Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cikla sviestošanās

 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010

Šoreiz es nevēršos pēc padomiem, bet gan nonācu pie sprieduma.

Sievietes ļoti uztraucas, ja kavējas MR, vai kaut kas līdzīgs notiek, man pašlaik arī kavējas, bet es pie tā jau esmu pieradusi, jo manam ciklam ir pašam savas smadzenes laikam, anyway...

Es esmu nonākusi pie secinājuma, ka nav jēgas uztraukties par to, ja kavējas mēnešreizes, protams, ja sievietei visu mūžu nav bijis cikls tā kā uz taimeri, ka gan tajā pašā datumā, gan dienas daļā, gan vienādos apmēros ir MR.

Mūsdienās sieviete ir pakļauta tik piesārņotam gaisam, stresam, neveselīgam dienas ritmam, nevisai veselīgai ēšanai un citiem faktoriem, ka es vairs nebrīnos, ka katrai otrajai katru otro mēnesi kaut kas nočakarējas.

Es visu mūžu esmu mocījusies ar savu ciklu, nekad īsti viņš nav bijis precīzs, vislaik maina savus apmērus, it īpaši pēdējā laikā.

Tikko lasīju vienu diskusiju par kaut kādu ceļojošu vīrusu, kas ietekmē ēdamsistēmas funkcionēšanu, pašsajūtu un pat mēnešreizes. Ja godīgi, pirmo reizi redzu tādu vispār, nu klejojošo, parasto vīrusu, kas ietekmē MR.

Man, piemēram, ir tā, ka man pēkšņi vienkārši paliek nelabi ap dūšu, kad vien sagribas, jo man ir sačakarēts kuņģis un vispār visa gremošanas sistēma. Galva man arī sāp, kad sagribas, bet tam visam pa spīti, man ir zirga imunitāte, itkā veselīgs organisms, uzņemu daudz vitamīnus, cenšos izgulēties, kad vien iespējams, kad ir brīvdienas, neskraidu apkārt tusēties katrā vīkendā. Nodarbojos ar sportu un visu ko daros, bet organisms tāpat sačakarējies, kaut gan vīrusus neuzņem.

Veselība ir paradoksāla. Es aicinu, jūs-dāmas, nestresot pie katrām nepilnībām, jo, manuprāt-organismam ir sava loģika un sava domāšana, viņš tāpat dara kā grib, reizēm liekas, ka grib pat ieriebt mums.

Jauku nedēļas nogali vēlot,

cosonicash. :)

19.02.2011 10:36 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
he he es ar jau pieradusi, viss dzive ir neveseligs un kaitigs... es vairs nezinu vai veseligais ir veseligs, tpc par to ipashi nedomaju :)
MR man sakuma ar naca un gaja ka gribeja, tgd gan noregulejushas :)
Tev ar Jauku nedeljas nogali :)
19.02.2011 14:19 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Njaa, man gan tā laikam ir vienīgā 100% stabilā lieta dzīvē :D zinu, ka vienmēr sāksies 29. dienā ap 3-4 naktī :D Aaa, nē, vēl zinu, ka ap septembra vidu vienmēr herpes vīruss par sevi atgādinās. Bet pa lielam, jā, visa vide ir tā sačakarēta, ka pat šķietami veselīgais ir neveselīgs... :D
19.02.2011 14:26 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Kaut man būtu regulārs cikls. Kad man sākās MR, tad man vispār asiņoja ik pēc divām nedēļām un asiņoja tā, ka piecu minūšu laikā piepildījās super pakete [!]
Pēc tam kaut kā noregulējās,vēlāk, pēc diviem gadiem man bija anoreksija, tad man vispār menkas pazuda, tad, kad atjaunojās, tad parādījās tādā režīmā, ka nākamās ir kādas četras dienas pirms iepriekšējā datuma, ar laiku noslīdēja līdz sešām, pēc tam astoņām dienām. Tad kādu gadu turējās astoņas dienas. Man es iedzēru AK, kas man atkal nojauca ciklu un man nākamās bija tieši mēnesi pēc AK izraisītajām, pēc tam atgriezās uz astoņām dienām, tad, divus mēnešus vēlāk man pēkšņi bija sešas dienas prims iepriekšējā datuma, tagad jau septītā diena, kad šajām jābūt, vēl nav. Ja līdz rītdienas vakaram nebūs, tad es iešu pie ārsta. Zajebal. Domāju, ka gan jau, ka ir kādi hormoni dzeramie, kas noregulē, vai kkā tā.
Riktīgi riebīgs ir mans cikls :D
19.02.2011 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 107
Reģ: 27.06.2010
vismaz es, kad uztraucos par savu ciklu, esmu nemierīga ne jau tāpēc, ka man gribas, lai tas būtu regulārs, bet gan galvenokārt tāpēc, ka negribu iekrist (blin, un tas ir kā likums, ka kavējas tieši tad, kad vislielākās bažas) :-D uz šo brīdi man nav seksuālās dzīves, līdz ar to priecājos par katru dienu, kad kavējas, manis pēc varētu vispār nebūt.
19.02.2011 19:52 |
 
Reitings 67
Reģ: 29.01.2009
Man ir pilnīgi tāpat es nekad nevaru noteikt kad man atkal sāksies, citreiz man ir mēneša sākumā citreiz mēneša vidū, visu laiku mainās, ir pat bijis ka 2x mēnesī bijušas, vai kādu mēnesi izpaliek, man ar viņiem vispār sarežģīti.
19.02.2011 20:11 |
 
Reitings 122
Reģ: 05.03.2009
man ari ta ir jau kadus divus gadus
19.02.2011 21:09 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
es šodien pateicu draugam, ka ja man nebūs 24 h laikā, tad es taisu testu, kaut gan viņš ir 100% pārliecināts, ka man testu nevajag un pateica, ka man būšot rīt no rīta :D
21.02.2011 01:03 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, man pirmajos divos gados varēja būt nobīde par kādu nedēļu, bet tagad man +- vienmēr vienādos datumos ir, atkarīgs no tā cik mēnesī dienas :)
Man laikam grūtniecības sindromi ir bieži, bezspēks, gulēt gribas... Slikta dūša man ar gadās bieži- it īpaši ja es ēdu ļoti siltu zupu, bet nekad neesmu iedomājusies, ka varētu būt stāvoklī- un šeit šausmināties...
cosonicash, bet to es neattiecinu uz tevīm, vnk dažreiz te ir tādi eksemplāri, kas streso jau pirms laika :-D
21.02.2011 02:46 |
 
Reitings 31
Reģ: 05.10.2010
Man arī ir ļoti līdzīgi kā Tev.
Pirmajos gados kad sākās MR tad mainījas 2x gadā datumi, tad kādus 3 gadus bija vienā laikā. Bet nu jau 2 gadus man ir patstāvīgas attiecības līdz ar to seks arī regulāri, toties MR ir uzņēmušās šefību par datumu maiņu, attiecību sākumā šīs izlēma par labu mēneša sākumu, protams, man stress vai neesmu iekritusi, draugs kā jau vīrietis, mierīgi saka lai nestreso un būs viņas, man pat, par mierinājumu pats nopirkta testu man, tas protams negatīvs. tad kādu laiku viss atkal pēc jaunā datuma kādus 5 mēnesus viss laikā un tā ik pa laikam datumi mainās, pagāšo mēnesi atkal kavējas, bet tad riktīgi sanervozējos,un ar dažu dienu kavēšanos atnāca, nu šīs atkal jaunu datumu laikam domā šomēnes :D ar prātu saprotu, ka viss ir ok nav jāsatraucas, bet tomēr iekšēji ir kkāds stress, bet draugs atkal pilnīgi mierīgs un saka ka viss ir labi, ka neesmu stāvoklī, vot vīrieša miers būtu es tik pārliecināta kā viņš šādos gadījumos :) pagaidām visi viņa pareģojumi, ka viss ir kārtībā ir bijuši pareizi.
Biju arī 2x pie ginekologa abi apstiprināja, ka esmu pilnīgi vesela.
Iespējams, ka šogad tas cikls tāds saraustīts, jo visu vasaru cīnījos ar ūrīnpūšļa iekaisumu.
22.02.2011 00:07 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Šodien dabūju kkādu pubertātes grāmatiņu :D Manā laikā jau tādu nebija. Tāpat pa jokam izlasīju, un tur bija rakstīts, ka ja par 3-4 dienām mainās cikla garums, tas ir štrunts :D Tā kā iznāk, ka man cikls ir regulārs.
22.02.2011 00:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!