Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sports

 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010

Sveikas, meitenes!

Padalieties, lūdzu, kādu sporta klubu apmeklējat, kur atrodas (Rīgā), cik maksā?

Es vnm esmu trenējusies, sportojusi, bet tagad izdomāju, ka no treniņiem un studijām brīvajā laikā gribētu vēl uz sporta klubu iet. Varbūt varat kaut ko ieteikt? Lai nav ļoti dārgi.. Varbūt kāda vēlas sastādīt kompāniju?

Un vēl jautājums par skriešanu. Es vispār visu laiku skrienu, tagad mēnesi kā neskrienu (ziema nav mans gadalaiks, nepatīk sniegs un aukstums). Varbūt padalieties tās, kas skrien laukā vēl aizvien? Varbūt varēsim skriet kopā..jo kompānijā man pat ziema netraucēs. :-)

01.01.2011 20:05 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka tu esi aptrakusi, ja vēl paralēli treniņiem (ja vien tie nav dambretes treniņi) vēlies iet uz sporta klubu...
pa lēto var atrast studenti vairākos klubos, bet parasti apmeklējuma laiki nav tie izdevīgākie.
01.01.2011 20:10 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Tev nu gan ir zirga izturiba... nu ja, atkariba kadi trennini, varbut sautrinu mesanas :-D :-D :-D

es pec saviem trenniniem biju beigta, vel lidz majam vajadzeja tikt un macities.. tajas dienas vnk, gribejas iekrist gulta un nakamo dienu bastot :-D
01.01.2011 20:25 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Man treniņi tagad tikai 2x nedēļā :-D Bet agrāk man bija 2 treniņi dienā (gan vieglatlētika, gan futbols 5x nedēļā), un es pieradusi tā biju. Tagad šķiet, ka vsp neko nedaru, kad treniņi tādi riktīgi ir tikai 2x nedēļā. organisms šokā, nesaprot, kas notiek, resna palikšu. :-D
01.01.2011 20:57 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
saprotu Tevi, kad gaju uz trenniniem biju slaida, ahhh (l) tagad palieku apalite, ponciks riktigs :-D :-D (e) jo aiz bezdarbibas tik edu!

Iesaku darboties pa majam, nevis iet uz sporta zali, lieki teresi naudu, labak tiesam samekle meitenes, ar ko kopa slepot, slidot...
01.01.2011 21:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)