Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tas nav viss par mums, tā ir tikai maza druska...

 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010

Šīs attiecības jau no sākta gala bija būvētas uz meliem – no viņa puses, uz audzināšanu – no manējās. Es nezināju, ka attiecības var cilvēku „paņemt” tik ļoti. Sākumā bija iemīlēšanās – nevajadzēja neko citu kā viņu, es neredzēju nevienu citu kā tikai viņu. Bet vienlaikus- es neredzēju neko no viņa – no viņa īstā „es”. Es viņu biju uzbūrusi savos sapņos – kāds viņš varētu būt – džentelmenis, galants un bīstams un es būtu viņa lēdija. Tā nebija – viņš pat restorānā nespēja savaldīt maltīti ceļā no šķīvja līdz savai mutei, viņa tekstos arvien redzamāki un biežāk parādījās lamuvārdi un viņš neticēja tādām manierēm, kā „dāmas klātbūtnē bez rupjiem izteicieniem”. Mēs kļuvām līdzatkarīgi viens no otra, un es sāku justies vainīga par savām domām, ka man jāatstāj šis bezpalīdzīgais viens pats. Es negribu būt nevainīga, es esmu līdzvainīga, es nevējos būt vāja, es tāpat kā viņš varu ko manīt. Un es to gribu, ak Dievs, kā gribu – lai nebūtu sevis nosodīšanas, sirdsapziņas, lai spēju būt nedaudz nežēlīga, bet sasodīti taisnīga...

11.01.2011 01:22 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Tad dari to, kas tev jādara, lai arī cik grūti tas arī būtu. :-/ Izdari no savas puses visu, tad nejutīsi nekādu sirdsapziņas pārmetumus.
P.S tavs teksts ir vienkārši baudāms. (l)
11.01.2011 02:29 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Saproti, dzīvē tā notiek. Tas ir ok, ja sākumā iemīlies cilvēkā, bet, kad tas parāda savu patieso ģīmi, saproti, ka nevēlies tomēr ar tādu pavadīt savu dzīvi. :) Tas ir OK!
Un, kaut vari neticēt, bet var cilvēku mīlēt, saprast, ka kopā neder, pamest, bet mīlēt nepārstāt. Tas, manuprāt, ir smagi. (t)
11.01.2011 02:32 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Cik ilgi spēsi izturēt to bezpalīdzīgo?
Tā ir Tava dzīve, un Tev jāizvēlas, kā to dzīvot - vai nu kopā ar kādu, kurš iespējams nav Tevis vērts, vai varbūt jāsatiek kāds, kurš spēs Tevi pa īstam novērtēt.
11.01.2011 02:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mani loti aizkera tavs rakstitais...zel ,ka nevaru neko ieteikt ,ka vienigi-liekas ,sis cilveks nemainisies!Jautajums ,kas tev patik pie vina ta ,ka nevari aiziet? |-)
11.01.2011 09:35 |
 
Reitings 84
Reģ: 27.05.2010
Jā, mani arī interesē, kas tad ir tas, kas tevi pie viņa notur?
Man ir viena draudzene, kas ir kopā ar savu draugu nu jau tikai tāpēc, ka, pēc viņas domām, tā ir labāk, nekā būt pavisam vienai. Kaut arī no romantikas un attiecībām kā tādām tur vairs nekas dižs nav palicis. Un tas ir skumīgi.. :-/
11.01.2011 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Ir divas lietas jāatzīmē - viens ir pieradums, bet šoreiz tas nav primārais. Galvenais - atbildība par tiem, kurus pieradinām. Man tomēr vēl rūp, lai, man aizejot, viņš nedomātu, ka es bija vien no tām, kas sagrāva kaut ko no viņa dzīves. Es gribētu, lai katrs vīrietis, pat viņu atstājot, domātu, ka es viņam šajā dzīvē esmu vairāk devusi, kā no viņa paņēmusi...
12.01.2011 12:46 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Nesavtīgi izdalot sevi pa drumslām visiem cilvēkiem, ko mēs ceļā sastopam un nesaņemot atpakaļ nedaudz vairāk, nekā mēs atdodam, vienu dienu pienāk brīdis, kad mēs esam tukšas un mums vairs nav ko dot! Un, ja nu tieši tajā brīdī mēs satiekam to Īsto, kuram mēs patiešām gribam atdot sevi visu un pretī saņemt to pašu un vēl mazliet vairāk?
12.01.2011 12:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu raksti gluži kā rakstniece.
tavu teikto vairāk uztvēru kā dzejoli...līdz ar to arī problēmu neuztvēru.
12.01.2011 18:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits