš kačāšanas pa slinku :-D Bet nu, kad esmu pie viņa, tad jau iemetu aci tajā, ko viņš skatās :-)
23.02.2011 01:06 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ir attiecibas.nav man ko saja sakara piebilst. ir lietas, kas patik, nepatik, stridi, laimigi brizi. nu ka jau visiem.
23.02.2011 19:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits