Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tūrisms.

 
Reitings 2
Reģ: 05.01.2011

Sveikas. (s) Ir doma studēt tūrismu,precīzāk - Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmuma vadību vai tūrisma un atpūtas organizāciju.

Vai ir kāda, kas studē tūrismu ārzemēs?

Pašlaik mani vilina Spānija..

Kā ir ar iestāšanos universitātēs? Kādi ir uzņemšanas noteikumi? Kādi ir apgūstamie priekšmeti?

LŪDZU, dalaties JEBKĀDĀ pieredzē! Tiešām, pagaidām man ir tik daudz neskaidru lietu, tāpēc būšu priecīga, ja sniegsiet man jebkādu informāciju! Paldies.

05.01.2011 05:14 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.04.2010
Sveika :)
Mācos tūrismu BAT un esmu ļoti apmierināta. Ar iestāšanos nav nekādu problēmu. Galvenās eksāmenu atzīmes , kas tiek ņemtas vērā ir angļu val. un latv.val. attiecīgi, ja gribi tik budžetā,vai iegūt stipendiju, tad jābūt a un b līmeņiem :)
Apgūstāmie priekšmeti pirmajā semestrī ir tādi virspusējāki, kā piemēram ēdināšanas organizācija,tūrisms un viesmīlīb, informātika utt. pēc tam ir jāizvēlas viens no 3 izvēles kursiem. un tad attiecīgi 2.semestrī sāc mācīties sevis izvēlētā kursa priekšmetus utt.
Apmēram tā, ja ir kādi jautājumi droši raksti :)
05.01.2011 13:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.01.2011
Paldies!


Varbūt kāda var pastāstīt, kā ir mācībām ārzemēs? Iesakiet kādas universitātes vai pastāsties kādus atgadījumus, kas jūs sagaidīja ierodoties?
05.01.2011 18:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits