deguna blakusdobumu iekaisums

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009

dirsā ir!!! :%27-( :%27-( :%27-( :%27-(

tām, kurām ir bijis - pastāstiet, lūdzu, visu, visu.. Kā norisinājās ārstēšana, kā beidzās viss?

Nezinu, ko lai dara - ģim. ārsts man ir citā pilsētā (bet tur būtu lētāk, BET 1000000% veiktu deguna skalošanu jebšu ekzekūciju :%27-( - to es negribu!!), vai arī meklēt kādu LORu rīgā, maksāt ~60 latus (vizīte, rentgens, antibiotikas)... bļāaaviens, esmu tuvu bezsamaņai ;( tik ļoti bail!

04.02.2011 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Salome, ja?? :D izgāzos! tā ir, ka salasos visādu te "literatūru" forumos (ne šajā), ka viss pēc tam jau galvā jūk.

Tātad, apskaidrojiet mani vēlreiz.. Ja man, pieņemsim, IR tas iekaisums. Es aizeju pie LORa, šis apskata + uztaisu rentgenu. Tad, ja nav ielaists, izraksta antibiotikas un kaut kādus jūras ūdeņus, ar ko mājās skalot, vai ne? Ja ir trakāk vai arī tas nepalīdz, tad next step ir duršana? Vai arī skalošana (cik sapratu, nesāpīga ?)? Ja nepalīdz skalošana, tad dur kaulā. Ja nepalīdz duršana kaulā, tad liek uz galda (operē)?
04.02.2011 02:58 |
 
Reitings 126
Reģ: 24.09.2009
Nu nez, man draudzene pie lora pirmajā vizītē 22ls samaksāja un nekādas duršanas. Izrakstija antibiotikas un viss štokos. Galvenais uzreiz neļauties tur durt un zāģēt. Viņiem jau tā kā standartprocedūra. Vispirms jāmēģina izspiest, lai ar zālēm dakterē. Bet nu katrs gadījums ir individuāls.
Aizej pie ārsta! Joki mazi ar tām gripas komplikācijām :-/
04.02.2011 02:59 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Cukurvāver, jā.
Pirmkārt, jāiet pie ārsta, kurš nosūtīs uz rengtenu. Apskatoties to, secinās, kāda ārstēšanas metode ir vispiemērotākā un attiecīgi rīkosies.
Bet, ja Tev sāp pieres rajonā, tad tas ir frontālais sinusīts, kuru, cik man vispār zināms, ar duršanu neārstē.. Bet to Tev ārsts pastāstīs, jo man ir pieredze tikai ar haimorītu (maksilāro dobumu iekaisumu).
04.02.2011 03:13 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Es sevi šajā leitā uzskatu jau bezmazvai par eksperti.
Ārsts, ko viennozīmīgi iesaku ir Profesors Sokolovs. Viņš tiešām man šo problēmu ir kārtīgi izārstējis (ar operācijas palīdzību). Bet viņš skalo tikai galējos gadījumos, tad, kad tiešām tās strutas ir visur. Ja Tev sāp pierē - nav labas ziņas, jo tad tās strutas ir jau trešajā dobumā, kur viņas var aiziet. Protams, var sāpēt arī no cita.
Man durts ir neskaitāmas reizes, bet gandrīz visas reizes es noģību, tāpēc tās sāpes neatceros.
Vēl iesaku, dr. Krūmiņa Veselības centrā 4, jauka ārste, un šķiet, ka arī dur tikai, kad traki. Tikko biju pie viņas atrādīties, jo šķita, ka pēc pēdējām iesnām strutas ir palikušas.
Bet ar kādiem 40Ls stabili var rēķināties, jo antibiotikas, kuras man lika dzert pie iekaisuma, maksā 25Ls, un tad vēl visādi pilieni utt.
Veiksmi, ceru, ka būs Tev viss kārtībā...
Ā, starpcitu, vai Tev ir spiedošas sāpes gan pierē, gan vaigukaulos, kad noliecies uz leju? Ja ir, tad diezgan liela iespēja, ka Tev ir šis iekaisums
04.02.2011 03:13 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es pie Sokolova dūru pašā pirmajā reizē, kad man bija kādi 8 gadiņi - kopš tās reizes man no viņa ir ļoooooti bail! :-D
04.02.2011 03:16 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Nu tāds drusku baismīgs jau izskatās, bet nu labs gan. Ne velti viņš ir profesors. Ja cits ārsts man sen būtu izurbis pieri, jo strutas bija tur nenormāli daudz, tad viņš mani ielika slimnīcā, katru dienu sistēmas, spēcīgas antibiotikas, un duršana. Pēc gada uztaisīja starpsienas operāciju, un tad kādus 5gadus bija miers, līdz šo ruden man bij atkal iekaisums. Aizgāju pie vienas ārstes vecrīgā, tā no sākuma ārstēja ar zālēm, pēc tam gribēja durt, bet es atteicos, jo teicu, ka uzticos tikai Sokolovam šajā jomā, jo būtībā, man visas problēmas sākās dēļ tā, ka pirmajā reizē bija ne tā izdurts. Bet tā ārste apvainojās. :-D
04.02.2011 03:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits