Tava viiriesha uzvediiba reibumaa

 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010

Interesanti paveerot kaa izmainaas viirieshi kad ir pavairaak iereibushi.Kaa mainaas attieksme pret sievieti..

Ir taadi kas ikdienaa miera mikas,iedzerot kljuust agresiivi.. tie kas ikdienaa kustiigi,iedzer- paliek mieriigi..

Kaa uztvert to ka vinsh reibumaa ir pilniigi citaadaaks,var pateikt kaut ko nevietaa,nepatiikamu drusku...?Kad kluust skaidraaks,nemaz neatceras taadas fraazes.Un ljoti atvainojas..

Parasti saka,ka dzeerumaa visi runaa taisniibu.. bet kaa iisti ir... vai dazhiem taa ir tikai mutes bruukjeeshana un bravuura tiiri..?Un tieshaam runaa mulkiibas..?

Kaa uzvedas juusu viirieshi? :-|

05.01.2011 20:05 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
piekriitu, ka dzeerumaa daudz taisniibas pasaka....mees ar maneejo bijis taa, dzeerumaa kaut ko izspljaujam ko esam, piemeeram, kaadreiz nokluseejushi, bet shjkjiet, ka nu jau visas kaartis ir atklaatas, liekas, ka vinsh par manis zin absoluuti visu un es par vinju arii :D
bet runaajot kaads vinsh ir... veel sabiedriskaaks nekaa parasti :D jo vinsh taapat ir ljoti aktiivs un sabiedrisks, bet kad iedzer vispaar chau :D un ir ljoti atklats arii.
06.01.2011 14:14 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.08.2009
Interesanta diskusija, laba tema.

Man jautajums varbut bik arpus temas, ka saprast, ja puisa tuvs draugs, kad ir iedzeris sak pieverst uzmanibu, jausi/nejausi pieskaras, ta ka flirte. Tad ari skaidra to velas?
Vnk lidz sim neskita, ka alko ta izmaina cilveku, lidz j.g. ballite to sajutu..
08.01.2011 03:22 |
 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010
Ko nozīmē ja vīrietis dzērumā saka ka ļoti mīl, bet skaidrā nekad to nav pateicis? Ir protams ikdienā mīļi vārdi, saka cik svarīga viņam utt bet ne tieši vārds - mīlu? :-) Tad sanāk ka viņs melo vai pasaka to ko skaidrā neuzdrošinas? Mani godīgi sakot mazliet tas sāpina, ka dzērumā ko tādu saka :-( Bet jā, iereibis kļūst daudz mīļāks, visu laiku čubinās utt :-D
08.01.2011 04:28 |
 
10 gadi
Reitings 26
Reģ: 29.01.2009
mans miiljais paliek nu tiiik miiljsh...riktiigs laachuks,lien buchoties un maigoties...es tevi miilu skan stundaa reizes 50,tu man esi vislabaakaa,visforshaakaa un miiljaakaa :-D
patiikami jau ir liidz briidim kad tas saak reaali kretineet (t)
bet taa vispaariibaa par kaut kaadaam agresijas paziimeem nesuudzos.Lai gan atceros vienu gadiijumu,kad tuseejaamies kopaa ar vinja draugiem,tad kaads bija uzbraucis vienam no vinja draugiem un tad nu vinji visi gribeeja iet pie taas kompaanijas skaidroties,kaa mans draugs teica:"neviens nedriikst aizskart manus draugus un blaa blaa blaa.."
21.01.2011 02:46 |
 
Reitings 102
Reģ: 26.02.2010
haha, laba diskusija ;-)

Maneejais paliek tiiiiiiiiik smaidiigs kaa maija meenestinsh, saak jokus pa gaisu meetaat un pats njirdz par sevi :-D dazhreiz esam abi kopaa kaartiigi pieshmigojushies - tad nu ir skats :-P plkst. 11 no riita abi viens otru velk - viens nokriit, otrs meegjina paliidzeet, arii nokriit.. nu taadaa garaa :-D
21.01.2011 04:14 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Mans ex draugs uzvedās dažādi,vai nu bija ļoti bravūrīgs un agresīvs...ar visiem meklē kašķi..tad ir lielās vīriešu sarunas.. " Tu esi man tiešām labs draugs un paldies.." uzsit pa plecu.. :D
bet retāk bija,kad līda man klāt..teica,ka mīlot mani ļoti,blā,blā,blā...un ļoti bieži aizskāra mani,apvainoja nepatiesi,izdomāja lietas,kkuru patiesība nav :)
21.01.2011 05:33 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
man draugs kļūst šāāāusmīgi mīļš, lien mīļoties, visu laiku uztraucas par mani, 101 reizisaka, ka mīl mani :D
un tajā pašā laikā ļoti atklāts kļūst - viskko stāsta, jautā, ko parasti skaidrā īsti nedara.
21.01.2011 05:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits