Sāpe

 
Reitings 36
Reģ: 29.01.2009

Man tikai gribās kādam izkratīt sirdi par manu šī rīta sāpi:

šodien man ar draugu aprit gads kopš esam kopā, sarunājām, ka sarīkosim jauku vakaru, uzdāvināsim viens otram dāvanas u.t.t. Viss sākās šorīt, kad viņš izdomāja, ka labāk pasniegt dāvanas no rīta, nekā vakarā, jo viņš nevarot sagaidīt, ko es viņam esmu sarūpējusi.

Izrādijās, ka es esmu pēdējā stulbene, jo es kā tāda aptēsta nedēļas meklēju viņam piemērotu dāvanu - nopirku džemperi un apakšveļas kompelktu, visu kā viņam patīk un pagatavoju paštaisītas konfektes, zem katras paslēpjot zīmīti ar mums kopīgām atmiņām. Savukārt, ko es atradu savā dāvanu maisiņā - trīs krēmus sejai, pasūtītus no interneta veikala.

Labi, ka viņš aizgāja jau uz darbu un es vēl nepaspēju rīta agrumā visu aptvert.

Esmu tik nikna, man vienkārši ir tādas dusmas uz viņu un uz sevi, ka es kā pēdējā muļķe skraidīju apkārt, neēdu pusdienas, atprasījos ātrāk no darba, lai tikai visu varētu sarūpēt, bet ko šis - uzdāvina krēmus pret novecošanu.

Gribās viņam iesist ar kaut ko. Pats labākais tajā visā ir tas, ka viņš vēl paguva pieminēt manu bijušo, kurš man reiz uzdāvināja karotes, šobrīd man liekas, ka karotes bija ļoti forša dāvana, kaut agrāk tā nešķita.

10.02.2011 12:43 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
A ko tu vēl gribi runāt? :-D Vakrā kārtīgas romantiskas vakariņas un nedomā par to! :-) Tici man, tie tač dzīves sīkumi! Galvenais, ka esat kopā un mīlat viens otru!
10.02.2011 13:49 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
ehhh-meitene!!! es būtu priecājusies pat par tiem krēmiem! Jo man ir tāpat kā engelītim - manējais vispār nemīl apdvināties! Pat tad,ja man viņi vispār nederētu-puisis vismaz centās! :-D Vai tad tu nepazīsti vīriešus-tajā brīdī,kad viņš pasūtīja tavus krēmus,viņš 100-punkt pilnībā aizmirsa par tavām alerģijām un sazinkovēlne un tas nekādā ziņā nav saistīts ar ieriebšanu or smth!!! Tādi nu viņi ir! :-D Tipisks "gribēja kā labāk-sanāca kā vienmēr" gadījums... :-D :-D :-D sievietes... :-D
10.02.2011 13:49 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Tieši tapēc man besī visādi pārsteigumi ar sirsniņkončām, lapiņām, fotogrāfijām utt..Nu ne visiem tas patīk!Goda vārds, man krēmi liktos labāka dāvana!Katrā ziņā labāka, nekā ar svecēm un rožlapām piebāzta istaba!Nu bet katram savs!
10.02.2011 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Piedod, bet ja tu viņam sāksi kaut ko teikt par to dāvanu, točna totāla muļķe būsi!... To tēmu pat neaiskar, un ja prasīs vai Tev dāvana patika, labāk saki ka jā, bet piebilsti, jāskatās, ka mana āda reaģēs!... man ši tā dzimšanas dienā uzdāvināja smaržas, bija pūlējies un meklējis, bet aizmirsa, ka jau 100 reizes esmu sacījusi - ka neciešu, ka man dāvina kāds cits, jo patīk izvēlēties un izsmaržot... Tā viņas man plauktā stāv pilnas... Galu galā, mīlu viņu par to ka viņš ir... Un pamēģini, moš tas krēms tomēr neizraisīs alerģiju! ;-)
10.02.2011 13:53 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.01.2009
Es gribēju tikai vakariņas, bet viņš gribēja apdāvināšanos, es uz dāvanām neuzprasījos, bet tā kā viņš tik ļoti gribēja, tad nodomāju, ka varbūt viņam, kas padomā. Lūk, sieviešu loģika - nevajadzēja domāt! Nākamreiz neparakstīšos uz dāvanām, pieturēšos pie sava varianta - vakariņām.
10.02.2011 13:55 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Man liekas stulbi, ka Jums tāds dots pret dotu sindroms! :-P Kapēc vispār jāsaskaņo dāvanas... Tapēc jau tā ir dāvana... Es neuzskatu par noziegumu, ja tu pat nebūtu uzdāvinājusi neko... Jo šajā gadījumā, Jums sanāk tāds piespiests pasākums - davai mums kopā gads, dāvināsimies, ko kurš izdomās... :-D
10.02.2011 13:58 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā lieta, ka es gribēju vienkārši pasēdēt divatā, paēst vakariņas un miers, bet viņam ienāca prātā, ka būtu jauki, samainīties ar dāvanām.
Man ir dusmas pašai uz sevi, ka es pārcentos, jo man šķita, ja jau viņš ierosināja to dāvanu padarīšanu, tad viņam, kas ir padomā, bet es kļūdījos.
10.02.2011 14:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
amaz0ne- es tevi saprotu! :D :-D
Man arī sejas āda ļoti jūtīga- ļoti reti kurš krēms der, bet dāvināti ar ir. Un tad ir tāda tizla sajūta.. It kā prieks, ka domājis par to, lai man būtu labi un patiktu, bet tajā pašā laikā.. netiks lietota dāvana, jo alerģijas... Un tad to dāvanu nākas atdot kādam citam. Neērta situācija, bet, ko darīt, ja tā sanāk..?
Visu diskusiju nelasīju, varbūt kaut ko palaidu garām.. :D Bet, ja ir tā, kā sapratu es- tad es tevi saprotu! :)
Man ir prieks par jebkuru dāvanu, bet žēl, ja nevaru izmantot to, jo cilvēks jau tikai labu gribējis to dāvinot.. :D
Kad biju bērns vēl, mans pielūdzējs uzdāvināja kaut kādu zvēra zobu vai ragu iekārtu striķī kā kaklarotu- kašmars!! :D Bet... Sapratu, ka viņš domāja, ka man tas piestāvēs un patiks, tāpēc- patika ar!! Un vēl aizvien nav mests ārā, jo silts un mīļš (un īsts, nevis plastmasa :D ). :)

Tāpēc, nepārdzīvo, varbūt puisis aizmirsa par alerģiju un satraukumā paņēma tos krēmus, gribēja tikai to labāko tev.. Varēsi mammu iepriecināt varbūt.. :D
10.02.2011 14:04 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.01.2009
Cloo, tur jau tā lieta, ka vienkārši dusma par to, ka tik daudzas reizes esam gājuši pa veikalu un viņš ir piedāvājis nopirkt kaut kādu modīgo krēmu, bet esmu viņam skaidrojusi, ka no tā nebūs nekādas jēgas, jo nāksies vienkārši izmest ārā, tāpēc man tāds apjukums, bet taisnība Tev pilnīgi noteikti ir - mamma priecāsies, pat ļoti :)
10.02.2011 14:11 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
Tie ir sejas krēmi pret krunkām un novecošanas pazīmēm :-) - vismaz zini ko par Tevi domā džeks... :-D :-D :-D sāc piedomāt pie tā... :-D
10.02.2011 14:13 |
 
Reitings 36
Reģ: 29.01.2009
Jā, pret krunkām un novecošanas pazīmēm :D
10.02.2011 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Viņš grib, lai Tu mūžam jauna un skaista! :-) Doma nav slikta, jo tā vai tā mēs taču šos krēmus pirksim. Mēs taču neiebilstam, ja viņš pēk veselīgu pārtiku, lai mēs būtu veselīgas! 8-) Karoč, beidz cepties! Gatavojies labāk vakaram!
10.02.2011 14:21 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
amaz0ne - paaaldies!! you made my day :D :D
10.02.2011 14:25 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
Ja daavini no visas sirds, tad nevajag gaidiit kko liidzveertiigu pretii, citaadaak rodas iespaids, ka nemaz nedariji to no sirds. Patiesiibaa ljoti mulkjiigi, tad jau vajadzeeja laiciigi ar vinju sarunaat, ko abi viens otram daavinaasiet, lai nav aizvainojums :D
10.02.2011 14:33 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
nu bāc!galvenais taču ir,ka atceras un ka vispār kaut ko uzdāvina! :-P tas taču ir pierādīts,ka sievietēm ir lielāka iztēle un viņas vairāk štuko par dāvanām nekā čaļi...es pieņemsim,kaut vai par krēmiem būtu priecīga. :-) ne jau visiem ir laiks un izdoma ložņāt pa veikaliem. ;-)
10.02.2011 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu,es gan nepiekritīšu,ka vienalga,ko dāvina,ka tik atceras.Man ir tāds uzskats-ja cilvēks nevar piedomāt par mani un uzdāvināt kko tieši man,tad labāk lai vnk vārdiski pasaka ''Apsveicu'',nekā kkādu sūdu uzdāvina.Tas tāpēc,ka es vienmēr,kad dāvinu kādam dāvanu,domāju par to cilvēku,viņa interesēm,gaumi-nevis paņemu pirmo draņķību un uzdāvinu.Tjipa-gan jau priecāsies,ka es atcerējos.
Stulbi tā-zināt par to,ka meitenei alerģija,bet uzdāvināt kkādus krēmus.Tas būtu tā pat kā es,zinot,ka manējais neēd piena produktus,uztaisītu svētku vakariņas ar salātiem,kuros ir krējums un dažādiem citiem ēdieniem,kur galvenā sastāvdaļa ir kkas no piena.
Bet nu jau vairs neko tur nevar darīt...tev vnk tas jāpārdzīvo.
10.02.2011 14:53 |
 
Reitings 568
Reģ: 20.04.2009
Es no vienas puses saprotu autori, man arī nepatiktu, ka man uzdāvina kko kas vienkārši kkur stāvētu lieki un krātu putekļus.. Taču es par to nesatrauktos tik ļoti, jo tās dāvanas tomēr tāds sīkums vien ir :)

Starpcitu, tu pati esi pārliecināta, ka viņam patīk tava dāvana? Vai dāvināji to ko tu gribētu saņemt? :D
Vienkārši cik es ar vīriešu dzimtas pārstāvjiem esmu runājusi, visi kā viens apgalvo, ka stulbākā dāvana ir drēbes :D Plus vēl romantiskie nieciņi arī vairāk sievietēm nevis vīriešiem domāti.. Takā padomā, iespējams viņš jūtas ne labāk kā tu ;-)
10.02.2011 14:55 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Es vispār arī būtu autores vietā apvainojusies.
Tāpēc es vienmēr cenšos pateikt ,ko es vēlētos vai vislabāk man patīk aiziet uz veikalu ar drauga maciņu un nopirkt kādu lupatu.Viņš par to samaksā un esmu apmierināta, kā saka, vilks paēdis un kaza dzīva, tā ir bijis abās attiecībās un esmu apmierināta. :-)
vienreiz, iepriekšējās attiecībās biju nedaudz apvainojusies,ka man uz 18 gadiem uzdāvināja 18 sarkanas rozes, viss jau būtu ļoti forši, tikai tas pasniegšanas veids, es atbraucu iekāpu mašīna un ex saka- re, kur tev rozes ,paskatos stāv uz aizmugurējā sēdeklā ,papīrā ietītas... come on..nu :-D jūtos ļoti vīlusies,( ne jau puķēs, bet pasniegšanas veidā) tāpēc ir labāk , ka pasaka ,ko grib un miers mājās.
Vīriešiem parasti nav tāda izdoma kā sievietēm un ar to ir jārēķinās.
10.02.2011 15:07 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Man šķiet, ka pirmajā gadā tas viss vēl ir tā, pa īstam cilvēku tu iepazīsti tikai vēl pēc laika, kad tiešam esi pārliecināts par to, ka viņam tas patiks vai nepatiks, tādēļ mēs pirmajā gada dienā sarunājām gan par vakariņām, gan par dāvanām. Jā, iespējams, nebija suprise, bet nebija vilšanās, visi bija laimīgi un apmierināti!

Ir bijuši daudzi citi svētki, kur esam izpaudušies, piemēram, uz otro gada dienu, es zināju, ka viņam nav naudas un ka visticamāk man dāvanas nebūs, bet tas neatturēja mani pasūtīt un izgatavot to, ko es biju ieplānojusi! Beigu beigās no rīta pastkastē mani sagaidīja ar roku rakstīta vēstule, nu dēm, nekad nebūtu no viņa kko tādu gaidījusi, tas mani tik fuckin saviļņoja (l) Toties mans pagatavotais atslēgu piekariņš, nevis vnk piekariņš, bet izveidots gravējums lietā/hobijā, kas viņam tuvs un kas izmaksāja daudz vairāk kā viņa dāvana man, izdzisa burtiņi jau pēc mēneša. Vot Tev dārgā dāvana, tā kā ne vienmēr tas dārgākais un izmeklētākais ir tas labākais, un jāpriecājās par visu, man šķiet, ko no sirds Tev dāvina :-)
10.02.2011 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Es gan visus komentārus neizlasīju, bet sagribējās izteikt savu viedokli- jo parasti, lasot šāda veida diskusijas nosmīnu!
1)lielākoties vīrieši nav tāāādi romantiķi un nepiepūlē tik daudz smadzenes, emocionālo, lai sarūpētu kaut ko- nu kaut vai tās končas!viņš ir vīrietis! ok, mums tētis kādā Sieviešu dienā pie mājas sniega kupenā ar krāsas baloniņu uzpūta apsveikumu- un tas bija tik mīļi un oriģināli! daudz foršāk, nekā ja viņš būtu darījis kaut ko, ko jūs te spriežiet, kas vīrietim ir vai nav jādara saistībā ar dāvanām..
Vīrietis ir vīrietis un es neuzskatu, ka viņam obligāti būtu jādomā un jāpasniedz kaut kādā īpašā veidā kāda pārsaldināta dāvana. viņi ir reālisti.
un kā tu zini,ka viņam patiks tā lieta ar končiņām??!
varbūt viņš nodomās- sasodīts, vai tad viņa neredz, ka man visas zeķes jau cauras un vajag jaunas??! :-D

2)manuprāt, attiecībās ir daudz svarīgākas lietas un sajūtas par cepšannos/apvainošanās par dāvanām uz katriem svētkiem! man tas tiešām nav tik būtiski! ir citas lietas, par kurām būtu jāpiedomā un jāpriecājas kaut vai ikdienā!
10.02.2011 15:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits