lauķi Rīgā

 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010

Biju pa brīvdienām lauku mājā pie radiem. forši tāds miers un tik saksiti apkārt viss kluss un balts, pardīze tikās tur ir. zirgi, savs dīķis ir slidot, kamīns, omulība. :-D :-D

nesaprotu kāpēc visi grib tik prom no laikiem uz Rīgu? Kaut vai dzīvos mazā

dzīvoklītī, brauks ar tramvaju utt.

02.01.2011 17:08 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Kā ko? Jādelētos ar savu jobano poniju un kad piegrieztos, tad kāptu sava ūberkrutajā Mersī un triektu uz Rīgu, pasēdēt teātrī. :-D :-D :-D
03.01.2011 16:58 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Suce, ja "iemestu" laukos bez naudas, tad jau slaukt govis iemācītos (mani vienreiz lauki pārmācījuši un no lecīgās , izlutinātās muļķes mani kaut drusciņ padarījuši par cilvēku :)). tagad, kad man ir grūti, saprotu, ka bvaru dzīvot jebkur un pateicos, kavaru izmāntot dušu un siltais ūdens tek no krānaun līdz akai nav jāiet puskilometrs :)

Ko darītu autore - gūltos zem kaut kādā "vietēja oligarha" :D Varu iedod pāris tel. numurus Malmieras, Cēsu, Madonas rajonos :)
03.01.2011 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
missbloom,par to poniju labs :D:D:D
bet nu visticamāk arī to darītu.sēdētu pie sava kamīna un skatītos kā ar neredzamu spēku viņai viss apkārt pats sakopjas utt,jo pati jau viņa neko darīt netaisās.
03.01.2011 17:00 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Bet ja nopietni, efeja-feja, tu esi vissaprobežotākā, kuras uzskatus man ir nelaimējies palasīt pēdējā laikā. Ja tu reālajā dzīvē man dzirdot šitādus murgus nestu, vai nu pa seju dabūtu, vai nu norēktu tevi no galvas līdz kājām. Kur tādi cilvēki rodas? Bērnībā no tramvaja izkriti, vai? Duru dura. :-D :-D :-D
03.01.2011 17:01 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Tēmas autore, es tev teicu, ka maniem vecākiem laukos IR labs darbs, taču izlasi! Kā arī, ka es pilsētā nesūdzos - un ar to bija jāsaprot, ka es tev lūk pasniedzu MANU PIEMĒRU, ka gan laukos, gan pilsētā var labi dzīvot, tas atkarīgs no tā, kas kuram vairāk iet pie sirds. Un es viņus nesaucu nievājoši par lauķiem, bet tieši otrādi priecājos par viņiem, ka dzīvo kur grib, ir darbiņš un var normāli dzīvot, iemācies ne tikai izburtot un ieraudzīt vārdu "Mersis", bet arī saprast kontekstā, aita. (e)

03.01.2011 22:44 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Un par to, ka nerīdzinieces Rīgā "neiederas", kā tu minēji.
Tu vispār kautkur sabiedrībā apgrozies? No mājas ārā izej? Ar jauniem cilvēkiem iepazīsties?
Ja tu teiksi jā, tad, vai tiešām tev nav bijusi neviena situācija, kad iepazīsties ar cilvēku, kurš nav no Rīgas? Un, ja ir, tad tu, ko dari??! Saki to pašu, ko te raksti??
03.01.2011 22:52 |
 
Reitings 570
Reģ: 02.03.2010
un man pārmet taisnvirziena domāšanu :D
meitenes, lauku mājas bez govīm un sūdu dakšām ir realitāte ;)
es nesaprotu ko tādu meitene pateica lai izraisītu tik daudz verbālās atejas...
03.01.2011 22:57 |
 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010
Tupas ir tās, kas uzskata ka laukos var būt tikai nabadzība. UK piemēram, laukos dzīvo bagāti ļaudis,jo tur zeme dārga. Bet viņi neslauc govis un neravē dobes. :-D Domāt, ka laukos var būt tikai bez graša un Rīgā ar miljonu kabatā ir tiešām tupi. Rīgā daudzi ļaudis dzīvo nabadzīgi, te nav domāts tikai urļiķi. Un kā tad bija tām lauku meitenēm kas no nabadzibas bēga uz iespēju pilno Rīgu, uzreiz bija pilnas kabatas ar naudu?
04.01.2011 14:03 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Nē, es nedomāju, ka laukos ir TIKAI nabadzība, bet lai dzīvot laukos ļoti labi jāiegulda daudz līdzekļu, pilsētā NAV jāiegulda tik daudz līdzekļu!

Ja domā, ka visas redz tikai ubadzību, tā nav, man arī ir radinieki, kuriem v\irs strādā normālo darbu, sieva dzīvo ārzemēs un viņi uzbūvējuši kruto māju netālu no Turaidas, bet arī tad, kad ļoti daudz nestrād;ā paši fiziski, vienalga rūpju ir daudz, jo tā māja jāuztur kārtībā, tas pats dīķis, teritorija apkārt, un kaut kas notiek arī nakts laikā, arī ceļi jātira pašiem utt., protams, var nolīgt citus cilvēkus, bet nonelīgsi tak kalpu, kas mājš uzturēsies nepārtraukti!!! Secinājums - lauki Latvijā ir vieta, kur pat esot naudai, dažreiz notiek visādi su... un uzturēt laukus ir liela atbildība un ieguldījums. u arī teici, ka māja laukos mkasā tik, cik mazs dzīvoklītis Rīgā, Ok, zeme ne pārāk tālajos laukos no Rīgas ir dārga, super māju uzbūvēt ir tiešām dārgi, pat tagad krīzes laikā.

un daudzi vienkārši izvērtē savas iespējas. Kāpēc lauku mājas sāk būvēt cilvēki krietni pēc 30 pārsvarā, jo vņi jau apzinās dzīvi laukos un viņi rēķinās ar visu ne tikai kaut kādu vīziju...
04.01.2011 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man vecaku majas ir laukos un vinji joprojam tur dzivo tomer mes visi esam totaali pilseetnieki - visiem darbs, macibas ir Riga. Es personigi nevaretu izturet dzivot tikai sava lauku maja. Pilnigi pietika vidusskola mocities un braukat talo cela gabaluun vienmer rekonaties ar sabiedrisko transportu. Tagad dzivoju Riga, loti tuvu centram un esmu tiesam apmierinata. + par tam darba iespejam - ja tuvuma nav kadas palielakas pilsetas, es ar savu svesvalodu izglitibu tik pat labi varu iet gateri skaidas slauciit...
04.01.2011 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Autorei - ta ar nesapratu "diskusijas" merkji - nolikt visus, kas nav piedzimusi Riga? Jebsu pieradit ka tu esi labaka jo tev gribas dzivot laukos un tu to vari atlauties?
04.01.2011 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits