Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tikai tā

 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010

lieta tāda, ka nesaprotu čali.. it kā jau saprotu, bet neizprotu līdz galam..

viņš attiecības negrib.. vispār.. bet visu laiku ir ap mani.. ļoti patīku, visu laiku sms, zvani, skaipā u.t.t

tiešām izrāda lielu interesi, vienmēr apjautājas kas un kā man.. Bet, kāpēc nevēlas ko vairāk? Vai nu jau varbūt vēlas, bet es šaubos.. ;-) es neuzbāžos ar šādiem jautājumiem. Kad satiekamies, esam kā draugi, bet redzu kā viņš skatās uz mani.. pieskaras u.t.t, bet nelien virsū, tā kā sekss nav tas, ko viņam tikai vajag..

Un vēl, ko nepateicu - pirms kāda laika mēs mēģinājām kaut ko, kad sākām tikties, bet tad viss pajuka, jo viņam tipa sāka parādīties jūtas..

kr4 sviests :-D

12.01.2011 02:25 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
moska ieprieks ir malziet apdedzinajie sun tagad baidas...vai ari vins vnk grib brivas attiecibas bez jebkadiem liekiem noteikumiem...

isteniba ir ta vai nu vnk gaidi..ja zini ka gribi vinu gaidit..tad gaidi..

bet ja nezini vai gribi..nedoma ej atputies..lauj iespeju citiem pie tevi spieklut..

varbut ari ja vins redzes ka kads cits intereseja spar tevi vins saks aizdomatie ska ja vins grib but ar tevi ir kas jasak darit..

vel es jau tiesa teksta pajautatu..vai ja tev ir jutas pateiktu. un noskaidrotu ka ir ar vinu..

kada jega sita nemties ja abiem ir jutas un laiku jus varetu pavadit kopa.

un tas viss tikai pec vienas izrunasanas :-)
12.01.2011 02:30 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
:-)
12.01.2011 02:31 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
es nezinu, vai varētu tā konkrēti pajautāt.. cik esam runājuši, tad zinu, ka jūtas viņam ir pret mani, bet kādas? man laikam bial jautāt, jo baidos atbildes.. :-/
12.01.2011 02:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
bet labak zinat atbildi..neka gaidit pienemsim pusgadu..

un ja atbilde nebus labveliga tad sapec vel vairak ja tev ir jutas..

ja uzzinasi to tagad...pasapes..bet bus jaunas iespejas..

es jau tava vieta pajautatu un vnk sirsnigi izrunatos...sliktak nebus tici man..ja bus bus tikai labak..gan tev gan vinam, vai jums jau abiem kopa :)
12.01.2011 02:38 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
bet nu sākumā jau bija tā, ka šķīrāmies, jo viņam, redz, parādījušās jūtas un negrib atkal tikt sāpināts.. man jau viņš dikti patīk.. aj, zinu, ka tāpat nekas nebūs.. drīzāk jūtu.. bet es vienalga piekrītu tikties, iet uz kino, vai vnk pasēdēt ar viņu kaut kur.. ehh..
12.01.2011 02:41 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
bet nu sākumā jau bija tā, ka šķīrāmies, jo viņam, redz, parādījušās jūtas un negrib atkal tikt sāpināts.. man jau viņš dikti patīk.. aj, zinu, ka tāpat nekas nebūs.. drīzāk jūtu.. bet es vienalga piekrītu tikties, iet uz kino, vai vnk pasēdēt ar viņu kaut kur.. ehh..

vot tad paradi vinam ka tevi interese kads cits..un uz kino aizej ar kadu citu..vakarinas u.t.t. ignore vinu kadu laiku...neraksti atpakal, saki ka nav laika..

tev bus gruti..

bet redzesi ja nedelu izturesi..atskriet atskries pie tevis.. :)
12.01.2011 02:50 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Man tieši tāda pati situācija. Satiekamies, viss forši, bet runājām, ka laikam attiecības nevēlamies šobrīd, it kā jau abi gribētu, bet viņu kkas attur, liekas, ka baidās pieķerties vairāk.

Ceru, ka mums nav viens un tas pats čalis :D
12.01.2011 03:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 27.10.2010
ja cali laikam tadi ir..ka baidas atkal pa dauddz ieiet attiecibas..it ka izskatas ka grib ja un loti runa par to..bet ka sak likties ka jau ir tas vairak..vini sak ta ka bities un teikt ne ne..ka vel ne..

ja jacer gan ka jums abam nav viens calis...:)

bet tici man tadi viriesi ir daudz :)
12.01.2011 03:34 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Manai draudzenei šobrīd arī galvassāpes ar līdzīgu puisi. Konkrēti viņai šis cirks nu gan jau ir apnicis, jo patiešām, cik var? Vienu dienu saka, ka baidās viņu sāpināt, jo mīl savu bijušo, bet nepārtraukti raksta, zvana, grib satikt ar tekstu "mēs taču esam draugi", runā arī ar viņu kopīgo paziņu un stāsta, ka viņa viņu ignorējot. Njā...nu, man personīgi šķiet, ka tas ir bezjēdzīgi un apnicīgi, ja reiz pats nezina ko grib, vai ir vērts tērēt laiku un gaidīt atbildi?
12.01.2011 11:55 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Man arī jau labu laiku ir viens šāds tips tuvumā, arī līdzīgi - sākām satikties, tad pašķīrāmies, jo, viņaprāt, viss sāka kļūt parāk nopietni, bija bail, negribēja pieķeršanos utt.
Esmu secinājusi, ka nav ko cerēt un gaidīt. Un nelīdz arī kaitināšana ar citiem, jo tādi vienkārši nemainās. Kamēr pats nesapratīs - kas tad īsti ir tas, ko viņš vēlas dzīvē, nekāda labuma nebūs. Citādi sanāk tāda auklēšanās - mīļumiņ tu gribi putna pienu vai uz mākoņmaliņas pasēdēt? :D
12.01.2011 12:31 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
izklausās, ka viņam bail iemīlēties, jo liekas , ka var tikt sāpināts. tas gan jau nelāgās attiec pieredzes.

ko iesākt? īsti jau neko, jo viņam pašam sev ir jāpārkāpj pāri...un tas ir iespējams tikai tad, ja patiesi, patiesi simpatizē.
12.01.2011 18:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits