lauķi Rīgā

 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010

Biju pa brīvdienām lauku mājā pie radiem. forši tāds miers un tik saksiti apkārt viss kluss un balts, pardīze tikās tur ir. zirgi, savs dīķis ir slidot, kamīns, omulība. :-D :-D

nesaprotu kāpēc visi grib tik prom no laikiem uz Rīgu? Kaut vai dzīvos mazā

dzīvoklītī, brauks ar tramvaju utt.

02.01.2011 17:08 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Vai, kāda te viena gudriniece. Apsveicu, ka biji pie radiem ar zirgiem un kamīnu, es arī biju pie vecākiem. Man arī ir mersis, lai gan man ir tikai 21 gads, es arī tagad esmu tikpat kruta kā tu? :D Vienīgi, ar gulšanos zem veča tam nav nekāda sakara, padomā ko tu vispār runā!!!! Var uz laiku atpūsties laukos, kāds var visu dzīvi tur nodzīvot, kāds ir pavisam savādāks un laukos nevar izturēt, jo par klusu - tāpēc nav pamata apsaukāties.
Ja nesaproti, kāpēc visi TIK TRAKI grib un Rīgu, tad atbilde ir vienkārša (acīmredzot tevi ar to nav bijusi saskare, tā arī izskatās :D ) - izglītība. Jo laukos nav augstskolu, ok dažas filiāles, bet reti kur. Un nejau visi var izbraukāt ar Lexusu katru dienu un Rīgu mācīties. NU TĀ KĀ TU VARI :D Tavi apgalvojumi ir kkāds bezsakars. Es, piemēram, esmu no totāliem laukiem nākusi, un visi draugi - RĪDZINIEKI, ko 3 gadus Rīgā nu jau šeit dzīvojot esmu satikusi, nav nekādi blondo glamurnie pajoli bez smadzenēm. Acīmredzot, pati kkādā jēlā kompānijā uzturies, ja jau tādas asociācijas.
03.01.2011 00:58 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Izmantotāja, nu nav jau tā, ka visur darbs nekāds, vieni gateri un ceļi neiztīrīti. :-P Šodien argriezos no laukiem Vidzemes vidū, kur sniegs ir ievērojami vairāk kā te Rīgā, bet tur (vismaz manos laukos) ceļus tīra ideāli. Mēs visur varējam izbraukt normāli, bet tiklīdz iebraucām Rīgā (Ziepniekkalnā), tā starp mājās vispār nebija iespējams izbraukt un mēs stūmām mašīnu. Un par darbu arī - piemēram, maniem vecākiem laukos labāku darbu nevar vēlēties. Ja mans tētis pelna tuvu tūksotim katru mēnesi, tad jau ir ļooti ok, priekš lauku cilvēka, un darbu VAR atrast. Bet nu jā, no vietas, kā arī veiksmes un cilvēka atkarīgs. Vienīgi par tām skolām gan es tev 100% piekrītu. :)
03.01.2011 01:07 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
tās čuhnas,kur esmu pabijusi,ir totālākās mēslu bedres un tāpēc tos arī saucu par laukiem :D !!
03.01.2011 01:12 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
wasp, piekritīšu Tev, ka darbu laukos var atrast, bet, liels, bet, visiem tur darba nepietiks vienalga! Es nerunāju par zemnieku saimniecībām, kur diendienā saimnieki ir tik nodarbināti, ka neredz ne saullēktu, ne saulrietu! Es domāju, par tiem, kam ir māja, bet nav lopu, no kaut kā ir jādzīvo, bet vietējā lokālā visiem nepietiek to darba vietu! :-/

Tāpēc, autorei nesaprast, kāpēc cilvēki dodas dzīvot uz pilsētu - viņi grib ēst un apģērbties jau pirmām kārtām! :)

Man tas atsauc atmiņā pazīstamu ģimeni, kur vīrs grib pārcelties uz laukiem, jo viņam tur ir ar ko nodarboties (visāda ķimerēšanās ap mehāniku), bet meitām tur nebūs draugu, jo apkārt ir nekas, pilsēta ir krietnu gabaliņu prom un sievai bez dārza ravēšanas arī tur nebūtu ko darīt! Bet, liekas, ka vīrs to īsti neizprot!

Lauku, pareizāk, privātmāja ir forši, ja ir arī civilizācija! (Laikam atkārtojos!) :D
03.01.2011 01:16 |
 
Reitings 56
Reģ: 12.07.2010
es kad mācījos augstkolā, atceros ka meitenes kuru vecāki dzīvoja ārpus Rīgas brīvdienās tu brauca, jo teica, ka Rīgā no gaisa sāp galva, nepatīk burzmas, skumjo ļaužu skatieni. Nezinu, kā ir man lauku nav, esmu bijusi tikai dažās viesu mājās.
03.01.2011 01:25 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
viki-par to,ka vīrs grib uz laukiem bet pārējā ģimene negrib. Draugs mani arī aicina/būtu priecīgs,ja mēs pārceltos uz dzīvi laukos. Ooo svaigais gaiss, daba bla bla bla viņam jau tur būtu ko darīt-tehnikas un citi darbi. Bet ko es tur darīšu? Degradēšos? Dobes ravēšu,stādīsu,kaplēšu,sēšu-man ne sūda no ta visa nevajag, man nevajag vākt tās cūcības aiz zvēriem un mazgāt ar rokām tos gigantiskos trauku kalnus. Veikali tik divi vien. Skola,kurā skolēnu drīz vairs nebūs. 2 veikali un tajos pašos nekāda izvēle. Ciemā dzērāji vien ir. Tā jau dzīve ir īsa,bet lai es to notriektu laukos,man jābūt trakai un saviem bērniem lauku dzīvi ar viesiem tiem stulbajiem 'lauku labumiem' man negribas novēlēt. Pat bibliotēka tajos laukos nav. Labi,ka vismaz interneta pieslēgums,savādāk vispār tur būtu izolācija no ārpasaules. Par tādu ekstru kā ceļu tīrīšana ziema,tur var nesapņot-riskē aizbraukt uz turieni un paliec vien kūkot laukos,netiekot uz mājām :D
03.01.2011 01:26 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
es bez Rigas nevaru,bet bez laukiem arii ne! :)
03.01.2011 01:29 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
un ne jau tikai augstāko izglītību cilvēki pilsētās meklē. tie, kam ir mazi bērni, domā arī par to, kur viņus skolot. manos laukos piemēram nav ne bērnudārza, ne pamatskolas. es tur vēl paguvu mācīties, bet nu tā ir slēgta. cilvēki nodzeras, jo nav citas nodarbes. aiziet kaimiņiem pakaplēt runkuļus, nopelna piena pudeli, un divlatnieku par ko nopirkt lēto šņabīti. vispār diezgan bēdīga man tā lauku dzīve šķiet.
03.01.2011 01:36 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Izmantotāja, tur jau tā lieta, tajos laukos arī nav nekā, tur ir tikai viens veikals! :D

Mājā dzīvo vēl vīrieša vecāki, bet māja ir liela, tikai viena lieta, lai tur varētu kaut normāli dzīvot, ir vajadzīgi milzīgi līdzekļi, lai sakārtotu! Mēs ar braucam uz tām mājām, jo drauga vecvecāki, bet, kad nebija mašīna, bija jāpaliek pa nakti, jo autobuss bija tikai divreiz dienā, agri no rīta un pēcpusdienā! Tagad ir pašiem sava mašīna un palieku pa nakti tikai tad, ja varu gulēt teltī! Neesmu audzināta kā princese, bet... tur ir jāiegulda liels darbs, lai ne tikai pati māja, bet apkārtne būtu tīkama! Un tad vajadzētu daudz naudas, lai spētu tik liet bākā, lai varētu plūst no pilsētas uz to māju! :D
03.01.2011 01:40 |
 
Reitings 8
Reģ: 23.08.2009
blush ----> izskatās, ka esi viena no aprobežotajām, kas domā, ka ārpus Rīgas rajona un Jūrmalas vairs nav nekā :D tad dzīvo savos slimajos sapnīšos!
03.01.2011 03:45 |
 
Reitings 570
Reģ: 02.03.2010
es dievinu šos lauķi vs. rīdzinieki kašķus :D
03.01.2011 03:49 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
šausmas kā jūs visi te apsaukājaties,katrs par sevi gudrāks,smieklīgi palasīt :D
03.01.2011 12:43 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
No svaiga gaisa, siena gubām un romantikas paēdis nebūsi. Laukos, ja vien nenodarbojas ar lauksaimniecību, nav ko darīt.
Man tieši tāpēc ir vecāki laukos, lai ir, kur aizbraukt.
03.01.2011 12:50 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Es esmu no mazas pilsētas, bet lauki nekad dzīvē nav bijuši! Godīgi varu pateikt, ka lauki man fiziski riebj!Es pie drauga laukos jau laikam neesmu kādus gadu bijusi, jo vienkārši nepatīk man un viss!Man patīk Rīga un mana mazā pilsētele, bet pļavas, meži un citas lietas man ir absolūti vienaldzīgas!
03.01.2011 12:54 |
 
Reitings 148
Reģ: 10.12.2010
Man lauki patīk, īpaši vasarās, taču tur dzīvot nevēlētos citu iemeslu dēļ - esmu pārāk slinka dzīvei laukos ;-)
03.01.2011 13:46 |
 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010
wasp nu gan sasmīdināji, ka pašai mersis bet senči pāķīgi. Varbūt mersis tev ir, bet es tādu kas ražots 1991. gadā vairs par mersi neuzskatu.
03.01.2011 16:34 |
 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010
vēlreiz saku, ka es ja pārceltos uz laukiem nedzīvotu pāķīgi(neravētu, neslauktu govis, negrābtu sienu)
bet anyway visas tās lauķes kas uz Rīgu saskrējušas tāpat te īsti neiederas, un var pateikt ka iebraucējas.
03.01.2011 16:36 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Efeja - Feja, jebkura lauķe kura ir kaut kur sabraukusi te runā kulturālāk un taktiskāk par Tevi!

meitenes tē tiešām stāsta par visādiem laukiem, cilvēkiem un dzīves situācijām (paldies, meitenes, bija forši palasīt), bet šī "dāma" neuzķera neko interesantu, analizējošo utt., bet tikai mersu, un vispār neapvaino svešus vecākus, muļķe aprobežotā!
03.01.2011 16:51 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Efeja - Feja - ko tad Tu laukos darītu?!
03.01.2011 16:54 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
Taa ka pati uzaugu lauku mazpilsetaa, loti ravos dzivot patstavigi riga, turklat, seit mani gaidija mana milestiba.. :-P
03.01.2011 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits