atšķirīga dzīves pieredze

 
Reitings 135
Reģ: 09.12.2010

Sveikas!

Gribētu dzirdēt Jūsu viedokli.

Ar draugu esam kopā jau kādu laiku. Viņš nāk no ļoti labas, situētas ģimenes, audzis labos apstākļos, nekad nekā nav trūcis. Turpretī man bērnība nav bijusi no rožainajām - tētis alkoholiķis, mamma visu vilka uz saviem pleciem. Bet sirsnība mūsu ģimenē ir bijusi par spīti visam - arī tētis, kad nedzēra bija zelta cilvēks. Protams, viegli nav bijis, bet esmu norūdījusies un uz dzīvi skatos savādāk, nekā mans draugs. Nesen viņš ar nicību izteicās par manu tēti, kā es vispār varu mīlēt tādu cilvēku un vispār pateica to visu tā it kā es un mana ģimene būtu zemāka par viņējo. Beidzās viss ar to, ka sastrīdējāmies un es vnk pagriezos un aizgāju. Nopietni apsveru domu par šķiršanos, jo aizvainojums ir patiešām liels. Viņš apgalvo, ka no mušas uzpūšu ziloni. Bet man tā ir sāpīga tēma. Nezinu vai spēšu sadzīvot ar tādu cilvēku, ar tādu domāšanu un tik ļoti atšķirīgu dzīves pieredzi un skatījumu.

Bet no otras puses, citādā ziņā viss mūsu attiecībās ir kārtība...

25.01.2011 16:41 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Mums arī ar draugu ir pilnīgi pretstati par bērnību, man bija viss, krutākās mantas, drēbes, ceļojumi, dzimšanas dienas ballītes utt., viņam pat nav bijušas rotaļlietas, bieži sanāk kāds strīds šajāsakarā, jo man ir citādāka pieredze un viņam citādāka, jā, piekrītu bieži gribas, lai ir labāk nekā ir, jo esmu radusi pie tā, ka man vnm viss ir, grūti ir reizēm saprast to, kā jūtas otrs, ja uz savas ādas to neesi izbaudījis! Nekad necenšos viņu aizskart par tādām lietām, zinu, ka ģimene viņam ir super, citreiz viņš par manu ģimeni ar kko pasaka ne jau gluži sliktu, bet var noprast, ka esmu izlutināta utt., bet neņemu to galvā, ja ņemtu katru sīkumu pie sirds, tad jau miljons reižu būtu šķīrusies!

Tieši tāpēc mums ir mūsu dzīve, ko varam paši izveidot saviem spēkiem tādu kādu vēlamies, ar visu to, kas bērnībā trūcis, ar visu to, ko gribas sniegt arī bērniem, kas pašiem bijis utt.!

Neredzu problēmu! Uz priekšu veidojiet paši savu dzīvi, ja vislaik dzīvosiet pagātnes atmiņās utt., diezvai tālu varēs tikt uz priekšu! Manuprāt, ir jāskatās nākotnē!
25.01.2011 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Ja džeks uzdirš(es atvainojos) manai ģimenei,viņš uzdirš arī man.Un man nav vajadzīgs tāds tips.Es ar cieņu izturos pret savas otrās puses ģimeni un gaidu no viņa to pašu.Ja viņš uzdrošinātos uzdirst maniem vecākiem-mēs šķirtos.Man tas nav dzīves sīkums.Tā ir necieņa paret manu ģimeni un mani.Ģimene man būs vienmēr svarīgāka par kkādu tirliņu,jo tieši ģimene ir mans lielākais atbalsts un dārgums.
25.01.2011 19:07 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Es arī neesmu nākusi no īpaši labvēlīgas ģimenes un tieši šī iemesla dēļ man nekad nav bijis labs kontakts ar cilvēkiem, kas vienmēr viss bijis iedots rokās.
Es nevarētu sadzīvot ar cilvēku, kuram šajā jautājumā ir atsšķirīgs skatījums uz dzīvi. Paziņas vēl, bet noteikti ne otro pusīti.
25.01.2011 19:09 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
es zinu kā tas ir,ka tēvam ir tādas problēmas.un zini,Tevi sapratīs tikai tas cilvēks,kas tam visam ir gājis cauri,citi tikai mās ar galvu.viņam kā Tavam draugam vajadzētu Tevi aizstāvēt un saprast,jo cmoon...ne jau tāpēc es tēti nemīlēšu,jo viņš dzer?!kur ta tā notiek?ģimene ir ģimene..un lai kā kristu uz nerviem,tie ir vistuvākie cilvēki pie kā patverties un nekad nepiekāsīs.
izrunājies ar puisi,vai vienkārši par šo tēmu vairāk nerunājat.neieteiktu strīda dēļ šķirties.
26.01.2011 01:18 |
 
Reitings 69
Reģ: 15.12.2010
Puisim ir jāsaprot, ka ģimene ir TABU jautājums. Tas bija nedaudz netaktiski no Tava puiša. Tik pat labi, lai viņš iedomājas situāciju, ka par Tevi, kā viņam dārgu cilvēku, prasītu "kā tu tādu varēji iemīlēt" - un tad lai viņš padomā, kā justos, ja Tevi tiešām mīl.
26.01.2011 01:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits