mīlu vienu, patīk cits

 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
īsumā - esmu attīstībās 5 gadus, mīlu viņu, negribētu šķirties. ir rutīna pēdējo gadu, arī kašķi, bet ir pietiekami daudz arī ideāli brīži un paliekam galīgi nesūdzos. Bet ir iepaticies cits, ko esmu tikai neilgu brīdi redzējusi, un nee ne dēļ izskata, un vēl zinu, ka drīz būs tusiņš, kur būs arī viņš, un nevaru vien sagaidīt to nākamo sestdienu. zinu, ka nevarētu nokrāpt savējo, bet tāpat nevaru sagaidīt, kad vnk sanāks patusēt kopā un iepazīt viņu. Nesaprotu, kas ar mani notiek vnk. pagaidām tikai iesmeju pa šito visu, bet nu īsti normāli tas nav, jo simt reiz dienā iedomājos pa to otru. man ir 28 gadi, bet jūtos itkā pēkšņi būtu atkal 16. negaidu šeit nekādus ieteikumus vai tml, bet komentārus gan, jo tiešām nesaprotu pati, kas ar mani notiek
22.08.2021 02:11 |
 
Reitings 305
Reģ: 12.04.2018
Ilgās attiecībās vienīgais, ko mums vairs nekad nespēs dot mūsu partneris - to kaifu par pirmo satikšanos, flirtu un īsziņām. Jā, vienmēr var atgūt to dzirkstelīti, taču tas nekad nebūs tas pats, kas pirmā iepazīšanās, tā nu tas ir, un tas arī ir tas, kas mums visbiežāk pietrūkst, bet tā dēļ taču nav vērts no vienām attiecībām iet uz citām, jo tas ir tik īslaicīgi.
28.08.2021 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 1361
Reģ: 13.02.2009
Fifty @ 28.08.2021 20:52
Ilgās attiecībās vienīgais, ko mums vairs nekad nespēs dot mūsu partneris - to kaifu par pirmo satikšanos, flirtu un īsziņām. Jā, vienmēr var atgūt to dzirkstelīti, taču tas nekad nebūs tas pats, kas pirmā iepazīšanās, tā nu tas ir, un tas arī ir tas, kas mums visbiežāk pietrūkst, bet tā dēļ taču nav vērts no vienām attiecībām iet uz citām, jo tas ir tik īslaicīgi.

Iemīlēšanās sajūta un tauriņi vēderā ir forši, bet vēl foršāka ir sajūta, kad liekas, ka iemīlies savā partnerī atkal un atkal no jauna pat pēc 10 gadiem!♥️ To novēlu katrai un tā ir daudz labāka par rozā brillēm attiecību sākumā :)
28.08.2021 21:48 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Fifty - paldies, pilnīgu taisnību ierakstīji, vislabāk no visiem komentāriem tavs.
Ja kādai interesē - tusiņš bija foršs tiešām. Piedzerties gan nebiju plānojusi, bet tā sanāca😀. Parunājām arī ar viņu, un tiešām patīkams cilvēks ar ko patusēt vai pa draugam papļāpāt, bet neko vairāk gan ne. Izskats tiešām nav manā gaumē, bet atzīšu, vēl ir simpātijas, taču zinu, ka savējo krāpt netaisos un arī šķirties dēļ nelielām simpātijām netaisos.
29.08.2021 17:31 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Man nav īsti saprotams tavs plāns. Kad tad tu taisies sākt viņu krāpt? Šī tak bija lieliska iespēja sākt to darīt...
29.08.2021 21:36 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Forele123 @ 22.08.2021 02:11
īsumā - esmu attīstībās 5 gadus, mīlu viņu, negribētu šķirties. ir rutīna pēdējo gadu, arī kašķi, bet ir pietiekami daudz arī ideāli brīži un paliekam galīgi nesūdzos. Bet ir iepaticies cits, ko esmu tikai neilgu brīdi redzējusi, un nee ne dēļ izskata, un vēl zinu, ka drīz būs tusiņš, kur būs arī viņš, un nevaru vien sagaidīt to nākamo sestdienu. zinu, ka nevarētu nokrāpt savējo, bet tāpat nevaru sagaidīt, kad vnk sanāks patusēt kopā un iepazīt viņu. Nesaprotu, kas ar mani notiek vnk. pagaidām tikai iesmeju pa šito visu, bet nu īsti normāli tas nav, jo simt reiz dienā iedomājos pa to otru. man ir 28 gadi, bet jūtos itkā pēkšņi būtu atkal 16. negaidu šeit nekādus ieteikumus vai tml, bet komentārus gan, jo tiešām nesaprotu pati, kas ar mani notiek

Aizliegtais auglis tas saldākais. tas, ka esošajās attiecībās ir rutīna, acis sāk šaudīties. Labāk padomā, kā to uguntiņu, kas radusies pret citu ienest esošajās attiecībās. Ja nepiestrādā, tad viss par pagaist.
31.08.2021 09:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!