Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu veidošana

 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009

Čau, meiteneees (l)

Tātad, man ir problēma :D Man ir dabīgi čirkaini mati, tādēļ loģiski, ka gribas viņus ik pa laikam pataisnot vai ieveidot ar lielajām lokšķērēm.

Kādus līdzekļus jūs izmantojat? Man, piemēram, jau pēc pusstundas mati sāk čirkoties, ja iztaisnoju. Ja ieveidoju ar lokšķērēm, tad lokas jau pēc kādas stundas ir laukā (t) :%27-( Viņas tā kā nostiepjas un mati paliek taisni ar vilni apakšā. Ilgu laiku lietoju Kerastase oranžo matulaku, bet viņa ir nelīdz-man pričoska neturās vispār. Bet viņas pluss ir tas, ka viņa ir priekš sausiem un bojātiem matiem. Kkādas sūdu matulakas (Nova un tamlīdzīgi) lietot negribas. +man nepatīk līdzekļi, kas matus padara taukainus un jau nākamajā dienā ir jāmazgā. Nu tātad-HELP! Ko jūs liekat matos, lai rezultāts ballītē saglabātos līdz rīta gaismiņai?

03.01.2011 20:19 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
značit, pašlaik Tu esi vienīgā čirka šeit, ar šādām vajadzībām :D

Aizej uz frizētavu, lai viņi Tev iztaisno matus un pie reizes nopēti, ar kādiem līdzekļiem apstrādā Tavus matus un pavēro, cik ilgi viņi būs taisni, ja apmierina rezultāts, tad iegādājies tādus pašus matu kopšanas līdzekļus un veic procedūru mājās.. :)
03.01.2011 20:48 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Keune straight&style un matu laka loreal,kad taisno un liek to iekšā turās līdz nākamajai mazgāšanas reizei,nepaliek arī taukaini.
03.01.2011 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 1023
Reģ: 29.01.2009
koshlene,
varu Tevi iepriecināt, arī man lokojās, un iztaisnoti turas maz pusi dienas.

Un es matu līdzekļus vispār nevaru lietot. Man uzreiz galva niez. Nav nozīmes profesionāls vai neprofesionāls līdzeklis.
03.01.2011 22:03 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
manējie atkal ir tik taisni, ka varu tikai trakas lokas, čirksas uztaisīt, tādas vieglas uzreiz taisnojas :D
03.01.2011 22:05 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Vāvere-kur tu rāvi, ka es esmu vienīgā? No frizētavu līdzekļiem nav jēgas, jo man jau pēc pusstundas ir lokaini mati.
Nova matuilaka konkrēti smird pēc garāžas, tādēļ es netaisos viņu lietot. Tu esi ārprātīgi atsaucīga.
04.01.2011 00:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits