Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā to lai nosauc?

 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011

Es pati īsti nezinu,kāpēc šeit rakstu. Laikam tāpēc,ka nu jau iegriežos šeit diezgan pastāvīgi,meklēju padomus,atbildes uz jautājumiem, kurus vēl neesmu gatava neviena uzdot...Bet ne par to ir stāsts. Tātad.. Vakar bija mana dz.diena, un , protams, nenoliedzams ir tas,ka patīk,ja tevi apsveic utt.. (ne jau pēc dāvanām es tiecos, bet man patīk,ja šajā dienā par mani atceras, atnāk ciemos...), taču mans draugs... Divas nedēļas iepriekš vismaz viņš skandināja,ka izdomāšot priekš manis kaut ko foršu, pārsteigumu..jo jubileja apaļa un tā..Nu tad vakar, es, gaidu,pacietīgi,visu dienu...un ko saņemu - tekstu - daudz laimes dzimšanas dienā - vārgu buču uz vaiga un viss... vsjo,vakarā es nenoturējos un pajautāju-kur tad pārsteigums? (varbūt tas bija netaktiski?)....uz ko viņš palika šausmīgi dusmīgs un aizvainots,sāka braukt virsū,kāda es esot mantkārīga utt. (tur bija vēl pāris glaimojoši vārdi,bet kauns rakstīt). Vai tiešām es savā dzimšanas dienās,reizi gadā, neesmu pat vienas puķes vērta? Un tā jau ir otro gadu, ka ne vārda dienā, ne dzimšanas dienā neko nesaņemu, bet viņš pirms savām jubilejām,gan skraida riņķī-kas man būs,kas man būs? Es vēl saprastu,ja viņam nauda nebūtu, bet ir. Bāc...vispār man šķiet,ka šīs attiecības jau krietnu laiku velk uz grunti, bet man tik ļoti bail palikt vienai..es esmu emocionāli atkarīga no viņa,esmu kompleksaina dēļ viņa,reizēm pazemota,bet es nevaru aiziet,es viņu mīlu... :-/ (lai gan brīžiem sēžu un raudu-kas gan viņā ir ko mīlēt?) man bail,ko teiks apkārtējie,ja speršu šādu soli. Kā būs ar maniem nākotnes plāniem? (lai gan sāk šķist,ka viņš ar mani nevēlas veidot ne ģimeni ne ko tamlīdzīgu). Un tagad laikam zinu,kāpēc šeit rakstu-jo jūs man esat svešas,man nav jābaidās jums izkratīt sirds...es varēšu pieņemt vai nepieņemt jūsu viedokļus,un jūs par to būsiet neitrālas..taču,es nevaru savu sāpi stāstīt ne mammai,ne draudzenēm..viņām nepatīk šīs attiecības..jo redz,ka esmu tajās nospiesta..man ir tik grūti. :-(

31.01.2011 11:37 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Pamēģini tagad te uzrakstīt kko labu, kas tev viņā patīk. kaut vai kādi sīkumi :)
31.01.2011 11:41 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Ļoti nesmuki puisis izrīkojās.... cilvēks ja mīlētu, viņam gribētos tev sagādāt prieku. Dzimšanas diena ir vienreiz gadā... Liels fui puisim.
31.01.2011 11:42 |
 
Reitings 523
Reģ: 26.01.2011
Mīļā - saņemies, Tev tas nav vajadzīgs.
Arī es mīlēju,stipri mīlēju,man tās attiecības bija visa dzīve,neklausijos nevienā,tikai sevī un mana balss teica,Tu viņu mīli,Tu taču bez viņa nespēsi
Bet es saņēmos un samierinājos,ka nekas tur nebūs.
Bija grūti,bija nenormāli grūti...pārdzīvoju ilgi...uzsākt attiecības arī ilgi nespēju...meklēju kādu kas ir viņš un tai pat laikā klusībā cerēju,ka atgriezīšos pie viņa.
Tagad es sapratu,ka tas nav vajadzīgs,tā ir pagātne un ok,es mīlēju viņu,ļoti,bet bez viņa ir labi(tagad),es centos but stipra,lai gan spilvenā raudāju nepārtraukti..Tagad es saku paldies,ka tas viss ir pagājis.Tās attiecības mani tikai stiprināja,uz attiecībām skatījos savādāk..
Un tici man,paies laiks,varbūt ilgs laiks,cilvēku Tu neaizmirsīsi šā vai tā..bet būs labāk.
Man likās,ka nekad nespēšu vairs kādu atrast...
Bet atradu,esmu saderinājusies...Un tagad es ticu....ir kāds ar kuru Tev tiešām būs labi itin visā.
Tas,protams,ir mans viedoklis.
Ceru,ka Tev viss izies labi ar šo situāciju :)
31.01.2011 11:46 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Patīk..hmm..pirmkārt,jau protams,ārējais..tas,ka ar viņu ir jautri,viņš prot sasmīdināt,uzmundrināt..varu viņam uzticēt savas problēmas (bet vai uzticēties viņam tā? nezinu.), viņš man palīdz, atbalsta, reizēm jau arī pasaka kādu labu vārdu. Man patīk,kāds viņš ir attiecībā pret bērniem. Pagaidām neko vairāk nevaru iedomāties...mīnusus būtu vieglāk uzskaitīt. Reizēm jau viņš mēdz būt arī ļoti jauks,taču tas ir ļoti reti. Un,lielākoties,pie visa tieku vainota es,arī pie tā,ka pret mani tā izturās....
31.01.2011 11:47 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Patīk..hmm..pirmkārt,jau protams,ārējais..tas,ka ar viņu ir jautri,viņš prot sasmīdināt,uzmundrināt..varu viņam uzticēt savas problēmas (bet vai uzticēties viņam tā? nezinu.), viņš man palīdz, atbalsta, reizēm jau arī pasaka kādu labu vārdu. Man patīk,kāds viņš ir attiecībā pret bērniem. Pagaidām neko vairāk nevaru iedomāties...mīnusus būtu vieglāk uzskaitīt. Reizēm jau viņš mēdz būt arī ļoti jauks,taču tas ir ļoti reti. Un,lielākoties,pie visa tieku vainota es,arī pie tā,ka pret mani tā izturās....
31.01.2011 11:47 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Nu redz, pat labo lietu sarakstu tu nobeidz ar sliktām..
Un kas tev traucē uzsākt patstāvīgu dzīvi bez viņa?
31.01.2011 11:50 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Viņam ir māsas, un mamma,kas pasaka,ka nu nav normāli tas,kā viņš pret mani izturas-bet kā pret sienu! Viņš nevienā neklausās!
Viņš mani grauž,burtiski grauž,ka priekš manis ir vislabākais,ka es nevienu citu nekad nedabūšot (ja nu vienīgi kaut kādu pēdējo losi)..utt.nav jau grūti laikam saprast,kāpēc mans pašvērtējums ir zemāks par nulli..

Vēl ir lieta,ka viņš dzīvo pie manis un maniem vecākiem,jo strādā manā pilsētā.Viņam citur nav,kur iet.Varbūt tas ir iemesls,kāpēc viņu paciešu,jo kaut kur dziļi sirdī man atkal viņa ir žēl.. ai,vispār ļoti sarežģīti... :-|
31.01.2011 11:51 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Redziet,es ļoti agri uzsāku šīs attiecības (15.g.v.), un kā es pati to izskaidroju-tas bija tāpēc,ka man blakus bija vajadzīgs vīrietis-tēvs,jo pašai tāds bērnībā ļoti trūka..es ar šo cilvēku (sākumā jau viss bija ļoti rožaini) esmu daudz kur bijusi,pavadījusi jaukus mirkļus,ko varbūt citas meitenes darītu kopā ar savu tēti..varbūt man ir joprojām pret viņu šāda emocionālā saikne,es pat nezinu...
31.01.2011 11:53 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
1) turies!
2) varbūt neņem tik ļooti to pie sirds, zinu ir grūti, bet pēc lietus spīd taču arī saulīte ;-)

es tevi saprotu,jo man ir līdzīgi, bet.. es arī turos, un tikai tapēc,ka it īpaši šis laiks ir grūts, viss apkārt tik nomācies, bet tomēr saulīte taču uzspīd, un liek pasmaidīt, pamēģini ;-)
31.01.2011 11:54 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Nu tad laiks atrast vīrieti, nevis tēvu :)
31.01.2011 11:55 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
laimite, tu iesakicilvekam skirties, jo davanu neuzdavinaja??? nu tak!

varbut vunam gimene ta pienemts vai ari vins ir loti skops.

man sis davanu temas ar ir sapigas, bet nu varbut izrunajies.
31.01.2011 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Sveika.

Jautājums ir tāds - kāpēc tu velc attiecības kurās nejūties laimīga? Ja jau tgd ir tā, padomā kā būtu vēl pēc 10 gadiem.
Be t ja tu domā ka izrunājot varētu kko mainīt uz labo pusi, tad dari to. Ja nesanāk - tu būtu pelnījusi citu.

Ā un par to - tu nekad neatradīsi labāku par mani - tas ir terors no džeka puses - uzbrukums aizsargājoties. Mans pirmais draugs salauza man sirdi, bet atļāvās pateikt, ka es pie viņa aizskriešu jebkurā gadījumā, kad viņš pasauks.. + otrs ex teica, ka es nekad neatradīšu vītieti kurš mani pacietīs. Raksturs + nepatīk runāt par attiecībām utt. Well, viņiem abiem nebija taisnība :D
31.01.2011 15:56 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
Pat nezinu,ko tur izrunāt,ar viņu vispār ir grūti risināt kaut kādas problēmas,vai nu viņš nerunā vispār,vai viņš sāk kliegt,un tad es uzreiz ieraujos sevī.
Nezinu,ģimene viņam ir super,bet viņš viens tāds patrāpījies,tik par sevi domā utt. :-/
31.01.2011 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Nu tad padomā vai ir vērts turpināt attiecības, kurās visu laiku jūties nenovērtēta un vainīga pie visa.
31.01.2011 16:06 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
annA,tici man,es domāju,es katru dienu,katru nakti domāju..ar prātu es saprotu,ka esmu nospiesta,ka man vajag brīvību,man vajag prom,bet,kā lai to ieskaidro sirdij,kas to nevēlass saprast?
31.01.2011 16:09 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Šķiršanās neliedz uzturēt attiecības ar pārējo ģimeni.
Pēc tevis rakstītā, šķiet, ka jau bļauj tava dvēsele, lai mūc prom.... Nedzirdi? Bailes būt vienai jāpārvar, jo... tas arī ir skaisti!! Pietam tagad jau pavasaris sāksies tūlīt... Varēsi baudīt dzīvi divtik vairāk nekā ziemā un nekā nostpiesta attiecībās, krātiņā, no kura tavs ''draugs'' nevēlas tevi laist ārā....
31.01.2011 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Laiks dziedē šādas sirdssāpes. Sevišķi ja tev izdodas atrast cilvēku, kurš tevi novērtē.
31.01.2011 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
cloo, kā naglai uz galvas!
31.01.2011 16:13 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es šādā situācijā šķirtos!!!
bet ne jau dāvanu dēļ tas būtu |-)
31.01.2011 16:15 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Pasaki, ka vairs nevari izturēt, ka ja nekas nemainīsies, tu šķiries un pavēro situāciju. Ja viņam būs vienalga, tad jau viss skaidrs. Ja apņemsies kaut ko labot, tad vēl var kaut ko līdzēt.
31.01.2011 19:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits