Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

rūgta garša mutē

 
Reģ. 10.10.2010

Labdien, meitenes!

Pēdējās 2 dienas man ir rūgta

garša mutē. Šobrīd man ir gaimorīt, tāpēc lietoju zāles, vai tas varētu būt par cēloni?

Googles tante izmeta, ka tas bieži vien ar žultspūsli vai aknām saistīts. :-/ :-O

07.01.2011 16:15 | Saite
 
Reģ. 10.10.2010
(t)
07.01.2011 16:15 | Saite
 
Reģ. 10.10.2010
:-/
07.01.2011 16:15 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
rūgta garša mutē visbiežāk tiek saistīta ar aknu problēmām. ja nepāriet, ej pie ārsta- iesākumā ģimenes :-)
07.01.2011 16:17 | Saite
 
 
Reģ. 29.01.2009
piekriitu Orhidai jo pašai bija taa,saslimu ar aknām,vajadzēja 3 mēnešus veseļoties,pietam antibiotikas pat lietoju :-/ tagad aknas juut baigi eedienus kuri ir ar lielāku tauku daudzumu un pikanti!
07.01.2011 16:23 | Saite
 
Reģ. 12.08.2010
Zāles arī varētu to izraisīt. Vai esi palasījusi zāļu instrukciju - kādas var būt blakusparādības?
Vislabāk jau jautā ārstam.
07.01.2011 16:24 | Saite
 
Reģ. 10.10.2010
it kā nelietoju neko taukainu, tieši otrādi, aizrādu vēl mammmai par to,ja kādreiz cep ar lielu daudzumu eļļas.
Ahh, ceru, ka tas ir no zālēm, jo ļoti negribas slimot. (t)
07.01.2011 16:25 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Man tā ar ir bijis... bet tas no zālēm.. it īpaši ja ir no stiprajām
07.01.2011 16:27 | Saite
 
Reģ. 10.10.2010
ā, visdrīzāk , ka tas varētu būt no antibiotikām, tūlīt ķeršos pie lapeles ar blakusparādībām.
07.01.2011 16:27 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Jaukums - antibiotikas, kad slimo ar aknām??? Es teiktu - traks ārsts, kas Tev ko tādu izrakstīja! :-/

Autumn ieslido ziemā - kādas zāles lieto? Ir zāles, kurām kā blakusparādība ir norādīta rūgta garša mutē!
07.01.2011 16:29 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Sunce tās antibiotikas man izglāba dzīvību!!!
07.01.2011 16:31 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Jaukums - pastāsti sīkāk! :)
07.01.2011 16:34 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
sunce piedod bet tas bija slikts periods manaa dziivesposmaa :-( pat negribu atcereties!
07.01.2011 16:35 | Saite
 
Reģ. 10.10.2010
Lietoju- Klacid
07.01.2011 16:37 | Saite
 
Reģ. 12.07.2010
Varbūt ka tā ir arī kuņģa sula.
07.01.2011 16:42 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Jaukums - nu labi, nezinot sīkāk visu, neņemos neko apgalvot.. Ja jau palīdzēja, tad palīdzēja.. :)

Autumn ieslido ziemā - rūgtums mutē parādījās, kad sāki lietot zāles, ja?! Ja nepāriet, vajag konsultēties ar ārstu, bet principā šīs zāles var radīt gan izmaiņas aknu rādītājos, gan arī līdz ar to rūgtuma garšu mutē, vemšanu, sliktu dūšu, utt. Ja ļoti traucē, var vērsties pie ārsta un pārtraukt zāļu lietošanu, lūgt, lai izraksta citas! :)
07.01.2011 16:43 | Saite
 
Reģ. 29.01.2009
Tas ir tikai un vienīgi no zālēm. Es ar tagad dzeru antibiotikas un man tas pats.
07.01.2011 16:48 | Saite
 
Reģ. 10.10.2010
Paldies par info, visdrīzāk, ka tā, jo tieši , kad sāku lietot medikamentus.
07.01.2011 17:15 | Saite
 
Reģ. 10.10.2010
:-/ :-/ :-/:-) :-)
07.01.2011 17:16 | Saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!