Nav spēka vairs dzīvot....

 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009

Man vnk vajag kādam izkratīt sirsniņu, esmu viena savā dzīvoklī, nav neviena, kam pastāstīt, nav neviena, kas mierinātu :%27-(

Problēma sekojoša, pirms pus gada man sāka parādīties pumpas uz sejas, gāju pie ārsts, uzstādīja diagnozi akne vulgaris, ārstēja, ārstēja nekas nepalīdzēja, pumpas metās un metās un atstāja arvien jaunas rētas, kas burtiski izvagoja manu seju. Tad nolēmu uztaisīt analīzes, uzrādīja man streptokoku infekciju, pēc ntajiem lūgumiem tika uztaisīts arī uzsējums pumpai un atklāja, ka streptokoki ir tais pumpās, bet ārsts man pateica, ka viņam pašam purns pilns ar kokiem un tā kā viņš mirt netaisās, tad arī man neesot viņi jāārstē :%27-( un turpina ārstēt akni. Bet streptokoku infekcija tā arī izpaužās ar niezošiem pūslīšiem un pumpām uz sejas. Es protams viņam pateicu aiz dusmām, ka viņam lkm laiks pensijā iet :( Ģimenes ārsts man antibiotikas neraksta, tikai lika iet 10reizes no vēnas ņemt asinis un špricēt atpakaļ dibenā. Neko nedeva, tikai tagad rokas vienos zilumos, pat spilvenu grūti pacelt un dibens sāp. Esmu bijusi pie apmēram 10 ārstiem, bet neviens mani negrib ārstēt, katrs saka ej pie tā un tā ārsta, tie atkal to pašu :%27-( Un tā nu es savā izmisumā sēžu un raudu, jo vnk vairs nezinu pie kā lai vēl iet....Šodienas ārsts pat uz manu seju nepaskatījās....Drausmas un tā nu mana seja kļūst aiz vien rētaināka un rētaināka, tik ļoti slikti jūtos, ka šodien jau elpa trūkst un no pārdzīvojumiem sirds sāp. Skatoties spogulī sirds sāp un gribas ņemt žileti un pārgriezt vēnas, jo saprotiet, neviens man negrib palīdzēt... :%27-( :%27-( :%27-( Es vēl nepadošos, es meklēšu, bet saprotiet nav vairs spēka....

17.02.2011 22:17 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Drausmīgi! :-/ Pati bieži cīnījos ar dāžādām problēmām uz sejas, arī dažreiz rokas nolaidās, sirds sāpēja, ka tās tizlās rētas tak utt. Gan pie kosmetologa biju, dermataloga, neko nedeva. Apnika naudu tērēt. Centos sabalansēt uzturu utt un nu ir uzlabojumi.
Novēlu izturību un galvenais nepadoties! ;-)
18.02.2011 00:33 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
kā es tevi saprotu.. es tieshi tapat jau daudzus gadus ar uzlabojumiem cinos ar akni...man tas ir vajais punkts, ka organismam kkas aiziet ciet, taa akne paradas visaa spilgtumaa.. man palidzeja 4.dimensijas dermatologje Māra Rone..diegan dargi gan - 30ls pirma vizite.. bet man bija vienalga - tas pumpas vnk dzina izmisuma.. vinja mani nosutija uz asins analizem un izrakstija arigi lietojamas zales..no analizem izradijas, ka man ir glutena nepanesiba, kas tad ari atspoguljojas sejaa..tagad miltus needu - viss ok :-)

turies - būs labi :-) tiksi ar to galā! un rētām ir lāzers :-)
18.02.2011 00:52 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Biju par savu problēmu pakonsultēties pie ģimenes ārsta un ziniet ko man šī pateica? Ka piekrītot tam dermatologam, ka neko nevajagot ārstēt!!! Bet es teicu no kā man tad tās pumpas metās jūsuprāt? šī atbildēja - no jūsu sliktā noskaņojuma! Vēl sāka pukstēt, ka viņai tik ļoti galva sāpot un tik ļoti nogurusi esot, tā teikt maigi sakot, lai vācos prom. Tik žestikulēja ar rokām, ka nezinot, ko man darīt viņa man pumpas izārstēt nevarot...
Pilnīgi nekādas sapratnes, nekādu ieteikumu!

Tā lūk man gāja, salamājos un šķiet jāmaina tagad arī ģimenes ārsts! Šodien skatīšos likumus un meklēšu iespēju kur piekasīties un rakstīšu sūdzību, nu šitā tas viss vairs palikt nevar...
22.02.2011 22:57 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
1. Nomaini ģimenes ārstu
2. Ej pie vēl kāda cita dermatologa

Vai nu tev ir magnēts, kas pievelk pie sūdīgākajiem ārstiem pasaulē vai arī tomēr tu neesi mācījusies gadiem ilgi medicīnu, dabujusi ārsta diplomu un nevari spriest - ir ārstam taisnība vai nav!
22.02.2011 23:03 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Mazā draiskule, iepriekš mana ģimenes ārste pat satraucās un teica, ka padomās kā ārstēt ;) Tagad, kad aizgāju saka, ka neesot jāārstē un vēl atļāvās pateikt, ka redz nevajadzēja tās analīzes man nemaz taisīt ;)

22.02.2011 23:12 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
un man vnk katru nedēļu bez maz vai nāk klāt jaunas veselības problēmas un tas nav normāli...agrāk, kad man analīzes šīs infekcijas neuzrādīja viss ar veselību bija ok. Un nav jau vairs tikai pumpas, man jau ir lieli augoņi pa visu ķermeni :%27-(
22.02.2011 23:14 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Nē, nu es aizmirsu pieminēt, ka es tiku pie ārsta, kas uztaisīja vēl citas analīzes un viņa mani tagad ārstē. Es vnk gribēju aiziet parunāt ar savu ģimenes ārsti, uzzināt viņas viedokli un re ko dabūju, man vnk nešķiet normāli, ka, ja nezina kā izārstēt, tad saka, ka nav jāārstē ;)
22.02.2011 23:21 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu iet ne vien pie dermatologa, bet gan pie dietologa un alergologa arī :)
Problēmas ar seju nāk no iekšām, ne tikai tāpēc, ka ādā slikta! Tev ir nepieciešams pareizs uztur un alergologs noteiks, ka iespējams tev ir kāda produkta vai kaut kā nepanesamība!

Man arī pumpas uz sejas ir sāpīga tēma. Gāju uz VC$ pie Vitas Priedītes...nu vai ziniet, tie dermatologi ir brutāli naudas slaucītāji! Vairāk neeju, vienīgais, katru dienu Skinoren smērēju, viņš man labi palīdz!

Očõ, turies un nepadodies! un par tiem ārstiem nopietni padomā! ir vērts arī pie viņiem aiziet!
22.02.2011 23:24 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Očo Tev @
23.02.2011 00:04 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Piekrītu, ka nav jēgas iet pie dermatologiem- tie laikam ir visstulbākie un dārgākie ārsti no visiem.
Es ieteiktu doties uz Stradiņu poliklīnku- vienīgā vieta valstī, kur ir normāli ārsti :)
23.02.2011 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits