Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaaju peedas. Probleema

 
Reitings 133
Reģ: 04.03.2009

Pie kura aarsta man griezties, ja uz peedas ir taadi kaa caurumi un aadas sabiezeejums. Nez vai taa ir varzacs vai ne, bet gribeetu to dabuut nost. Pie kaada aarsta griesties? Varbuut, ka kaada var ieteikt kaadu labu speciaalistu ;) Cosmo meitenes vienmeer apbrinojami zinosahas visados padomos, tadel ceru, uz Juusu rekomendaacijaam. :-)

Tapat veletos zinaat, kur var dabut nost karpas un dzimumzimes? :-)

26.01.2011 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 2898
Reģ: 29.01.2009
man tie caurumiņi uz pēdām pēc kāda laiciņa pazuda.
sabiezējumu vari mēģināt dabūt nost pie ārstnieciskā pedikīra- varbūt jaucu nosaukumu, bet zinu, ka tas ir pedikīrs nevis klasiskajā izpratnē, bet ārstnieciskais uz kuru, bieži vien, nosūtu ģimenes ārsts.
ar dzimumzīmēm vari ier pie dermatologa, bet ar kārpām- arī vari pie dermatologa, kā arī pie kosmetologa, bet man, personīgi, nekādas saldēšanas nepalīdz. ar laiku pašas pazūd. tas vīrusiņš ir Tevī, organismā ir kārpām labvēlīga vide un viņas ir un būs- tāpat kā ar aukstumpumpām :-)
26.01.2011 23:05 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
stirniņ,šobrīd tieši cīnos ar tevis aprakstītajiem caurumiem,kuri ir uz pēdas..lietoju DUOFILM(kārpu ārstēšanai),no sākuma domāju,ka pāries,bet palika arvien vairāk ;-)
27.01.2011 01:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits