Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

darbs ar matemātikas izglītību

 
Reitings 118
Reģ: 29.01.2009

Studēju ar matemātiku saistītu nozari, protams, bukletos un studiju programmās nākotnes perspektīvas aprakstītas vairāk kā pievilcīgi, bet vēlējos jautāt par jūsu/jūsu draugu/paziņu pieredzi.

tātad, kur un kā ir iekārtojušies jums zināmie cilvēki, kas ir absolvējuši fizmatus? Kā pelna, vai apmierināti, varbūt vispār strādā pavisam citā nozarē?

Un, protams, arī citi pieredzes stāsti par meitenēm ar tehniskām izglītībām (inženierzinātnes, fizika, statistika) ir laipni gaidīti!

paldies iepriekš ;)

09.01.2011 18:30 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
atceros, ka viens smieklīgs fizmats mums skolā mācīja fiziku :-D :-P foršs čalis bija, klubos kopā dejojām, bet fiziku ne velna neiemācija :D
09.01.2011 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Mums darbā finansits pelna pāri štukai noteikti.
Tu varēsi grāmatvedis vai finansists būt vienmēr.
Es Tev ieteiktu mācīties no visas sirds un specializēties ES projektu fanansēs,jo tādi, kas to jēdz, Latvijā ir maz.
09.01.2011 18:45 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
Nu tie, kuri mācās tieši matemātikas skolotāju programmā, protams, strādā skolā un ja ir galva uz pleciem un studiju laikā vnk neizbrauc uz haļavu, tad strādā apdrošināšanās un bankās.

matemātikas bakalauri un statistiķi arī strādā bankās un apdrošināšanās, saistībā ar statistiku un datu analīzi.

Viņiem studiju programma ir grūtāka un tāpēc, ja gribi pabeigt ir jāmācās, līdz ar to arī vairāk iegūst. Un tas jau arī atkarīgs no katra cilvēka, cik daudz paņem no studijām, cik daudz papildus sevī iegulda un ir apķērīgs. Jo to, ko prasa darba vieta, ne vienmēr iedot studijas.

Man personīgi paziņas strādā tieši bankā un lattelecomā, par datu analītiķi. ja godīgi, no studijām iegūta tieši domāšana un māka ātri jauno apgūt.
09.01.2011 18:49 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
te raksta, ka varēs būt grāmatvedis. Nu tieši fizmatus beidzot, gan nevarēs būt, tad jāmācas atsevišķi vēl, jo no ekonomikas un tas, kas vajadzīgs grāmatvežiem, neko nemāca
09.01.2011 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Manā draugu lokā visas meitenes, kas tagad strādā grāmatvedībā, nav mācījušās grāmatvedību, bet gan vadību, loģistiku vai tamlīdzīgi un visas prasmes ieguvušas tieši darba gaitā. Un ja draudzējas ar skaitļiem un loģisko domāšanu, par grāmatvedi varēs vienmēr strādāt.
09.01.2011 18:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
Ja darba devējs pieņem, protams, laika gaitā vajadzīgo apgūsti, bet šobrīd lasot darba piedāvājumus, meklē jau bilancspējīgus grāmatvežus ar vairāku gadu pieredzi un nez kādas tur programmas jāprot.

Tā jau ir, ka katrā darba vietā ir citādāk un reāli studijas neiedot tās prasmes, ko vajag darbā pielietot un vienmēr sākot jaunu darbu ir jāmācās pašam.
09.01.2011 18:55 |
 
Reitings 363
Reģ: 26.11.2010
Tava Specialitate Man ir dazi kolegi Banka,1na Meitene VIDA.
Pelna labi, nesudzas.
VIDA stradajosa Meitene gan dauz nepelna, jo Viniem to tik dara, ka mazina algu.
Banka Tev Darbs garantets un atalgajums ari bus labs. :-)
09.01.2011 19:02 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.09.2010
Es pabeidzu fizmatus, macijos skolotajas programma. Studijas laika esmu stradajusi par skolotaju, bet tagad nesen dabuju darbinju LDZ saistiba ar finansem.
Bet diemzel darbu bija atrast diezgan gruti.
Un to ko es maciju universitate man tagad isti nenoder, bet tomer darba devejis ir novertejis manu izglitibu.
Bet vel obligati jazin valodu (anglu) ja tev ir matematikas izglitiba.
Personigi es anglu valodu zinu tikai sarunvalodas limeni:( Un tagad man jamacas pec darba vel to valodu :(
Jo fizmatos diezgan svaki pasniedz to valodu :(
Tapec mans ieteikums, ja tagad macies vel fizmatos un ir laicinjs neslinko un apgusti to anglu valodu laba limeni :)
09.01.2011 20:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)