Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Summary of Birth Control Pills

 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011

Sveikas! :)

Visu rītu atlasīju visas diskusijas, kur ir runa par OK. Gudrāka nepaliku.

Es nesaprotu ko man darīt (un arī negaidu, ka Jūs izlemsiet manā vietā). Bet tā kā man ir viss pirms tam minētais (negatīvais) no tabletēm (Jeanine), kaut gan apmēram pirms pusotra gada es lietoju tās pašas, un tad man to visu problēmu nebija tik ļoti, bet nebija arī tā, ka nebūt vispār. Bet pārtraucot es sačakarēju ciklu, un man nebija mr gandrīz gadu. Tad atkal izraisīja viņas dakterīte ar tabletēm (Diana, jo esot spēcīgas), un tad, kad nostabilizējās atkal pārtraucu (tajā posmā regulāri -5 kg, sākot + 5 kg, un atkal pārtraucot -5 kg). Tagad izdomāju, ka to drošības sajūtu vajag, dzīvojot ar draugu kopā, atgriezos pie Jeanine, un nu ir pagājuši 3 mēneši un ir klāt 6 kg. Vienīgais labums, jā, sejas āda ir tīrāka, jo ar to man bija problēmas. + ļoti neregulārais cikls (NU ĻOTI) beidzot ir paredzams. Bet vai tiešām nav kādas citas tabletes hormonu līdzsvarošanai, lai panāktu līdzīgu efektu( ? ).

Ideja sekojoša:

1) Iet pie dakterītes un prasīt kādas citas (diskusijās bija par to, ka ar kāda noteikta daudzuma hormonu devu var panākt, ka ķermenis paliek bez izmaiņām);

2) Mest visam mieru, un iztikt bez viņām, cerībā, ka pazudīs viss tas liekais svars, celulīts, raudulīgums (par visu), depresīvs noskaņojums un libido paaugstināsies.

Gribu tikai izlasīt, ka kādai ir tāda pati situācija, un ka IR (!!!) atrisinājums visam negatīvajam, nomainot tabletes. Neatceros niku, bet bija viena meitene, kura 3 reizes mainīja, kamēr atrada, kuras daudz maz ok bija. Bet vai tā nav 1 no 100?

Paldies par iedziļināšanos.

29.01.2011 13:29 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Oi tās Jeanine es dzēru kautkad senāk,nu tāds mēsls...
No Yarinas,man nekas nemainijās un viss bija ok,pat plusiņš bija,ka krūtis par pusizmēru palielinājās 8-)
29.01.2011 13:42 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
Rafaello, tad Tavs variants, ka ir reāli, nomainot tabletes, visu negatīvo novērst, ja?
29.01.2011 13:46 |
 
Reitings 696
Reģ: 03.11.2010
es nesaprotu, kāpēc tu neej pie ginekologa?

abas tavas idejas ir labas un jo ātrāk izlemsi, jo pašai labāk būs :-)
29.01.2011 13:47 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu novērst nevarēs celulītu ar citām tabletēm,bet garastāvokļa maiņas un svara svārstīšanos gan var ;)

Man gan no Jeanine tieši kritās svars,kad dzēru,jo vispār ēstgribas nebija. Lietošanas laikā nekas būtiski nemainijās,tikai garastāvoklis.Bet kad pārtraucu tad tik sākās joki...
29.01.2011 13:48 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
''ar kāda noteikta daudzuma hormonu devu var panākt, ka ķermenis paliek bez izmaiņām''

Be REAL! Tas vnk nav iespējams! :-)
29.01.2011 13:57 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
Pipelsīn. Tāpēc jau es jautāju, jo pārtraukt varu arī tūlīt. Nav obligāti pie viņas jāiet. Es biju jau tos 3 mēnešus atpakaļ, un viņa arī teica, ka, ja tomēr izlemju, ka negribu, lai vienkārši pārstāju.
Un Draiskule man, ja godīgi, lika nolaisties uz zemes.. Laikam mēģinu tikai sevi apmānīt.
29.01.2011 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)