Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pasūdzēšos

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Vēršos pie jums ar jautājumu - kā iemācīties sevi pareizi nostādīt ,iepazīstoties un veidojot attiecības ar vīrieti? Mana problēma ir tā, ka vienmēr es jūtos kā lūdzējas lomā. (e) Iepazīstoties ar vīriešiem vienmēr ir tā,ka nevis viņi mani aplido, cīnās par manu uzmanību , bet gan man tas ir jādara! Mēs zinām,ka viens otram simpatizējam, mēs abi vēlamies būt kopā, bet tad viņš ieslēdz tādu kā auto pilotu un palaiž visu pašplūsma, ka es beigās nemaz nesaprotu – esam kopā vai neesam, kas vispār notiek?

Es pat nesaprotu, kāpēc tā notiek? Kur ir mana vaina, bet pats galvenais – kā ar to tikt galā.Man laikam uz pieres ir rakstīts „Droši kāp man uz galvas!”. Es beidzot vēlos būt tā, kura bauda aplidošanu, uzmanības izrādīšanu...

16.02.2011 14:49 |
 
Reitings 209
Reģ: 16.08.2010
heyyy ar manīm bija tāpat... nezinu ko pat ieteikt :D
16.02.2011 15:22 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
godīgi sakot, man jau šķiet, ka mēs tos večus esam izlaidušas tik tālu, ka viņiem šķiet, lai kas arī notiktu, lai kā arī es uzvestos - gan jau sameklēs mani, nelaimē nepametīs, nu ja ne viņa, tad vismaz cita... un ne jau visi tā rīkojas tīšām, ir tādi, kas vienkārši līdz tam neaizdomājas - nu nekas, ka neatbildu, nu nekas, ka slinkums pēc telefona iet, gan jau vēlāk, un tad vēl aizmirst.. tādi vienkārši ir mūsdienu vīrieši...
16.02.2011 15:28 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
man ir tā pati problēma... un nespēju neko izdarīt, vienmēr esmu tā kura iet un cīnās lai tikai būtu, beigās pašai apnīk tas un tad metu mieru un viss beidzas... :-(
16.02.2011 15:31 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Nu es neteiktu, ka man kāds ir gluži kāpis uz galvas, bet pa lielam 99% piekrītu aissei! ;-) Tā tiešām ir. Pietam jo attiecības ilgstošākas un vīrietis ir iejuties savā elementā šajā aattiecībās, tā aaaaaiziet! :-D Zin taču, ka vienmēr VIŅA jau nepametīs, palīdzēs, apčubinās, būs blakus, nekur nepazudīs, par visu parūpēsies u.t.t. Stulbi, bet laikam vienkārši pašas esam vainīgas- izlutinam pa daudz! (t)
16.02.2011 15:50 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Dažreiz sajūta ka tu cīnīes ar zobiem un nagiem ar asarām acīs par kautko (nu par attiecībām), bet redzot kā tu cīnies viņam ir vēl lielāka "drošība" ka tu to lietu neatstāsi, jo esi gatava cīnīties. Līdz ar to VIŅAM nav jādara nekas.

Vot kad pamet, tad sāk domāt (nu citreiz nē :-D )...
16.02.2011 15:52 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Dari visu pretēji savām domām... :-D ja gribi piezvanīt..uzrakstīt..nedari to,pat ja viņs pazudis vai gaida no Tevis kaut ko..un viņs nesagaidīs..būs šokā,padomās,kas tad nu..un pašam radīsies interese apvaicāties par Tevi, bet ja viņs neko neraksta..tad nu i na... viņu :D es visu laiku savam bijušajam skrēju pakaļ..rakstīju,zvanīju,cikos būs..bet es to vienkārši vienā momentā pārstāju..šios atnāk mājās un tāds šokā: " a kāpēc Tu man neko neraksti? " :D:D:D
16.02.2011 16:08 |
 
Reitings 92
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka diezgan lielā mērā pašas vien tos džekus esam izlaidušas.. kaut kā tas mūsdienās ir aizgājis: meitenes jau arī var izrādīt iniciatīvu, ne jau vienmēr džekam pirmajam ir jāaicina uz randinu un tādā garā. Es jau nesaku, ka meitenēm ir klusi jāsēž stūrītī un līdz mūža galam jāgaida nez kāds sapņu princis.. bet nu, kas par daudz, tas par skādi. Un ir pietiekami daudz meiteņu, kas arī pašas ies un bez maz vai arī aplidos to džeku tā, kā viņam būtu jādara (manuprāt)
Ai, man slinkums tgd gari rakstīt, bet es domāju, ka pa daļai arī tur tā vaina.
Bet ko tev darīt un kā būt, nezinu. Man ieteikumu nav.
16.02.2011 16:09 |
 
Reitings 209
Reģ: 16.08.2010
Sweetīgā
es tev naturāli piekrītu, kad es pārstāju savējam pakaļ skriet, tad pats ņēmās un ārdijās ko nerakstu un blablabla :D:D:D
16.02.2011 16:12 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Wellsha
Njā... mēs vienkārši ar viņa mammu sarunājām,ka Stop un viss,lai pats darās..un nebija ilgi jāgaida,tikai vins padomāja dažreiz,ka man cits interesē :-D Un pēc tām attiecībām esmu pilnīgi mainījusies.. :-) Necenšos kādam kaut ko pierādīt :) un vēl ...ko mana omīte ir iemācījusi- nekad neteikt vīrietim,cik nopelnam, ja sakam,tad mazākus ciparus :-D
16.02.2011 16:16 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
nezinu kamdēļ, bet man ir vienmēr bijis pretēji. Džeki daudz zvanījās, sūtīja sms utt. utt. Un parasti tas bija tas, kas mani aizbaudīja no viņiem. Varbūt tur arī ir tā Tava problēma, ka par daudz izrādi simpātijas? Manuprāt, sākumā vajag džeku nedaudz pakaitināt, neizrādīt, ka esi jau viņā līdz ausīm samīlējusies. Viņiem takš arī vajag nedaudz intrigu, vajag nedaudz pacīnīties! :-)
16.02.2011 16:17 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2009
Man ir tā pat. Esmu pārāk uzbāzīga, jo baigi pieķeros vienmēr.
Laikam jādara kā lauvens saka, nevajag tik ļoti izrādīt interesi. Jo vīrieši ir mednieki, viņiem patīk noslēpumainība ;) Ja pati atklāsies tik ātri viņš vienkārši zaudēs interesi.
16.02.2011 16:20 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
labāk pastāsties kā tik ātri nepieķerties otram??? (t)
16.02.2011 16:39 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.09.2010
varbūt mans komentārs precīzi neatbildīs tēmai, bet...
manuprāt, attiecībās ir vairāk jārotaļājas un jāsaglabā lielāka intriga.
savā ziņā ir jauki, ja viens no otra nemaz nekautrējas, pilnīgi visā dalās, informē viens otru par savām ikdienas gaitām, taču attiecībās ir jāspēj saglabāt par sevi interese!
nevajag uzreiz būt kā atvērtai grāmatai, citādi drīz vien paliek garlaicīgi un interese ir izsmelta. vienmēr jāliek otrai pusītei domāt, ka vēl kāda lappuse ir palikusi neatšķirta...
16.02.2011 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Galīgi nemāku saglabāt intrigu.Izskatās,ka būs jāsāk izturēties ieturēti (t)
16.02.2011 17:38 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
varbut vajag vairak sevi kopt, but saistosakai, tad ar veci aplidos.
16.02.2011 21:16 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.07.2010
Meitenes, piedodiet, bet jūs te Latvijā esat izlaidušās. Biju Baltkrievijā un Ukrainā, tur ir pavisam otrādi, meitenes koļī džekus. Tur es sapratu, kā jūtās meitenes, un tas patiesi ir nenormāli patīkami. Ja mums Latvijā būtu tādi džeki, kā tur, tad nekāda dzimstība vispār nenotiktu. Džeki tur klubā stāv ar kokteiļiem pie bāra, un gaida, kad viņus kāda meitene uzlūgs uz deju. Tie kas bija tajās valstīs, sapratīs mani.
16.02.2011 21:18 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Jāliek vīrietim justies pateicīgam, ka viņam vispār ir iespēja būt ar Tevi kopā, nevis izrādīt to, cik laimīga esi, ka viņš tev pievērsis kaut kādu uzmanību.
Es vienmār esmu bijus atturīgāka, rezervētāka. Nekad neesmu sūtījusi super saldas sms un trobelējusi. Ar to esmu panākusi, ka vīrieši skrien pakaļ MAN. Raksta, zvana, aicina.
16.02.2011 21:25 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ukrainā sievetēm ir diezgan maucīga mentalitāte. Ukrainietes vispār skrien pakaļ vīriešiem, bet pēc tam pieprasa atlīdzību par "pakalpojumiem", jo ir mācītas,ka ja kaut ko dod, tad noteikti vīrietim par to ir jāmaksā. Tāda tipa domāšanu vecās babuļas potē savām mazmeitām joprojām.
Bet nu.. ko var gribēt, Ukrainā cilvēki vispār vēl dzīvo Padomju Savienībā. Savās galvās.
16.02.2011 21:28 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Labāk tiešām, kā te meitenes rakstija, rakstīt, zvanīt viņiem, jo kas par daudz, tas par skādi. Man arī ir viens čalis, kurš tagad man sāk kaitināk, liekas, ka ir apmāts ar mani.Visos portālos, kuros esmu raksta, kad ierauga mani onlainā.. Par laimi, neesmu iedevusi viņam savu tel. nr :) (l)
16.02.2011 21:32 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tunājot par ilgstošām attiecībām, vairumam vīriešu tiešām ir tieksme palaisties un sākt visu uzvert kā pašsaprotamu, viņi it kā mīl sievieti, bet neuzskata, ka būtu jācenšas attiecību labā. Ja viņa izsaka pretenzijas vai izkrata sirdi par kaut ko nepieņemamu attiecībās, tāds vīrietis izvairās no sarunas un nostāda sievieti muļķa lomā - "ko nu sieviete ākstās", "tev mēnešreizes vai?" utml.
18.02.2011 19:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits