Viiramaate!!!!!

 
Reitings 7
Reģ: 09.01.2011

sveikas meitenes... gribu padaliities ar savu mazo probleemu. varbuut kaada var dot kaadu padomu.

mees ar savu civilo viiru dziivojam pie vinja vecaakiem(jau divus gadus) mums ir beerninjsh,un taa mees te dziivojamies. aizvaakties prom nav iespeejas. un briiziem pat liekas,ka iznemot mani to nevienam nevajag... paaris meeneshus atpakalj mans viirietis aizbrauca uz aarzemeem pelniit.un taa es paliku kopaa ar vinja vecaakiem. saakumaa viss bija ok,bet peec kaada laika saakaas iists murgs! es nevareeju pat uz veikalu aiziet-vinja mamma uzreiz domaaja ka es skrienu pie kaada cita(taa vinjai laikam ir kkaada maanija) un taa vinja visu laiku mani censhas pataisiit par mauku...zvana maneejam un staasta sevis izdomaatos staastinjus,a shis vinjai tic.! un loogiski bez striidiem nu nekaadiigi. vinja visu laiku liem muusu attieciibaas,par par visaadiem siikumiem! vinjai vienmeer jaapasaka savs viedoklis,kursh peec vinjas domaam ir pats pareizaakais! shodien vinja kaarteeejo reizi naaca runaaties,mana atbilde vinju neapmierinaaja un vinja nobljaavaas kaut es pakaartos vienreiz,tad buutu miers...

shtrunts par vinju,abidna ir tas,ka mans viirietis vinju atbalsta,jo juutas vinjai paraadaa par to,ka dziivojam pie vinja vecaakiem! vinjsh vinjai nevar skaidri pateikt,lai liek muus mieraa...

meitenes,paliidziet!!! ko man dariit??? :%27-(

09.01.2011 00:31 |
 
Reitings 20
Reģ: 29.01.2009
Ksenija, kur tad tu tieši dzīvo tajā Liepājas raj. (kaut ko jau apm. tur zinu)? Pārāk maza pilsētiņa?
Tur darbu nevar atrast vai arī kur citur pārvākties - nav kādi komunālie dzīvokļi? Varbūt ar kādu draudzeni var ko sarunāt.
Vīramāte jau spekulē ar to, ka domā, ka tu nekur nevari aiziet un līdz ar to var tev ēsties virsū.
Jābūt pašam stabilam cilvēkam, ar apziņu, ko vēlies un ar mērķi uz to iet, jo nevar jau uzreiz par firmas bosu kļūt. Kaut kā tā :)
09.01.2011 03:40 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Piedod, bet cilveeks, kas visiem ieteikumiem vienmeer atrod atrunas, kaadeelj tas neder, dziive nekad neko nesasniegs. Ir jaadomaa tiesi preteeji - ja kaut ko iesaka, tad jaapasaka paldies un jaadomaa "Jaapameegina, varbuut tiesaam buus labaak". Kaut kaa nespeeju buut liidzjuutiiga pret cilveekiem, kas visu laiku ciikst, bet lietas labaa neko nedara. Ja taada esi, tad savu dziivi arii esi pelniijusi.
09.01.2011 03:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jasaka ,ka mana pirmaja lauliba man bija briniskiga viramate,bet tomer ta gribejas dzivot atseviski...jaatceras ,ka puisa mamma vienmer jau bus "sava berna" puse-lai cik laba vedeklina-savs ir savs!!!
Es esmu par to ,ka jauniem jadzivo atseviski-tad ir tas tiksanas prieks,tadas ilgas pec vecakiem-ja rivejas visu laiku kopa ,tad "apriebjas"-katrai paaudzei tomer savs skatijums uz lietam!!! |-)
09.01.2011 03:57 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
es tavā vietā būtu aizbraukusi jau sen pie savējiem vecākiem. jo tā taču nevar dzīvot!
09.01.2011 04:37 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Es uzskatu, ka pareizākais, kā Tu šajā situācijā varētu rīkoties, ja visi padomi kā cīnīties ar šo situāciju nederēja vai nav īstenojami, ir vnk pieņemt vīramāti tādu kāda viņa ir, īpaši par to visu, ko viņa dara nesatraukties, iet viņai pretī ar smaidu nevis atraukt ar tik pat dzēlīgam asām atbildēm ar kādām, iespējams, vinja vēršas pret tevi! darbosies apgriestā psiholoģija - jo vairāk pozitīvisma, smaida, labvēlību vērsīsi pret otru, jo vairāk tā atslābs un būs jaukāka pret tevi!Cilveks ir cilvēks, ja sajut labas emocijas grūti atcirst ar ļaunu!vienreiz viņa Tev zvanis, prašņās, kur esi, Tu atbildi normālā tonī, paskaidro visu, otrreiz zvanis, trešõreiz, ceturtajā reize jau vinja zinās, kas neesi ne pie kādiem večiem.. Vismaz man tas dzīvē bieži palīdz, jo es zinu, ka nevienmēr es būšu tādā vide, kur visi man patīk un kur ar visiem man būs super kontakts! Tapēc šito man mamma iemācija - cilvēki ir dažadi un katru var paklausities no vinja skata punkta, tapēc ja nevaru mainit cilveku, mainu attieksmi. :-) Protams, nebus tas viegli, bet centies, jo ja sēdēsi rokas klēpī salikusi un raudasi cik viss slikti, nekas nemainisies! Tu jau pati sev esi iedzinusi tādas domas galva, ka viss ir tik slikti un noželojami! Un kā gan var kkas kļūt labaks, ja dzivo ar tadam domam? Arī ar vīru, ja vinjs no ārzemēm zvana un kko sāk teikt par to visu, esi mieriga, PASAKAIDRO nevis saac kliegt stresot un noniecinat vina maati, jo zini, ir taa, ka lai arī ko tu vinjam teiktu par vinja maati, viņam tas nepatiks, jo māte ir māte, tuvakais cilveks uz pasaules! Iedomājies kā būtu tev, ja vinjs tev teiktu pa tavu māti to, ko tu saki pa vinja.. Veiksmigi! ;-)
09.01.2011 13:55 |
 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009
Man patīk vasaras beerna ideja par attieksmes mainīšanu.
09.01.2011 14:00 |
 
Reitings 150
Reģ: 17.07.2009
kamēr tavs draugs ārzemēs, kāpēc nevari ar bērnu dzīvot pie saviem vecākiem? :-/
09.01.2011 14:18 |
 
Reitings 267
Reģ: 19.12.2010
es tādu murgu nepaciestu, piezvanītu vīram, pateiktu, ka tā un šitā, tava māte vēlas par mauku pataisīt un stāsta tev hvz ko, pateiktu, ka dzīvot tā vairs nevaru un aizbrauktu vai nu pie saviem vecākiem, vai palūgtos pie kādas radinieces.
tas nav normāli tā atbalstīt savu māti, pat viņas debīlos izdomu stāstiņos. ja viņš viņai tic, tātād viņš tevi nenovērtē, netic tev un neuzticas, domā ka tu esi tā, kādu redz tevi viņa māte. jā tā, tad adjos. man tāda ģimene nebūtu vajadzīga. (t) vispār, ja godīgi, es negribētu ne ar vienu māti dzīvot, ne no savas puses, ne no vīra puses. :-)
09.01.2011 16:13 |
 
Reitings 403
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc nevar dzīvot kopā ar vecākiem! Kamēr esi mazs, jā, protams, ar vecākiem. Bet pirms dibina savu ģimeni, ir jāmeklē pašiem sava ligzdiņa. 8-)
09.01.2011 16:16 |
 
Reitings 70
Reģ: 29.01.2009
cik pazistama situācija, diemžēl. ari es pazinu reiz meiteni ar bērniņu un vīru,kurš devās peļņā uz ārzemēm, atstājot viņus dzīvot pie vīra mātes. un situācija bija tāda,ka viņa vienīgā tur kko darija pa māju-mazgāja,tīrija, berza-bet māte varēja mierīgi ar ielas apaviem ienākt istabā uz izbradāt tikko izmazgātu istabu. pie tam vēl nebeidzamie kašķi par tēmu,ka tu te nedzīvo. un beigu beigās sanāca tā, ka mate uzvarēja-meitene ar bērniņu pārvācās pie saviem vecākiem dzīvot.
09.01.2011 16:27 |
 
Reitings 570
Reģ: 02.03.2010
žurku inde palīdzēs :D
09.01.2011 16:41 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.01.2011
taisniiba jau jums ir! visaam! domaajat ka neesmu to visu izmeeginaajusi? ja man buutu kaut mazaakaa nojauta ko dariit-es te nerakstiitu! i ar labu meeginaaju,i ar sliktu... nekas neliidz! un viiram nekad,pilniigi nekad neko sliktu nesaku par vinja mammu..es labaak staavu klusu.tik zemu kaa vinja es nekristu! 8-)

un taa nu ir sanaacis,ka pie saviem vecaakiem nu nekaadiigi nevaru dziivot.!vinji jau nav pret,bet ir zinaams iemesls kaapeec to nedaru.(bet taa jau ir atsevishkja teema)
09.01.2011 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!