Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par pieredzi un citām lietām.

 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009

Sveikas meitenes!

Neesmu īpaši aktīva cosmo.lv apmeklētāja, vēl jo vairāk - pārsvarā vispār neko nerakstu un nekomentēju, bet visam pienāk pirmā reize.

Uz diskusijas izveidošanu mani pamudināja nesen iepazītais vīrietis, kurš ir 9 gadus vecāks par mani. Pļāpājām par dažādām lietām, tajā skaitā par vecuma starpībām, un uzzināju, ka viņa uzskats ir tāds, ka ar jaunākām meitenēm/sievietēm ir grūti pieredzes trūkuma dēļ (jo īpaši izceļot seksuālo pieredzi). Šajā ziņā viņš esot ciniķis, jo patiešām nav ieinteresēts mācīt kādu, tā esot laika tērēšana. Pati esmu no tām, kas savu pirmo seksuālo pieredzi ieguva pēc 18 gadu vecuma, jo gluži vienkārši līdz tam nebiju nedz gatava, nedz bija puisis blakus, kuru mīlētu un uzticētos. Bet svarīgi ir ne tas, bet gan tas, ka aizdomājos - vai mūsdienās vispār ir vīrieši, kuri pieredzes trūkumu uzskata par ko pozitīvu un piešķir meitenei vai sievietei + zīmi tajā ziņā, ka viņa vismaz neguļ ar visiem pēc kārtas, nemaz nešķirojot? Vai arī tās visas ir tukšas muļķības un vīrietim 30 gados ir svarīgākas problēmas kuras risināt un viņam blakus jau ir vajadzīga nobriedusi, pieaugusi sieviete ar pieredzi itin visās jomās?

11.01.2011 12:51 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
mūc, jo visdrīzāk šis vīrietis pats ir impotents vai nepraša :D un tas, ka kādai pāri gājusi futbolkomanda, nenozīmē, ka nu ir baigā pieredze. normāls, sakarīgs vecis tev ar tādiem tekstiem neuzmāksies :)
11.01.2011 13:02 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
...un arī... ko nozīmē nobriedusi, pieaugusi sieviete? Tipa ar visu pati tiks galā? Pati sevi uzbudinās, viņu uzvilks un arī par izsargāšanos padomās, bet viņš varēs atlaisties, aizlikt rokas aiz galvas un baudīt?
Bēdz no šitā tekstiņu bīdītāja, jo droši vien viņš neko vairāk par "ielikt" "izvilkt" neiespringst.
11.01.2011 13:06 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Brrr...taads vecis.. es turpretii pateiktu,ka man atkal ir gruuti ar viirieshiem,kuri nemaak ieintereseet, pavedinaat sievieti un es neesmu ieintereseeta to iemaaciit,, :-|
11.01.2011 13:07 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Lai viņš iet ieskrieties!

Es gan nepazīstu nevienu puisi, kurš priekšroku dotu meitenei, kurai pāri gājusi futbola komanda, ok, manā draugu lokā puiši ir 22-27 gadus veci, bet tik un tā.
11.01.2011 13:10 |
 
Reitings 477
Reģ: 29.01.2009
Domāju ,ka vīrietim būtu tieši jānovērtē, ka neguli ar visiem pēc kārtas, nevis jānosoda, ka nav pieredzes. Piekrītu pārejām meitenem, sūti viņu ratā!
11.01.2011 13:11 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Mazliet gan pārpratāt - neko ar viņu veidot netaisos, viņš ir vienkārši paziņa un reizēm sarunu biedrs vēlos vakaros. :-) Viens no iemesliem, kādēļ nesaskatu ar viņu neko kopīgu, bez šaubām, ir šis uzskats. Likās jocīgi ko tādu dzirdēt, bet aizdomājos - ka tik nav tā, ka tomēr daudzi vīrieši tā patiešām uzskata? Par to, ka pats nepraša vai impotents - kas to lai zina, varbūt ir arī. :-D
Bet jāsaka gan, ka ne pirmo reizi dzirdu šādu uzskatu, un pēc skata no visai normāliem indivīdiem. Bet varbūt tas "normālums" ir maldīgs priešstats.
11.01.2011 13:17 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Tad jau gan tas ir gaumes jautājums :D Ne visiem patīk blondīnes, katram savs.
11.01.2011 13:20 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc uzreiz tādās galējībās jāieslīgst? Es uzskatu, ka ir tikai normāli, ja vīrietis noteiktā vecumā grib sev blakus pieredzējušu sievieti (un nevajag futbola komandu, lai gūtut pieredzi!!!), tieši tāpat kā sievietei ir patīkamāk ar pieredzējušu vīrieti. Nesaskatu šajā apgalvojumā neko pārsteidzošu!
11.01.2011 13:22 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Arī tiesa. Bet visādā ziņā, pēc izdzirdētā tomēr uznāca pārdomas, jo kaut kā līdz šim biju dzīvojusi savos rozā sapņos, ka parasti pieredzes trūkums nav nekāds traucēklis vai problēma. :-D Sāk likties, ka vīrieši ap šiem te 30 un vairāk jau vairs nav tādi romantiķi kā 22-25 gadus veci puiši, kuri tomēr, visticamāk neatšūs nevienu tādēļ, ka viņa ir jaunāka.
Kaut gan, kas to lai zina - varbūt man jocīgi paziņas gadījušies.
11.01.2011 13:24 |
 
Reitings 219
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka katram savs :) Vienam patīk otram, ne...
11.01.2011 13:27 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
kate - nezinu, nav gan gadījies būt ar piemēram, nevainīgu puisi kopā, bet es nevaru iedomāties kādēļ lai man būtu traucēklis tas, ka vīrietis nav no pieredzējušajiem šajā ziņā. Jāsaka gan, ka man vispār patīk vecāki vīrieši, lai arī tas vairāk intelekta, nevis seksuālās pieredzes dēļ. Cita lieta - ja jau man patīk vīrieši, kuri man varētu kaut ko iemācīt, kadēļ gan lai šiem vīriešiem būtu vajadzīga meitene/sieviete, kurai kaut ko mācīt? :)
11.01.2011 13:31 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, satiekoties diviem (vai trim vai cik nu tur :D ) cilvēkiem, notiek pieredzes apmaiņa un mācīšanās. tur jau tā burvība satiekot jaunu partneri. Tu atklāj jauans lietas - kas patīk tam otram, iespējams nevienam no iepriekšējiem nekas tāds nepatika... mūžu dzīvo, mūžu mācies. tas attiecināms arī uz seksu ;-)
11.01.2011 13:36 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Es gribēju teikt kaut ko līdzīgu. Viss droši vien atkarīgs arī no tā kāpēc šie divi cilvēki viens otram ir vajadzīgi. Ja gribās tikai paseksot, tad jau loģiski, ka pieredzei ir izšķiroša nozīme. Ja gribās veidot kaut ko tālejošu, tad pieredzei nav nozīmes.
11.01.2011 13:39 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
afterdark, redz, es tev pilnībā piekrītu un mani uzskati ir tādi paši. Bet pēc šī vīrieša teiktā sajutos neomulīgi un iedomājos, ka varbūt man arī jāsāk justies neērti tādēļ, ka man manā vecumā nav bijuši n-tie seksuālie partneri. ;D
11.01.2011 13:40 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.12.2010
Par to, ka nav bijusi -ntie seksa partneri nav jakaunas nekada vecuma.
11.01.2011 14:02 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Jā, ir vīrieši, kuri to novērtē! Pilna pasaule ar dažādiem vīriešiem un dažādām vēlmēm. Acīmredzot šis vīrietis to nenovērtē...
11.01.2011 14:05 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Manuprāt, tā sāls ir kvalitātē, nevis kvantitātē.
Ir vīrieši, kas spēj atbrīvot un iedvesmot sievietes ar niecīgu (vai nekādu) seksuālu pieredzi! (Viņš, iespējams, nav no tiem)
:-)
11.01.2011 15:49 |
 
Reitings 308
Reģ: 01.07.2010
Lielākā daļa vīriešu nevēlas, lai viņu sievietei būtu bijuši daudzi partneri (izņemot, protams, tos, kuriem nepieciešams TIKAI sekss no tās sievietes, viņiem gan jau vienalga).

Bet pieredzi nemaz nevar tā vienkārši sasaistīt ar partneru daudzumu. Seksā galvenais ir paša iesaiste procesā, vēlme izbaudīt to un, jā, arī mācīties.
Trusīši bieži maina partnerus, bet vai ar laiku viņi to dara labāk?
11.01.2011 16:38 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.01.2011
Es par to pats domāju.Domāju tā,it kā man būtu tie 30 gadi vai vairāk.
Turpināt sarunas ar jaunāku sievieti mani pamudinātu sekss.Rupji sakot,ap to vecumu jau ir viss izbaudīts, tāpēc būtu vienaldzība - ja Tu vēlies, tad es arī. Ja vēlies,lai kāds ar Tevi parunā,es esmu uz to gatavs.Jauna,brīva sieviete,ar vēlmēm izbaudīt jaunas emocijas - forša dāvana.Protams,tam man būtu jāziedo kāds kopīgs vakars vai vairāki,jāsarakstās, uzturēt viņai noskaņojumu, rakstītu ziņas, arī sms, zvanītu, vai arī to nedarīt.Vienā dienā gribētu satikties, otrā nē - mans egoisms.
Es droši vien tā rīkotos . Tomēr ap to vecumu darbs un tikai darbs.
Bet Tavā gadījumā, vīrietis droši vien nav nekāds Kazanova :) vēlas, varbūt pat domās cer, ka Tu pati ierosināsi pārgulēt :)
Tātad atbilde uz Tavu jautājumu vai vīrieši, kuri pieredzes trūkumu uzskata par pozitīvu. Tas ir ļoti atkarīgs no vecuma. Līdz 20 gadiem normāls vīrietis drīzāk negribēs,lai Tev būtu pieredze. Pēc 20 ļoti dažādos tempos saprot,ka tā pieredze noder, ja ir vienas nakts sakari ... Noteikti citādāk domās, ja tas vīrietis ar Tevi gribēs veidot pastāvīgas attiecības. Un tā droši vien turpmāk dzīvē. Vēl nedrīkst aizmirst,ka visi mēs paliekam gudrāki,un dzīvē sākam spēlēt teātri. Kāds izlasīs šo ziņu,un gribēs mainīt šo viedokli - to sauc par spēju izdzīvot un sasniegt, ko vēlies.
Droši vien dzīvē vairāk jādomā par to, lai izdotos sameklēt sievieti/vīrieti,ar kuru vienmēr vari uzturēt labas attiecības, un ar kuru no tā nezudīs vēlme mīlēties kā vīram ar sievu, vēlme kopīgi aizpildīt brīvo laiku, vēlme pastaigāties, vēlme sagaidīt vecumdienas, vēlme izrunāties un vēlme klusēt.
Es laikam vienīgais sapņoju par ko tādu :D
11.01.2011 18:31 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
awwwww, tik forši uzrakstīji!
11.01.2011 18:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits