Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

EKG

 
Reitings 187
Reģ: 19.07.2009

Tāa...

Varbūt ir kādas idejas, kur es varētu uztaisīt (bez nosūtījuma) sirds kardiogrammu + lai ārsts mani arī pakonsultētu, ko darīt ja nu kkas ir tajos rezultātos?.... atradu tepat purvciemā Valeo centru, jāmaksā tikai ls8!.... bet piezvanot, lai pierakstītos... reģistratūrā man pasaka, ka viņi nekādas konsultācijas nesniedzot, uztaisot kardiogrammu un viss! .....??????.....

pfff, ceru, ka manu domu sapratāt! :-D

PS: kā man šis tīk:

http://www.youtube.com/watch?v=IrDdF1Mlg5Q&feature=player_embedded

:-)

21.02.2011 21:36 |
 
Reitings 187
Reģ: 19.07.2009
:)
21.02.2011 21:36 |
 
Reitings 68
Reģ: 29.01.2009
Pieraksties pie ggimenes aarsta- dabuusi nosuutiijumu, uztaisiisi kardiogrammu un peec tam arii taa pati ggimenes aarste tev to izskaidros un, ja nepieciessams nosuutiis pie kardiologa! Vari arii pa taisno doties pie kardiologa!

Vai arii vnk aizej uz to passu kardiogrammu pa 8 ls un kad tev vinnu uztaisa, tam cilveekam arii pajautaa, vai viss ir normaas vai tomeer nav- nu to tev vinna gan jau pateiks un tad, ja nav normaas, tad pieraksties pie kardiologa!
21.02.2011 21:47 |
 
Reitings 187
Reģ: 19.07.2009
Tas mans ģimenes ārsts ir 200 km attālumā. ....un vienīgais, ko prot, ir izrakstīt pretsāpju tabletes..... uz ceļiem bezmaz jālūdzas, lai nosūtījumu uzrakstītu (e) (e)...
kā arī šobrīd man reāli nav neviena pilnīgi brīva darbdiena, lai brauktu pie sava ģimenes ārsta ;-)
21.02.2011 21:52 |
 
Reitings 187
Reģ: 19.07.2009
un.... man jau arī šķiet, ka tik daudz jau tas ārsts man pateiktu... ir kādas problēmas vai nē!.... ceru, ka pateiks :-D... pati ļoti minimāli no tās kardiogrammas ko saprotu, lai visu varētu izsecināt.
21.02.2011 21:54 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Vari aiziet nevis pie ģimenes ārsta ,bet pie terapeita. Es gāju, jo mans ex ģimenes ārsts vairs neviesa uzticību. Un viņš Tevi nosūtīs uz EKG. Es vienmēr pie speciālistiem stūrēju ar polisi, tāpēc nosūtījumu man neprasa. Bet nu uz visām grammām gan vajag nosūtījumu man šķiet.
21.02.2011 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits