Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pumpainīte

 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009

Labdien,

tātad esmu beidzot atklājusi, ka izsitumi/pūtītes uz manas sejas metās no saldumu lietošanas uzturā. Parasti saka, ka metās no ogļhidrātiem kā tādiem, bet man piemēram, no lielā baltmaizes patēriņa nemetās. Tikai no šokolādes, konfektēm utt. Tāpēc atturos no visa tā!

Tad man radās jautājums, ja man ir šāda problēma, vai man metīsies pumpas arī no tā sauktā "diabētiķu cukura" ? kas nopērkams ekoveikaliņos utt. manuprāt tā ir fruktoze vai kas tāds, kuru var izmantot cepot kēksus utt. Kā arī tur parasti ir cepumi, kuriem izmantots ir rīsu sīrups, lai iegūtu saldumu .... ļoti gribētos dažādot savu ēdienkarti un reizēm arī panašķoties, tāpēc meklēju kādu iespēju :)Paldies!

06.01.2011 22:19 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
(l)
06.01.2011 22:19 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.03.2010
Uz jautājumu neatbildēšu, bet Diic, apsveicu Tevi, ka vari atturēties no saldumiem. Man arī ir pūtītes un varbūt no saldumiem. Jo citu neko dakteri neatrada. Bet es tiešām nevaru atturēties no saldumiem. Ja dzīve rūgta, tad vismaz saldumi mutē. :-/
06.01.2011 22:26 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
es labāk neēdu končas utt. atturos nevis katru reizi pirms iešanas kaut kur pinkšķu par to kā izskatos. man tas NENORMĀLI grauj pašapziņu, kas tā jau nav nekāda augstā :D tā kā turos pretī. reiz pa reizei ieēdu kaut ko ( Ziemassvētkos kādu piparkūku ) bet tad paliek slikti, jo, acīmredzot, cukura līmenis strauji ceļās. organisms pieradis pie bez-cukura dzīves :) vismaz āda smuka....kad dari un redzi, ka tiešām strādā, tas ir pietiekams stimuls turpināt. vismaz man :)
06.01.2011 22:29 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.03.2010
haahah, es arī pinkšķu kad kaut kur jāiet, bet izskatos vnk briesmīgi :D

Nu bet ja gribas panašķoties, ko tu saldumu vietā ēdi līdz šim? Un vēl man ir tā, ka it kā jā, ok nēēdīšu saldumus, bet ja nu vienalga pumpas ir? un saldumi nav vainīgi? Tad aiz bēdām vēl vairāk apēdīšu saldumu :D
aaa un it kā alus esot labs līdzeklis.
06.01.2011 22:36 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pati ļoti labi jau pateici: atšķirībā no lielā vairuma, Tev metas pumpas no saldumiem, ne ogļhidrātiem.
Līdz ar to, nav iespējams, mums - cosmo diskusiju dalībniecēm pateikt, vai pumpas metīsies lietojot "diabētiķu cukura" produktus.
Izmēģini pati un skaties, kā Tavs organisms reaģēs!!
06.01.2011 22:39 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Jā,apseicama izturība(nu,neēst saldumus).
Es pārāk gribu sevi palutināt.Un tā kā nevaru sevi palutināt ar ieprikšanos dārgos veikalos,tad palutinu ar savu mīļāko šokolādi.Nespētu izslēgt saldumus vēl arī tāpēc,ka bez tiem es esmu drausmīgi kašķīga un riebīga.
06.01.2011 22:41 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
nu sorry, es domāju varbūt vnk kādai ir pieredze. Jo es vienreiz jau par šito savu izturību rakstīju kkur kaut kādā tēmā un vēl 2 meitenes pievienojās, ka viņām arī metoties pumpas no saldumiem... Ja nav tad nav :)

Tad varbūt kādai būs labums no šīs diskusijas ar iedvesmu, ka ir iespējams atturēties PAVISAM!

P.s. tām, kam šķiet, ka neēdot pilnīgi nekādus saldumus zaudēsiet daudz svara uz mūžu - tā nenotiks. Sākumā jā, bet pēctam organisms pierod un normalizējas. Neesmu es ne tuvu kārnumam :)
06.01.2011 22:50 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
es arī nedrīgstu ēst nekāda veida saldumus, īstenībā vispār neko, kur ir cukurs :-/
bet nu grēkoju jau un citreiz ēdu.
Pilnībā esmu atteikusies no saldinātiem dzērieniem, limonadēm, sulām (izņemot svaigi spiestas).
06.01.2011 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Es kopš aprīļa no uztura esmu izslēgusi visas kūkas, bulkas un šokolādes. Tagad, kad sesija- 4 rūgtās šoko gabaliņus apēdu. Izdodas!
Sākumā bija grūtāk, tagad svētkos kūkas gabaliņu apēdu, bet neko vairāk. Ikdienā- NĒ!! Grūtāk ir, kad māsa cep un visa virtuve smaržo, bet tagad tas kārdināšanu vairs neizraisa :-D īsti nezinu, milti vai cukurs man nepatika, bet tagad seja ir mans agrākais sapnis- gluda un smaidīga :-)
06.01.2011 23:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits