Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU move in dance nodarbības

 
Reitings 164
Reģ: 18.03.2009

Sveikas! ;-) Nolēmu, ka jāsāk ar kaut ko nodarboties, citādāk ir ļoti garlaicīgi. Nu lūk, mani ieinteresēja move in dance nodarbības, ko piedāvā LU. Vēl nezinu, vai pieteikties luisā. Lieta tāda, ka nekad neesmu dejojusi nevienā pulciņā, kolektīvā. Kad biju maza, kādu gadu gāju tautas dejās, bet pat lāgā to neatceros, jo tas bija ļoti sen. Neuzskatu sevi par pārāk kustīgu cilvēku (t) Tomēr gribēšana ir liela. Fiziskā sagatavotība man ir laba- neesmu ne apaļīga, ne tizla. Varbūt kāda, kura ir gājusi, varētu padalīties pieredzē :-)Negribas būt grupā kā `piektajam ritenim` un sēdēt maliņā. (t)

31.01.2011 22:05 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.03.2009
Paceļu. :-)
31.01.2011 22:09 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
jā, es arī gribētu zināt :-)
31.01.2011 22:30 |
 
Reitings 30
Reģ: 26.01.2011
es šo semestr biju aizgajusi uz dazam nodarbibam ( apmeram uz kada 5-7) pec tam negaju jo nebija man izdevigs tas laiks...
pasniedzeja ir baigi forsha...
es uzskatu, ka tur var iet bez jebkadas fiziskas sagatovotibas, jo tur visi ir bez ieprieksejas pieredzes dejosana...
iesaku aiziet :) ja nepatiks move in dance var pec tam aiziet uz jebkuru aerobiku kura patiks :)
31.01.2011 22:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits