pieņemami?

 
Reitings 201
Reģ: 26.05.2009

Labs vakars visām! :)

Man vakar bija dzimšanas diena. Manam puisim ir darbs, bet viņu uztur vecāki. tātad sava nauda viņam ir diezgan daudz, to zinu. Bet viņš man pat puķīti neuzdāvināja, man tas liekas mazliet dīvaini! Un kaut ko pīkst, ka viņam neērti, ka viņš neko neuzdāvināja. Bet tad mīlinās, uzbāžas utt.

Es nesaprotu, vai vispār nekādas pieklājības nav? es tiešām esmu uz pauzes.. un zinu 100%, ka neko viņš man negatavo..

08.02.2011 01:14 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Marķīze, visu nevar gribēt. :-D Man reiz bija saruna ar tādu vīrieti, viņš teica, ka jūtas neērti dāvinot ziedus, jo tā neesot dāvana, laksti esot miroņi, noplūkti un drīz novītīs, no kuriem tāpat nav nekādas jēgas.
08.02.2011 03:26 |
 
Reitings 768
Reģ: 08.04.2009
njā, nu ziedi man arī nav, izņemot uz svētkiem :D to vietā ir citi nieciņi, bet nu es par to neskumstu. man pietiek ar svētkos dāvinātajiem, jo žēl tos grieztos ziedus. protams, tas ir skaisti un, ja man šad tad uzdāvinātu, priecātos, bet vispār es neskumstu par to pārāk
08.02.2011 03:31 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Manējam arī laikam tādi paši dīvaini uzskati.. :-D Bet man tik ļoti žēl, kad veikalos redzu tās puķes un neko tādu nedāvina... :-|
08.02.2011 03:33 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.01.2011
Zinu šo vīriešu sajūtu.
Dalos savās domās. Jāatceras tas, ka ne katram vīrietim būs tādas. Tas ir mans subjektīvais skatījums.
Tad lūk... Es neesmu dāvinājis ziedus ik pēc nedēļas vai trim, neesmu dāvinājis īpašu dāvanu svētkos - vārdadienā, dzimšanasdienā, citos. Toties esam kopā aizgājuši uz veikalu, paskatījāmies uz gardām lietām un nopirkām. Parasti tie bija - tortes, labs alkoholiskais dzēriens ... kaut kā tā.
Bet problēma, kāpēc tā ... jāzina, ka esmu ģimenes cilvēks un romantiķis pēc dabas ... es nenoticēju, ka tā sieviete ar mani dzīvos visu dzīvi. Drīzāk pārāk jauns esmu, nepazīstu attiecības. Tāpēc man ir uzskats, ka sievietes iet pie vecākiem vīriešiem, jo 95% gadījumos tiek labāk lutinātas nekā ar sava vecuma vīriešiem. Bet tur atkal slēpjas citi akmeņi. Man nekad nespēs iegalvot, ja sieviete dzīvo kopā ar vecāku vīrieti, ka tas nav sava egoisma pēc...nu nevarēs iestāstīt.
Atgriežos. Mīlināšanās - viņš negrib Tevi pazaudēt ;) un starp citu pamēģini pateikt, ka iesi prom no viņa, jo nejūties laimīga un nejūti mīlestību, viņš skries Tev pakaļ un dāvinās puķes, ja Tu paspēsi pateikt, ka Tev to pietrūkst ... Bet, ja viņš Tev daudz nozīmē, NEKAD nesaki, ka gribi iet no viņa prom! Ar vienu šo teikumu pietiek, lai sabojātu turpmāko attiecību laiku!
Risinājumi laikam Tev nav vajadzīgi, jo Tavs jautājums ir "pieņemami?" protams, nav pieņemami 8)
Bet vismaz vienreiz, otreiz, trešoreizi pasaki, ka Tev pietrūkst ziedu ;)
Ieteikums turpmāk sievietēm, kas mīl ziedus, ir vīriešu, kas mīl kopt puķītes, pirms dzīvojiet kopā ar kādu puisi, paprasiet vai viņi kopj :D tad ziedu, iespējams, Jums netrūks!
Good night 8)
08.02.2011 04:10 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Man ir identiski, kā Syr. Bet ar laiku visu sapratu un tik ļoti negruzījos. Tātad vaina bija audzināšanā. Vnk viņiem ģimenē neviens nekad nevienam neko nedāvina. Nekad! :-|

Bet ar laiku. Darīju, kā jau šeit ieteica - teicu, ka man gribās to un to. Cik tas būtu forši, ja viņš man uzdāvinātu tadas un tādas puķes. Gāju pat tik tālu, ka "uzrīdīju" savu māsu, lai viņa (it kā bez manas ziņas) pasaka, "nu ko, mošk uzdāvini viņai to un to", ķipa ieteica aplinkus.

Un laiks ir gājis un esmu saņēmusi gan ziedus visdažādāko, gan auskarus, gan ķēdītes ar krāšņiem piekariņiem utt. (l)
08.02.2011 05:40 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Ne jau vienmēr vaina ir skopumā vai naudas trūkumā!Ir vienkārši tādi cilvēki, kuriem ir bijusi tāda audzināšana, un viņiem tas liekas pilnīgi normāli!Man agrāk bija džeks, kuram naudas bija pilna pakaļa,bet viņš mani aicināja uz kinci un demonstratīvi pirka vienu biļeti!Neiet jau runa par to, ka obligāti viss ir jāpērk vai jāizmaksā, bet nu princips kā tāds!Tad, kad es vienreiz neizturēju un pateicu, tad viņš lielām acīm skatījās, it kā būtu brīnumu padzirdējis, tad sāka man pirkt visu :-D :-D kas arī ir stulbi!

Un vēl- man ir draudzenei, kurai nekad ģimenē nav svinēti Ziemassvētki, līdz ar to viņai arī tā dāvināšanas fiška nav skaidra!
08.02.2011 11:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Katte-es tevi starp citu ,apsveicu sava blog, dzimsanas diena-man liekas mums bija kopa!!!? :-P
Man patik tavs domu gajiens-tas ir, gimene ta bijis pienemts-ka nav liela lieta-nu dzimsanas diena...nu un kas?!!!Man loti lidzigi notika ar saviem Amerikas radiniem-vini aizmirsa-es izlikos ,ka neko nezinu-nav verts bojat nervus-protams ,ka sap....!!!!Virs teica,lai nenemu galva-ta ari daru,bet....ta tas tik vienkarsi "neies krasta"!!! :-D Syr-macies no manis!!!! (l)
08.02.2011 11:52 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
preiz, pareiz Tev tak arī bija!Novēlotie sveicieni!Starp citu, lielai daļai Dinamo hokejistu arī tajās dienās ir dzimšanas dienas!Superīgie ūdensvīri (l) (l)
08.02.2011 11:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Katte-vienmer atceries,ka mes esam izskatigas ,gudras,loti talantigas-ar vienu vardu sakot -neatkartojamas (l) !!!To es nevaru teikt par manu dvinu brali,kurs ir vienkarsi "darbarukis"-ari sportists, starp citu!!!! :-D :-P
08.02.2011 12:01 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
http://www.gudrinieks.lv/referati/cits/horoskops.html


Palasi brīvā brīdī!Itīpaši par saderību ar dažu labu zīmi biju šokā!Vārds vārdā! :-O
08.02.2011 12:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Katte-milzigs paldies-nu pilnigi par mani-mats ,mata (l) !!!Man pilnigi nesakrit ar to mezazi(virs) :-D !!!! :-D
08.02.2011 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Syr, man bija preciizi taada pati situaacija, ka veel peec tam chiikst, ka nejuutas eerti nabadzinjshs :D skaidrojums, kaapeec neko nenopirka - vinjsh man jau prasiijis ieprieksh visu laiku, un es neko konkreeti neteicu ieprieksh (nu bet es nekad nezinu, ko es gribu daavanaa), un par pukjeem pateica, ka pukju veikals bija ciet, kad vinjsh brauca no darba. sasoliija mani aizvest uz veikalu un nopirk kaut ko. taa nu es gaidu :D
08.02.2011 12:34 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Man bija tā- bija mana dzimšanas diena, iedzēru ar draudzenēm, atnāca draugs, paliku ar viņu, kko milinājāmies, vēlāk eju mājās, saku domāt paga paga, kur mana dāvana :D nodomāju arī, ka no viņa puses ļoti stulbi un tā, bet pēc kādas nedēļas viņš mani pārsteidza :) izrādās, ka uz to brīdi naudas nebija.
08.02.2011 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Manējais arī man uz vārda dienu neko neuzdāvināja, jo viņa ģimenē vispār neviens neko nedāvina viens otram.Biju protams, apvainojusies, nākamajā dienā viņš atnāca ar šokolādi, bet tas jau vairs nav tas, gaidīju uzmanības apliecinājumu īstajā dienā. Man pat nevajag dārgas dāvanas, vnk uzmanības apliecinājumu, ka atceras. Pie tā visa manējais arī zina, ka man patīk puķes, bet ir uzdāvinājis tās tikai iepazīšanās sākumā, kā vēlāk atklājās, pēc drauga ieteikuma, ka meitenēm taču vajag iepatikties:D Nu un tagad, ja gribu sevi iepriecināt, vnk pati nopērku sev dažreiz ziedus.
08.02.2011 12:46 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Es būtu ļoti apvainojusies, ja man pat puķīti neuzdāvinātu, jo tam jau nu nekādu lielo naudu nevajag. Ja uzdāvina kaut vai tīri simbolisku dāvaniņu vismaz ir sajūta, ka par tevi atceras un tu esi svarīga :-)
08.02.2011 13:31 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
man arī ir bijis līdzīgi, es gaidīju, gaidīju, ka sveiks, bet nekā, pat mutiski neapsveica. tad nu pajautāju: kad tu mani apsveiksi? teica, ka vēlāk, bet tā arī neapsveica. beigās es jau raudāju un runāju par to, ka man sabojāti svētki. pēc trim dienām apsveica.
08.02.2011 18:16 |
 
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
mans draugs mani arī neapsveica pēdējā dzimenē, kaut gan no rīta pat par to ieminējos, vēlu vakarā, kad bijām pie kluba [ viņam bija jāspēlē tovakar] es pajautāju- tu mani vispār napsveiksi? tad gan viņš izskatijās ļoti apstulbis un visu vakaru atainojās, nākamajā dienā gan ziedus gan visādas garšīgas štellītes sadāvināja.
08.02.2011 18:39 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Es savējo laikam nosistu, ja neko nedabūtu dāvanā :D :D Jau 2 nedēļas iepriekš sāku izjautāt, ko viņš man uzdāvinās :D :D
08.02.2011 18:42 |
 
Reitings 240
Reģ: 16.06.2009
Man ir paveicies, jo es vienmēr saņemu dāvanas. Dzimšanas dienā tās parasti ir lielākas un pārdomātākas (tas liecina ka tomer klausās ko es runāju) Arī ikdienā samērā bieži saņemu kādas jaukas lietiņas. Tamdēļ man situācija ja NEKO neuzdāvinātu ir nepieņemami.
08.02.2011 18:58 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
tas ir stulbi,man ar tāds viens bija..ilgi nepagāja,pasūtīju,jo man vajag uzmanību. :-D kaut gan bija viena reize,kad es nomuhļijos un viņš bija atnācis ar ziediem...ok,bet ne jau par to stāsts.
varbūt ka viņš nav tā audzināts ko dāvināt,varbūt bija aizņemts,aizmirsa,nezināja ko dāvināt un nebija izdomas,meičas jau parasti vairāk ņemas...ceru,ka vismaz sms atsūtīja vai uzzvanīja.galvenais jau vispār ir ka atceras!
09.02.2011 01:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits