Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mēģinu ataudzēt matus

 
Reitings 155
Reģ: 03.12.2012
Pēc šī gada karantīnas, kad mājas apstākļos pati sabojāju matus, gribētu noskaidrot, cik ilgā laikā varētu ataudzēt desmit centimetrus matu garuma? Varbūt ir kādas metodes, kas procesu var veicināt? Vai ir iespējams to pagūt līdz Jaunajam gadam? :D Friziere ieteica lietot zivju un biotīna kapsulas, kas itkā avr mazliet piepalīdzēt.
26.07.2021 09:16 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Tā matu augšana diezgan individuāla, personīgi man 10 centimetri piecu gadu laikā neizaugtu, kāds cits līdz Jaunajam gadam jau paspētu divreiz atkal nogriezt. Jāskatās arī kā esi tos matus sabojājusi, tikai robu izgriezusi, vai ar kādiem līdzekļiem struktūru izmainījusi.
Nesen friziere ieteica mazgāt matus ar nātrēm, pati gan vēl neesmu pamēģinājusi, taču laikam man arī būs jāaiziet kāda sauja salasīt, tad vēl labas atsauksmes esmu dzirdējusi par vitamīniem - gumijas lācīšiem. Arī labprāt uzzinātu kādu matu audzēšanas knifu no dāmām, kurām nekad mati nav bijuši īsti garāki par pleciem.
26.07.2021 10:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Cilvēka mats gada laikā izaug par aptuveni 12 cm (kādam lēnāk aug, kādam ātrāk).
Baigie superlīdzekļi nav, lai tu piecu mēnešu laikā izaudzētu 10 cm.
Vari stiprināt matu saknes, stimulēt asins cirkulāciju galvas ādā, matus ķemmē ar matu suku kurai retāki sari un tikai tad kad mati izžuvuši, tad mazāk lūzīs. Dzer daudz ūdeni, mitrini organismu. Uz brīnumtabletēm nepaļaujies. Nemazgā matus katru dienu, 2-3 reizes nedēļā, ne vairāk. Jo retāk mazgāsi matus, jo labāk.
26.07.2021 10:15 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Ja nav problēmu, tad normāli ir 1 cm mēnesī. Vispār iesaku mazgāt matus 1 x nedēļā, jo mazāk ķīmiskos līdzekļus izmantosi, jo ātrāk augs. Pirms mazgāšanas dienu vai nakti iepriekš ieeļļot matus ar rīcineļļu, kokosriekstu eļļu vai olīveļļu. Plus dzert vitamīnus matiem, nagiem, ragiem.
26.07.2021 10:47 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Ak, atceros no pusaudžu gadiem draudzeni, viņai ļoti skaisti izskatījās matu garums līdz pleciem, bet viņai mati bija tiiiiiik biezi un tik ātri auga, ka tādu garumu varēja noturēt kādu nedēļu, max divas, pēc 2-3mēnešiem jau bija līdz muguras vidum :D
26.07.2021 10:52 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
atkarībā kā un cik tev viņi sabojāti. Ja ar balināšanu vai krāsošanu, tad bojātie jāgriež nost diezgan, citādāk būs kā man bija, aug ātri, bet garāki nepaliek, jo gali lūzt nost. Kopš nogriezu kādus 10 cm situācija ar matu galiem ir krietni labāka.
26.07.2021 13:01 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Padzer iekšķīgi vitamīnus. Zinu ka daudzas kolagēnu slavē, manai zināmajai mati ātri auga no viņa, bet kā saka, tas tiešām katrai individuāli.
26.07.2021 21:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits