kā kļūt interesantai, gudrai...

 
Reitings 17
Reģ: 17.03.2010

esmu iepazinusies ar ideālu puisi, bet viņš ir ļoti gudrs, izglītots... var runāt par jebkuru tēmu... lasa grāmatas utt... tātad man radās pārdomas par tēmu, par ko lai uzturu sarunu, lai viņam būtu ar mani interesanti... kuri būtu tie galvenie temati.. jo bez maz vai jālien google vai wikipedia kad runājam... jo dažreiz neesmu kompetenta :-O tātad par kādiem tematiem vai kā lai uzturu sarunu?

18.01.2011 20:37 |
 
Reitings 3
Reģ: 30.03.2009
Es gan izteikšos, ka katrs var nebūt gudrs kādā no tēmām, bet katram ir kaut kas savs, ar ko piesaistīt, dalīties. Jā, man ir paveicies ar ļoti gudru, inteliģentu, loģiski un pareizi domājošu draugu, un nekas, ka es neesmu TIK gudra, bet tāpēc varbūt es esmu satikusi tieši Viņu, lai kaut kādā veidā izglītotos vairāk - mainītos, jo pateicoties savam draugam esmu mazāk slinka, jo draugs man ir piemērs.
Dzīvē nav iekārtots, nav arī tāda likuma, ka tie gudrie satiekas tikai ar gudrajām un otrādāk.
Man ir daudz savas stiprās puses, kuras draugs novērtē, un galvenais, ka abi mīlam viens otru nevis pēc tā cik gudri esam, bet kādi vispār esam.. :-)
25.01.2011 20:56 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
Cherrygirl laikam rakstīja (piedošanu, ja neatceros pareizi), un es viņai piekrītu savā ziņā. Jo ir tādi, kas tikai runā un runā, jo viņi ir tik egoistiski, ka vienīgais, ko viņi māk darīt ir liet ūdeni par kaut ko (ok, viņi varbūt arī zina, bet ...).
Katrā ziņā.. te jau daudzas rakstīja, ka tas būtu normāli, ka jūs runātu par daudz ko citu (nesaku, ka nedrīkst runāt par reliģiju, politiku, or something), bet neviens negrib dzīvot kopā ar kādu, ar ko varētu vakarā apspriest Dombura raidījumu vai ko tamlīdzīgu. Vīrietim blakus vajag sievieti, un ja sieviete nav ar galvu pret sienu sista, tad ir tēmas, par ko var arī parunāt pat bez izglītības (par dzīvi vispār, nevis par konkrētiem vēstures notikumiem)> anyway, tā kā saki, ka tas ir ideāls puisis, un ja viņš nav tikai no tiem, kam patīk runāt nevis klausīties (vārdu sakot, ir vērts iesaistīties ar tādu), tad uz priekšu.. neizliecies, ka viņu saproti, bet tā arī pasaki, ka īpaši par to un to neinteresējies vai arī.. nomaini tēmu uz ko citu netīšām.. neticu, ka neskaties ne tc , ne lasi kkādus ziņu portālus vai žurnālus.. nu nevar tā būt, ka nav par ko parunāt.
Un varbūt arī, ka tieši tāpēc Tu viņam iepatiksies, ka viņš (nez' kādu iemeslu dēļ) nav sastapis tik vienkāršu meiteni, ar kuru nekas nav jāsarežģī..
Tā kā... galvenais , degunu nenokar, un nepaliec pati jau pirms laika zem viņa līmeņa, varu saderēt, ka viņš nezina kādas lietas, kuras zini Tu.! :) (baigi gari atkal sanāca, pašai sāk besīt , ka nemāku īsāk izteikties :D )
25.01.2011 21:55 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Taktisks cilvēks jūt, kuras tēmas otram ir svešākas un cenšas pielāgoties.

Par izglītošanos... skaties ziņas un palasi kaut ko interesantu.. uzreiz pavērsies jauns redzes lauks :)

Maybe tev ir kāds interesants vaļasprieks, kas viņam ir svešaks?

25.01.2011 22:05 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Man jau liekas pozitīvi, ka otrs cilvēks māk klausīties. Īpaši ja pretim ir tāds, kas mīl izteikties :)
25.01.2011 22:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits