Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Prakse Vācijā + attiecības

 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes! :)

Vēlētos no jums uzzināt kādas emocija mani sagaidīs!

Vakar mani izsita no sliedēm, jo skaidri un gaiši pateica, lai nebraucot dēļ attiecībām! Bet tādu iespēju negribu laist garām, jo sākumā tika pateiks tad neņem!

Tie ir 3 mēneši, kurus, pēc manām domām mēs spētu pārciest, un uzskatu ka tas arī ir labs pārbaudījums attiecībām!

Pastāstiet lūdzu kā Jums ir gājis, ko Jūs par to domājat!

Paldies! :)

15.01.2011 03:04 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Tieši tā - tikai 3 mēneši! Tas nav nekas daudz, ja katru dienu nekauksiet un nedomāsiet par to, cik grūti, tad šis laiks ātri paskries un pavisam drīz jau atkal būsiet viens otra apskāvienos. Pie tam pieņemu, ka par cik tā ir Vācija, satikties šo 3 mēnešu laikā arī var vismaz pāris reizes. Ir ļoti privātīpašnieciski paziņot "nē, tu nekur nebrauksi, jo es tā negribu". Attiecības nenozīmē to, ka jāpārstāj attīstīties citās sfērās. Slimas ir tās attiecības, kurās tiek aizmirsts par sevi pašu, jo īpaši ņemot vērā, ka bieži vien tikai viens no šāda pāra ir cietējs, otrs vienkārši labi iekārtojās. Vai arī tagad skaitās forši neko nedarīt bez mīļotā un galu galā saprast, ka viens otram esat neinteresanti, jo neattīstaties?
15.01.2011 03:13 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
3 mēneši ir īss laiks un tas būtu mierīgi jāpārvar,un attiecības nebojājot.Bet ja 3 mēnešus kāds vai abi nevar izturēt,tad jādomā vai ir jēga bijusi tādām attiecībām?:)
Un prakse Vācijā ir izaugsme un iespēja tev.Ja nu šīs attiecības beigsies kādu iemeslu dēļ un tu šo iespēju būsi laidusi garām..nenožēlosi? :)
15.01.2011 03:15 |
 
Reitings 218
Reģ: 22.11.2010
Brauc! bet esi gatava uz to , ka atteicības arī var beigties!!! ;)
un, protams, arī uzlaboties!!
15.01.2011 03:15 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2009
Pāldies Jums ka atbalsta, nevis noliedzat, labāk jau nē! Es arī domāju par izaugsmi, ka man tikai nākotnē tas viss noderēs!
Tracina kad visas domā visi ir vienādi :D
Tas nenozīmē kad vienai/divām meitenēm izjuka attiecības, ka pārējām jāatmet ar roku tādai iespējai!
15.01.2011 03:23 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tak būs ok.
Mans mīļais kkad drīzumā uz 2 mēnešiem brauc prom.No skolas-prakse.
Pārdzīvošu.Tikai 2 mēneši.Protams,būs skumīgi un totāli garlaicīgi vienai dzīvoklī.Taču,viņš nevar neizmantot šādu iespēju-iziet praksi ārzemēs.
15.01.2011 03:34 |
 
Reitings 218
Reģ: 22.11.2010
Neklausies, ko citi saka, ka uzreiz viss cauri!!
tas atkarīgs no attiecībām un no tā kā tu viņam to pasniedz!! :)
15.01.2011 03:41 |
 
10 gadi
Reitings 58
Reģ: 19.10.2009
3 menesi????? :-D :-D :-D :-D
milja sirds------>paskries vnk nemanot...
Man ar manu dzives biedru tadas ir attiecibas jau 6 gadus :-P :-P
Vinjsh prom uz paris menesiem un tad paris menesi atkal majas....
Ir jau arii bijis ka gadu seezj majas jo pilniigi pietiek ar to naudinju ko nopelniijis 5 menesos :-P :-P :-P :-P
Un tas nav attiecibam parbaudijums(vismaz manam) tas tikkai satuvina un satuvina....man ir laiks lai sevi sakoptu,atpustos,dariitu visu ko es veeelos un tad kad vinjsh majas atkal visu sevi atdodu vinjam (l) (l) (l) (l)

TAS IR SKAISTI (l) (l)
TAS NAV MOCIBAS (l) (l)

bet katram cilveekam un parim jau ir savaadaaak,mes tak neesam visi ar vienu merauklu merami :-P
15.01.2011 03:49 |
 
10 gadi
Reitings 58
Reģ: 19.10.2009
3 menesi????? :-D :-D :-D :-D
milja sirds------>paskries vnk nemanot...
Man ar manu dzives biedru tadas ir attiecibas jau 6 gadus :-P :-P
Vinjsh prom uz paris menesiem un tad paris menesi atkal majas....
Ir jau arii bijis ka gadu seezj majas jo pilniigi pietiek ar to naudinju ko nopelniijis 5 menesos :-P :-P :-P :-P
Un tas nav attiecibam parbaudijums(vismaz manam) tas tikkai satuvina un satuvina....man ir laiks lai sevi sakoptu,atpustos,dariitu visu ko es veeelos un tad kad vinjsh majas atkal visu sevi atdodu vinjam (l) (l) (l) (l)

TAS IR SKAISTI (l) (l)
TAS NAV MOCIBAS (l) (l)

bet katram cilveekam un parim jau ir savaadaaak,mes tak neesam visi ar vienu merauklu merami :-P
15.01.2011 03:49 |
 
10 gadi
Reitings 58
Reģ: 19.10.2009
3 menesi????? :-D :-D :-D :-D
milja sirds------>paskries vnk nemanot...
Man ar manu dzives biedru tadas ir attiecibas jau 6 gadus :-P :-P
Vinjsh prom uz paris menesiem un tad paris menesi atkal majas....
Ir jau arii bijis ka gadu seezj majas jo pilniigi pietiek ar to naudinju ko nopelniijis 5 menesos :-P :-P :-P :-P
Un tas nav attiecibam parbaudijums(vismaz manam) tas tikkai satuvina un satuvina....man ir laiks lai sevi sakoptu,atpustos,dariitu visu ko es veeelos un tad kad vinjsh majas atkal visu sevi atdodu vinjam (l) (l) (l) (l)

TAS IR SKAISTI (l) (l)
TAS NAV MOCIBAS (l) (l)

bet katram cilveekam un parim jau ir savaadaaak,mes tak neesam visi ar vienu merauklu merami :-P
15.01.2011 03:50 |
 
10 gadi
Reitings 58
Reģ: 19.10.2009
LJOTI ATVAINOJOS :-D
15.01.2011 03:51 |
 
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Man bija 2 mēneši ārzemēs un galīgi atsvešinājāmies, atbraucu un nebija vairs par ko runāt. Katram jau bija izveidojusies sava dzīve, atšķirīgi uzskati, intereses...
15.01.2011 16:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits