Vai loģika tiešām ir vīriešu stiprā puse?

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010

Loģika ir vīriešu stiprā puse - diezgan izplatīts teiciens, bet vai tā patiešām ir? Strādājot ar vīriešiem, esmu ievērojusi, ka tā pilnībā nav - ja viņam ar pirkstu neiebakstīs, tad viņš pats nebūs spējīgs neko izdarīt. Nu kā sadzīvot ar tādiem? :-/

15.01.2011 15:42 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
:D Spīdoši :D
16.01.2011 19:00 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
mazspiradzins
Man atkal nepatīk priekšnieki, kas uzdod izdarīt kaut ko, īsti nepaskaidrojot, kādu rezultātu vēlas sagaidīt. Ja pateici uztaisīt ppt template, tad cilvēks tev uztaisīs da jebkādu un ja tev nepatiks, tad pati vainīga, ka nepateici, kādu tieši tev vajag. Nu vismaz man reāli besī, ja kaut ko uzdod izdarīt un tad katrreiz atdodot darbu paziņo vienu jaunu nosacījumu, kas bija jāņem vērā (nekāda sakara ar kaut kādu loģiku- drīzāk nespēju uzminēt darba devēja fantāziju lidojumu) un tad atkal- izmainot to, atnes- atkal izdomā jaunu nosacījumu. Tad liekas- bļāviens- mutes nav, lai uzreiz uzdodot darbu nevarētu visus nosacījumus pateikt? Vīriešiem nepatīk pārdarīt darbu 100 reizes, tāpēc arī prasa, lai visu izstāsti, ko gribi redzēt. Normāli.

16.01.2011 19:33 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Bet par loģiku runājot- mans novērojums, ka nav nekāda sakara ar dzimumu. Ir ļoti loģiski domājošas sievietes un vīrieši un ir tikpat daudz loģiski domāt nespējīgi vīrieši un sievietes. Sievietes vairāk pievērš uzmanību attiecībām, tāpēc balstoties uz novērojumiem, izdara secinājumus. Vīrieši nevērot un neanalizē attiecības, tāpēc šajā jomā viņi ir par mums sievietēm vārgāki.
Un vēl- loģika nav nekas cits kā zināšanas un dzīves pieredze, ko savstarpēji kombinē. Tas izskaidro to, kāpēc bērniem nav loģiskās domāšanas. Jūs tak neprastu uzmeistarot spridzekli, bet jebkurš ķīmiķis pateiks, ka tas ir elementāri un to visu var loģiski izdomāt :D
16.01.2011 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits