izmisums ;(

 
Reitings 92
Reģ: 29.01.2009

labs vakars cosmo meičas!:)

Tātad, mācos 12 klasē.Un mana problēma ir tāda, ka nespēju izlemt, profesiju,kur mācīties tālāk.Diemžēl, nav nekādu hobiju:( šis jautājums, mani ir pamatīgi nomocījis, pilnīgi izmisums.skatos profesiju standartus, un nevienā profesijā neredzu sevi:( kā Jūs izlēmāt kur mācīties tālāk? varbūt kaut kādi ieteikumi, kas palīdzētu atrast man savu īsto profesiju? :)

02.02.2011 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Ērzel g g, kas tev tieši atkrīt? :-)
03.02.2011 00:31 |
 
Reitings 570
Reģ: 02.03.2010
tieši tā, ja nav pārliecības, tad labāk izlaist gadu nekā pakāst četrus. ekonosmists nafig nevienam nav vajadzīgs.
pa gadu neko daudz nezaudēsi, lai arī kā kāda kaut ko cenšas iestāstīt. ļoti labs variants bija aižšaut uz ārzemēm, smelties dzīves pieredzi.
03.02.2011 00:36 |
 
10 gadi
Reitings 1283
Reģ: 19.06.2010
es zināju, ko gribu studēt jau pirms vidusskolas, un uz to arī gāju, apmeklēju arī kursus pirms augstkolas, tā kā man īsti nav bijis profesijas meklējamās problēmas. Bet Tev iesaku tiešām runāt ar pēc iespējas vairākiem cilvēkiem, apsēsties un mierīgi padomāt, kur Tu sevi redzi nākotnē, neskatoties uz kādiem proffesiju standartiem, aspverot, kāds darbs Tev labāk patiktu- ar cilvēkiem/bez cilvēkiem utt. Varbūt vari mēģināt arī tos testus, bet manā gadījumā- muļķības tur vien bija. :-D
03.02.2011 00:44 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Es personigi aizgaju studet "uz dullo". Pirmkart, nebija pilnigi ideju,kas konkreti patik,jo patik daudz kas, otrkart, tiku budzeta grupa. No sakuma loti nepatika tas, ko macos, bet tad ar laiku kaut ka pieradu,un jasaka ir pat sacis iepatikties. Es domaju,ka manai profesijai ir nakotne. (macos IT) :-)
03.02.2011 00:45 |
 
Reitings 1
Reģ: 29.01.2009
Arī man pēc vidusskolas bija diezgan grūti izlemt ko darīt, pat īsti nesaprato ko es gribu! Tāpēc iesājos koledžā, tā bija bezmaksas(protams nebija diploms par augstāko izglītību), vēl stipendiju maksāja, mācības arī bija tikai 2 gadus :-) Un tikai pateicoties koledžai sapratu ko dzīvē vēlos, šobrīd turpinu mācības augstskolā un esmu ļoti apmierināta! :-) Tapēc varbūt ja īsti nezini ko vēlies, sāc ar mazumiņu un tad jau tu sapratīsi vai tas ir tā vērts tērēt tos gadus augstskolai! Lai veicas!
10.02.2011 00:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits