Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvainis vai seklais

 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009

Jūsu jaunā draudzene atkal prasa jūsu domas :D

Sāku samierināties ar to, ka man nav vajadzīgs tas iepriekšējais kretīns. Jūs arī palīdzējāt to saprast. Šodien gribu prasīt padomu par otru puisi, kas būtībā man acu priekšā ir bijis jau apmēram gadus 2. Vienmēr man viņš ir bijis vajadzīgs tikai tad, kad sastrīdējos ar draugu (pretīga izmantošana, saprotu), bet pašai arī ir stipras simpātijas pret puisi, esam tikušies un visu pārējo arī tad, kad draugs bijis ārzemēs. Šoreiz es nesaprotu viņu. Tagad ir pateicis, ka ir apnicis tas, ka izmantoju viņu un, ka viņš gribot, lai viss ir pa īstam, bet tad atkal paiet diena kad no viņa nav ne ziņas, ne miņas. Puisis nav no tiem brunčumedniekiem, bet nav arī eņģelis, nekad neesmu sapratusi vai viņš grib tikai brīvdienu izklaides meiteni, vai tiešām nopietnu kko. Un nobeigumā gribētu pajautāt kā Jūs atšķirat tos, kuri saka ko meitene grib dzirdēt, lai ievilktu gultā un tos kas tiešām saka taisnību? Piedodiet, ja sanāca nesakarīgi, bet domāju, ka garajam stāstam kā viss ir bijis šos 2 gadus jums nepietiktu laika :D šis bija pēdējo notikumu apkopojums :)

19.02.2011 19:37 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Vēl aizmirsu pateikt, ka puisis pats ir mazliet kautrīgs un noslēpumains, ir brīži kad atveras, bet ir brīži kad atkal ir aizvērta grāmata, ja ilgāk neesam tikušies. Vienmēr ir apsveicis visos svētkos un atcerējies, lai gan biju ar draugu, man jau, protams, gribētos cerēt, ka ir patiess
19.02.2011 19:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits