Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trauksme

 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010

Varbūt kādai ir bijis līdzīgi,,,Man reizēm uznākt tāda kā trauksmes, baiļu :-/ sajūta.It kā viss labi ,nekas neuztrauc,bet tā sajūta uznāk. Kā no tā tikt vaļā?Varbūt kādas eļļas palīdz vai citas metodes.

11.02.2011 01:42 |
 
Reitings 116
Reģ: 14.10.2009
Man tā ir bijis, īpaši vakaros. Iemeslu nezinu... Bieži nevarēju aizmigt, bija pastāvīgs nemiers, un baiļu sajūta kā tev. Es padzēru nomierinošās tējas, aptiekā pirku. Dzēru vakarā, lai vieglāk aizmigt, jo parasti man tas uznāk tieši vakaros, ja uznāk.
11.02.2011 01:48 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
nu jā man jau arī vairāk uz vakaru un īpaši kad esu viena :%27-( uztaisīju upeņu lapu tēju,,,gan jau pāries tā sajūta,,, :-/
11.02.2011 01:51 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Varbūt šis?
http://ej.uz/ompb
11.02.2011 01:51 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
man tas ir diezgan bieži, bet mans iemesls ir veģetatīvā distonija. :/
11.02.2011 02:07 |
 
Reitings 216
Reģ: 16.09.2010
Man ir kkas līdzīgs, bet tā juška ir ne ar ko nesalīdzināma, bailes, stress. Bet tad es toč zinu, ka kaut kas notiks ar mani.
Vienreiz pamodos un tāda bija - salauzu degunu :D pie tam 2x :/

trešā reize bija, kad mani gandrīz notrieca auto. Esmu veiksmes putns :D
11.02.2011 02:08 |
 
Reitings 116
Reģ: 14.10.2009
Iipashaa, Tev tā veģetatīvā distonija ir uzstādīta kā diagnoze? Es palasīju, diezgan daudzus tos simptomus varu attiecināt uz sevi, bet nu nez... Man vienu brīdi bija tāds skeptisks skatījums uz to - nu, ja nevar atrast, kas kaiš, tad ok, lai būtu tā distonija!
11.02.2011 02:14 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
Tā varbūt VD, viens no simptomiem ir trauksme, pat panikas lēkmes. Ir bijušas līdzīgas sajūtas. Tā organisms signalizē, ka Tavā dzīvē kaut kas nav labi - pārpūle, stress, neciešams darbs, sliktas attiecības ģimenē utt.
Vari iedzert kādu nomierinošu tēju, vai balderjāņus. :-)
11.02.2011 02:18 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Jā, katru mēnesi dodos pie neirologa, bija uzlabojumi, bet nu kaut kā sevi pārpūlēju un viss atgriezās no sākuma. Nekas jau briesmīgs tā veģetatīvā distonija nav, tas tikai parāda, ka prāts un organisms vairs nespēj sadzīvot, jo ir pārāk noslogots viens no tiem un tad tas vairs kopā neiet.

Man arī tā bija, daudz negulētu nakšu, daudz tussiņu utt., bet nekad nedomāju, ka varētu saskarties ar tādu figņu kā veģetatīvo distoniju, bet nu jau gadu mācos ar to sadzīvot.

Ilgu laiku ārsts negribēja rakstīt nekādas stipras zāles, jo bija pārliecināts, ka tikšu ar to galā, bet tad vēl kkas no neveselīgā dzīves veida un ielaidu vairāk, un tagad vakardien biju pie ārsta, jo tuvinieki un cilvēki līdzās ļoti sūdzas par manu pelēko izskatu, lokiem zem acīm utt., tad aizgāju teicu, ka nomoka atkal bezmiegs, ka nespēju emocionāli sevi savākt, ka braucot sabiedriskajā transportā nāk tās trauksmes, tad sarakstīja visādas zālītes, bet jūtos apbēdināta, jo iepriekšējos 3 mēnešos bija tādi uzlabojumi, ka ārsts teica, ka izskatās, ka drīz vairs tik beiži netiksimies, un še tev kko pārcentos un viss jāsāk no gala.

Nav viegli, jo cilvēkiem no malas grūti saprast, kā var visu laiku būt noguris, bezspēcīgs, piemēram, man tās trauksmes nāca virsū kkādās ballītēs kur jauni cilvēki, nu vnk nespēju savākties un atrasties vienā telpā, nerunāsim par kkādiem eksāmeniem, tad vispār sirds pa muti leca āra un rokas kājas drebēja, bet visvairāk tagad mani nomoka bezmiegs.

Apsveru domu brīvdienās iet uz baseinu plunčāties, jo ārsts teica, ka tas ļoti palīdzot, pavasarī man patīk braukāt ar divriteni pa svaigu gaisu, katrā ziņā ar to var tikt galā, tikai galvenais mainīt domāšanu par 180 grādiem, sakārtot galvā visu pa plauktiņiem, tikai tas viss nav tik vienkārši.

Piedod, ka tik gari, gribēju tikai sīkāk to figņu aprakstīt!
11.02.2011 02:24 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Diagnozi uzstāda speciālists. Tātad,ja Tu pats iesi, meklēsi, spēsi atļauties.. Man bija lēkme, izsauca ātros. Protams, viņi neko tādu pat nepieminēja un es domāju,ka tiešām cauri būs. Un man tā ir jau no agras bērnības. Kad vēlāk sāku interesēties, kas īsti notiek, arī vairāk spēju sev palīdzēt. Pirms tam-jo vairāk nesapratu kas notiek, jo dziļāk stigu.
Veikalos, vietās, kur cilvēki burzmas. Nu lēkmes atgriežas tikai pie stresa, bet vispār cenšos dzīvot harmonijā. Un ir forši pašai sevi spēt dziedēt :-)
11.02.2011 02:29 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Gemini, kāda veida lēkme Tev bija?

Man arī bija, fuj tas bija traki :-( Ceru, ka nekad vairs neatkārtosies! Bet tas mani reāli traumēja vairs nespēju ieiet klubu zibšņu gaismā :-( Ceru, ka kkad tas pāries un varēšu ar smaidu ieiet padancot, pagaidām bēgu ar lielu līkumu, lai arī tieši gads pagājis kopš tās lēkmes :-/
11.02.2011 02:34 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Baigi jocīgi, it kā tik daudzām ir VD, bet kur ir tās visas VD slimnieces? es nevienu neesmu redzējusi :-P kad es mocījos ar šo lietu vairākus gadus, tad, es domāju, ka bija cilvēki, kas padomāja, ka man kaut kas čota nav, jo ārēji varēja manīt, ka es nenormāli uztraukusies, baiļu pilna, sārtiem vaigiem, kaut kur vienmēr aizskrienu... neesmu nekad redzējusi savā apkārtnē neko līdzīgu, liekas, ka visi tādi čill cilvēki, man vienīgajai problēmas...
11.02.2011 02:42 |
 
Reitings 116
Reģ: 14.10.2009
Paldies, Iipashaa, par to, ka padalies ar savu pieredzi.
Man laikam ir tā tendence meklēt sev visādus simptomus slimībām, jo nereti ir tā, ka par kaut ko izlasu, un liekas - jā, man taču tieši tā ir! Nevaru tikt ar to galā.
Mana problēma ir tā, ka galva pastāvīgi pilna ar negatīvām domām, un man var gari un plaši stāstīt, ka jāizslēdz negatīvais - es neprotu tās domas tā kontrolēt. Un no Gemini ieteiktā linka vispār sev gandrīz visus simptomus varu attiecināt, mistika.
11.02.2011 02:45 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Manas mammas paziņa ir ārste, kura nesen bija uz kursiem par VD, un tur kkādi tie vēl gudrākie ārsti/zinātnieki teikuši, ka VD ir 21.gs nezinu kā nosaukt "bums" vai aktuālākā problēma kkā tā...

Man draudzeņu vidū arī nevienas liekas, ka nav, kurai būtu šis draņķis, bet, kad paklausās riņķī vispār ļoti daudz meitenes ar šo te mokas. :-/
11.02.2011 02:46 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
iiipashaa, es nevarēju ieelpot, sāku smakt. Bet tajā laikā es nezināju, ka man ir arī sirds slimība. Un tā sanāca ķēdīte-uznāca šī lēkme kā panika, bet uzdeva uz sirdi, vairs neslēdzās sirds vārstulis. Un tik vienkārši-tiklīdz sajutu,ka ātrie atbraukuši (un tātad es nenomiršu), pārstāju smakt un ehg bija kārtībā. Tikai vēlāk noskaidroju kādēļ tā.
Tā sirds slimība iet bieži kopā VD un parasti ir iedzimta. Ja ir aizdomas vai sirds darbības traucējumi, iesaku pārbaudīties.
Bet nu es tiešām gribu ieteikt, censties izvairīties no stipriem medicīniskiem preperātiem. Jā, tējiņas, homeopātija..
11.02.2011 02:46 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Hey!
Es laikam pie vienojos bariņā!

Man jau 2 nedēļas arī viss ir slikti, kad atgriezos no ceļojuma kur nācās pamatīgi pastresos mani aizveda ar ātrajiem uz slimnīcu, jo man bija drausmīgi krampji vēderā, izmeklējumi parādīja, ka nekādas vainas man nav!

un tad sākās jautrākā daļa, kad atgriezos mājās, man riba galva, tās tā kā mākonis galvā, nevarēju līdz galam ieelpot, sirds dauzās kā negudra, baiļu sajūta, liekas, ka sajukšu prāta, vai nomiršu.

Sakumā man tādas lēkmes nāca tikai kādu stundu katru dienu bet tagad jau kādu trešo dienu man tas viss velkas nonstopā un tāda sajūta kā murgā!

Rītā eju pie ģimenes ārsta!

Ļoti loti ceru, ka tas pāries un nekad vairs neatgriezīsies!
11.02.2011 02:47 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
loorens, tā gan nevajag :-) Ja Tev vēl nav tas viss tik saasināti, tad iesaku piedomāt par pozitīvu domāšanu un dzīves veidu pēc kāda tu ilgojies, un neaizliegt darīt lietas, kas Tev ir tuvas un aizrauj!

Es daļēji apzinos kāpēc tas notika ar mani, ne jau tikai negulētas naktis, bet tā negatīvā putra, mūžīgais stress galvā, tas man šķiet ir pati lielākā skāde!

Ta kā galvu augšā, meitēn, un visu ar pozitīvu skatu :-)
11.02.2011 02:48 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
AAaa un vel man ir ta jo vairāk es domāju jo sūdīgāk man paliek, man sāk palikt bail par tam lēkmēm un tad pati jautrība tikai sākas, kamēr atkal kaut kā sevi nomierinu!
11.02.2011 02:52 |
 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010
Man ar neviens nezina par to, ka man reizēm uznāk šī kaite, jo tas nav acīm redzams. Un es arī necenšos baigi stāstīt. Galvenie simptomi, kas mani nomoka, brīžos, kad ir pārslodze vai kāds cits diskomforts sadzīvē, ir šī jau pieminētā trauksmes sajūta, vēl apetīte pazūd, varu gandrīz neko neēst dienām, vai arī staigāju ar sliktu dūšu riņķī ... reizēm uznāk vēl kkādas mistiskās sāpes kreisajā ķermeņa puslodē vai galvas reiboņi utml. Fiziski esmu vesela, bet, redz, veģetatīvā nervu sistēma gļuko. Agrāk šad tad piedzīvoju tādas panikas lēkmes, ka maz neliekas, tas man no bērnības pārdzīvojumiem bija. Bet tagad vienkārši nepievēršu tam uzmanību un dzīvoju it kā nekas nebūtu, jo tā nav mirstamā kaite. ;-)
11.02.2011 02:52 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Man bija krampji un putas uz lūpām, kad uznāca tā lēkme, tas bija biedējoši, kādas 3 nedēļās nevarēju atgūties!

Patiesībā sākumā es varēju tikt galā bez stipriem medikamentiem, bet diemžēl, palika arvien sliktāk un tagad es labi apzinos, ka neviena tējiņa manu paniku, sirds klauves vai ģībšanu neizglābs. Ir nepieciešama speciālista palīdzība.

Bet nu es ļoti ceru, ka viss uzlabosies, jo man jau bija tik labi viss, ļoti, ļoti centīšos domāt kkā vieglprātīgāk vairāk uztraucoties par sevi nevis visu apkārtējo pasauli, kā man tas ir pieņemts!
11.02.2011 02:52 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man arī vienu reizi bija panikas lēkme. Kādu mēnesi bija slikta pašsajūta, sirds sitās paārtrināti, trūka elpa, spieda krūtīs, reiba glava. Es domāju, ka tas ir kaut kas ar sirdi, jo daudz smēķēju, dzeru kafiju. Man nebija ne jausmas par tādu VD. Un tad vienu vakaru kļuva nenormāli slikti, nomocījos visu nakti, biju nenormāli sabijusies un tas situāciju padarīja vēl sliktāku. Nākošajā dienā, tam visam vēl pievienojās purekļi, bālums, mēle baltā krāsā un tāda mētāšanās, jo nekur nevarēju vietu sev atrast :-O un nenormālas bailes nomirt.
Es izsaucu ātro palīdzību.
Tā bija tā reize,kad saslēdza mani pie visādiem aparātiem un AP dakteris mēģināja vēl mani savaldzināt :-O
Viņi neko neizdarīja, tikai pateica, ka man fiziski viss ir kārtība :-O Bet nu pie ārsta lai aizejot.
Biju pie ārsta, parbaudīju visu ko vien var, visas analīzes bija ideālas, ar sirdi viss ok.
Ieteica pastaigas, baseinu, atvaļinājumu :-D
11.02.2011 02:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits