Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mati-steidzami-palidziet!

 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes. Man jums tads liels jautajums. taatad- dzivoju sobrid anglija,jau kadus meneshus 4 un pedejos 2 meneshus mana galvas ada ir vnk .... :(

Ta ir sausa un lidz ar to ir kaa blaugznas,tacu tas nav blaugznas,bet gan sausa ada.

Esmu izmeginajusi visadus sampunus,nezhaveju matus ar fenu un lietoju vitaminus.

Es nezinu vairs ko man darit,varbut kada vares man palidzet. :-O

PALDIES

16.02.2011 17:02 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
man arī ir bijusi šād problēma. arī kad aizbraucu no mājām. to izraisa stress un pārdzīvojumi. un kad man uznāk sausie periodi, nesēžu ar netīriem matiem (diezgan pretīgi), bet 2-3 reizes nedēļā pirms matu mazgāšanas stundu līdz divas (cik daudz laika ir tik) paturu galvā kādu eļļu - olīvu, dadžu vai mandeļu. iemasēju galvas ādā un ieklāju matos, tad maisiņš, dvieļis vai silta cepure un kad kārtīgi viss savilcies tad uz dušu. eļļu reizēm ūdens peldē vēl uzsildu, tad labāks efekts. šis mani ir izārstējis no lielām krevelēm galvā. un mati paliek mirdzoši, gludi un spīdīgi jau pēc dažādm reizēm. palīdz arī pārbalinātiem un ķīmiski bojātiem matiem.
18.02.2011 17:12 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
laikam uz jebkurieni taa aizbraucot notiek :D

man francijaa arii taa bija, un dazhreiz joprojaam ir, bet es censhos retaak mazgaat matus, un tieshaam paliidzeeja, jo es biju pieradusi mazgaat biezhi. piemeeram, kad esmu slima, staigaaju nedeelju ar pretiigiem matiem. ja nedeeljas nogalee nekur neeju, tad arii nemazgaaju. ja nav nekas svariigs, tad sataisu asti ar pusnetiiriem matiem. zinu, ka pretiigi, bet kaadu meenesi atljaujies ik pa laikam staigaat ar netiiru galvu, man paliidzeeja, un kaa uznaak sausie periodi, taa atkal neeju no maajas aaraa, un seezhu ar saviem matiem :D
17.02.2011 01:04 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
ai man irija ari no sakuma bija tragiski!....tad kad nebija darba es matus nemazgaju tik biezi..isteniba nedelju staigaju nemazgatiem..astee sasietiem..un tad kad atkal bija jamazga katru dienu nebija vairs blaugznas..vnk jaljauj vinjiem sataukoties..mans viedoklis
16.02.2011 20:08 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Man arī bija sausa āda, un lobījās, līdz ar to, izskatījās kā blaugznas..


bet nu man nav vairs, jo atklāju ko ļoti labu :)

jau pēc 2 mazgāšanas, tie sausumi vairs nebija..

tatad:

50 grami zilais māls + 1 olas dzeltenums + 1 ēdamkarote olīveļļas!

sajauc mālu ar ūdeni, lai ir tāds kā kefīrs, pabiezs.. piesit olu, sajauc un piejauc klāt olīveļļu!

nu un liek matos, un patur 15 min :) un tad vnk skalo ar siltu ūdeni ārā :)

esmu sajūsmā vnk (l)
16.02.2011 18:18 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
tas gan jau ir no mitraa uk gaisa, aizej uz aptieku vai labaak salonu,paluudz lai iesaka kko prieksh tieshi galvas aadas.nopeerc shampuunu,kondicionieri prieksh- flaky scalp.
16.02.2011 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
man arī ir sausa galvas āda, pilnīgi niez no sausuma, bet man tā ir katru ziemu.
16.02.2011 18:05 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
Sveika, ka ar laika apstakliem tur? tas ari var ietekmet. Cepuriti velc?
16.02.2011 17:07 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kādus visādus šampūnus esi izmantojusi? Tādus kā "Drogu produkciju", dārgāku (apm. Kollonas, frizētavās pieejamo līmenī) vai aptieku produkciju arī?
Varbūt vaina ir nevis iekšēja, bet ūdenī, ar ko mazgā. Varbūt pašai jāmīkstina ūdens.
16.02.2011 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)