KIVI(ČU) par visu. BEZTĒMA

 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Izdomāju kad vajadzētu izveidot tēmu par KIVI SĀGU.
18.07.2021 14:48 |
 
Reitings 508
Reģ: 10.03.2020
Tusnelda @ 23.03.2024 18:36

Droši vien zvērs ir iezīmējis kādu kaktu. (Aculiecinieki pirms kāda laika manījuši parazītu pārīti veikalā, kur šie meklējuši terpentīnu).

Terpentīns nebija tas, ar ko krāsu no virsmas var noņemt? Kur tajā 2- istabu dzīvoklī māksliniecei darbnīca, jūsuprāt?
23.03.2024 19:27 |
 
Reitings 2094
Reģ: 20.06.2013
Ar terpentīnu mazgā grīdas lai blusas iznīdētu
23.03.2024 19:35 |
 
Reitings 16411
Reģ: 16.04.2023
Es domāju, ka kiviča spalvās un kurtizānes matos blusas ne vien dzīvo.
23.03.2024 19:36 |
 
Reitings 40461
Reģ: 20.07.2021
Creta @ 23.03.2024 19:27

Terpentīns nebija tas, ar ko krāsu no virsmas var noņemt? Kur tajā 2- istabu dzīvoklī māksliniecei darbnīca, jūsuprāt?

Liene nesen apgalvoja, ka dzīvojamā platība viņiem esot apm.100 kvadrātmetri! Tad jau darbnīcai vieta ir. Bet vispār - var taču uz balkona mālēt. 😀
23.03.2024 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 3538
Reģ: 05.08.2013
Gan jau rokas un grīdu mazgā ar terpentīnu no krāsas
Bet tikpat labi arī kaķu čuras.
Pie reizes, lai Kiwi arī nomazgā ar terpentīnu
23.03.2024 20:48 |
 
Reitings 1327
Reģ: 04.11.2022
Tusnelda @ 23.03.2024 20:43

Liene nesen apgalvoja, ka dzīvojamā platība viņiem esot apm.100 kvadrātmetri! Tad jau darbnīcai vieta ir. Bet vispār - var taču uz balkona mālēt. ?
Pieskaitīja klāt kāpņu telpu?
23.03.2024 22:24 |
 
10 gadi
Reitings 3538
Reģ: 05.08.2013
Jūs mākat tā gaisā ļurinot skiču bloku zīmēt? Lienīte,44.gadiņi
23.03.2024 22:41 |
 
Reitings 747
Reģ: 29.05.2023
Madara reklamē Creditea, fuuuuuj. Man ir liels nē visiem, kas reklamē ātro kredītu aizdevējus un azartspēles. Tomēr jābūt kkādiem morāles principiem.
23.03.2024 22:42 |
 
Reitings 1880
Reģ: 25.06.2023
Biju laba, ierakstīju, un paātrināju mākslinieces Lienes sestdienas vakara radošo darbnīcu.
Skaisto gleznojumu redzēsiet video beigās. ♥
https://failiem.lv/f/xyfekdjkbq
23.03.2024 23:07 |
 
Reitings 2648
Reģ: 05.12.2021
Merilda @ 23.03.2024 22:42
Madara reklamē Creditea, fuuuuuj. Man ir liels nē visiem, kas reklamē ātro kredītu aizdevējus un azartspēles. Tomēr jābūt kkādiem morāles principiem.
kāpēc? Ja cilvēkam nav prāta saistīties ar kredītiem, pats vainīgs. Starp citu, man tieši noderēja Creditea kredītlīnija, kad tiešām bija vajadzīgs. Ātri ērti, diezgan zemi procenti. Jā, kredīts, nekad nav labi, bet nu būsim godīgi, ļoti maza daļa tomēr var atļauties visu pirkt bez kredīta.
Bet cilvēkam ir jāsaprot savā iespējas.
23.03.2024 23:17 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
krixis3 @ 23.03.2024 23:17
kāpēc? Ja cilvēkam nav prāta saistīties ar kredītiem, pats vainīgs. Starp citu, man tieši noderēja Creditea kredītlīnija, kad tiešām bija vajadzīgs. Ātri ērti, diezgan zemi procenti. Jā, kredīts, nekad nav labi, bet nu būsim godīgi, ļoti maza daļa tomēr var atļauties visu pirkt bez kredīta.
Bet cilvēkam ir jāsaprot savā iespējas.

Arī nesaskatu neko fui. Ir situācijas, kad ļoti vajag naudu ātri un nav līdzekļu ( bēres tuviniekiem, ārstēšanas izdevumi, auto remontam utt.), tad šie ātrie kredīti ir vienīgais glābiņš. Daudz sliktāk ir alkohola reklāmas, ražotāji un šmigas dzeršanas atbalstīšana. Lūk tas ir posts visam. Ātro kredītu tagad sen jau arī vairs nepiešķir kuram katram, tā ka tam, kuram piešķir, tam ir ienākumi, ar ko nosegt mēnešu griezumā.
23.03.2024 23:20 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Merilda @ 23.03.2024 22:42
Madara reklamē Creditea, fuuuuuj. Man ir liels nē visiem, kas reklamē ātro kredītu aizdevējus un azartspēles. Tomēr jābūt kkādiem morāles principiem.

Te nu tu aizšāvi galīgi garām moralizējot.
23.03.2024 23:21 |
 
Reitings 7177
Reģ: 16.02.2021
Nu, dāmas, dāmas. Man likās, ka te ir tikai kompānija novākusies, kuras normāli pelna un neņem ātros kredītus un vismaz 1000€ drošības spilvenā šeit ir katrai, vismaz tā šeit varētu spriest pēc komentāriem un man tas iepriekš ļoti rezonēja, ka es šeit aprunāju bomžus kivīšus ar citām naudīgām sievietēm 😀 bet ja jūs ņemat ātros kredītus, tad sorry, laikam tomēr šī diskusija manam humoram nav pa ceļam, jo man tiešām līdz šim patika iztēloties, ka lielākā daļa aiz profiliem nav tādas, kas ņemtu ātros kredītus auto remontam. Sorry not sorry. Ātros kredītus reklamēt Instagram tiešām nav ok. Turklāt sievietei ar stabiliem ienākumiem un bērniem. Tik stulba reklāma kā Madarai šodien sen nebija redzēta, ātro kredītu datorspēle brīviem brīžiem ko spēlēt kopā ar meitām, wtf? Man ļoti simpatizē Madara, viņas ģimene, nostāja un miers, bet tā reklāma bija max cringy.
24.03.2024 00:02 |
 
Reitings 8955
Reģ: 19.09.2023
Terpentīnu jauc ar eļļas krāsām. Bet tā bùtu mana pēdèjā izvēle vienistabas dzīvoklī ar mazu bērnu. Tas ir vislētākais un smirdīgākais no visām opcijām. Tā žāvēšana uz balkona arī kaut kas interesants. Sabojāsies rāmis.
24.03.2024 00:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3799
Reģ: 31.10.2010
Mercury6 @ 24.03.2024 00:02
Nu, dāmas, dāmas. Man likās, ka te ir tikai kompānija novākusies, kuras normāli pelna un neņem ātros kredītus un vismaz 1000€ drošības spilvenā šeit ir katrai, vismaz tā šeit varētu spriest pēc komentāriem un man tas iepriekš ļoti rezonēja, ka es šeit aprunāju bomžus kivīšus ar citām naudīgām sievietēm ? bet ja jūs ņemat ātros kredītus, tad sorry, laikam tomēr šī diskusija manam humoram nav pa ceļam, jo man tiešām līdz šim patika iztēloties, ka lielākā daļa aiz profiliem nav tādas, kas ņemtu ātros kredītus auto remontam. Sorry not sorry. Ātros kredītus reklamēt Instagram tiešām nav ok. Turklāt sievietei ar stabiliem ienākumiem un bērniem. Tik stulba reklāma kā Madarai šodien sen nebija redzēta, ātro kredītu datorspēle brīviem brīžiem ko spēlēt kopā ar meitām, wtf? Man ļoti simpatizē Madara, viņas ģimene, nostāja un miers, bet tā reklāma bija max cringy.

Ja nu vēl kādai ir šāds uzskats, tad jau laicīgi atvainojos, ka acīmredzot neesmu gana bagāta, lai piedalītos šajā diskusijā😁Nē, kredītus neņemu un neslavinu, bet arī nenosodu, jo dzīvē tiešām var gadīties visādi.
Starp citu, ja Kiviči būtu labi un sakarīgi cilvēki, neviens viņus neapsmietu ienākumu dēļ.
24.03.2024 00:27 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Mercury6 @ 24.03.2024 00:02
Nu, dāmas, dāmas. Man likās, ka te ir tikai kompānija novākusies, kuras normāli pelna un neņem ātros kredītus un vismaz 1000€ drošības spilvenā šeit ir katrai, vismaz tā šeit varētu spriest pēc komentāriem un man tas iepriekš ļoti rezonēja, ka es šeit aprunāju bomžus kivīšus ar citām naudīgām sievietēm ? bet ja jūs ņemat ātros kredītus, tad sorry, laikam tomēr šī diskusija manam humoram nav pa ceļam, jo man tiešām līdz šim patika iztēloties, ka lielākā daļa aiz profiliem nav tādas, kas ņemtu ātros kredītus auto remontam. Sorry not sorry. Ātros kredītus reklamēt Instagram tiešām nav ok. Turklāt sievietei ar stabiliem ienākumiem un bērniem. Tik stulba reklāma kā Madarai šodien sen nebija redzēta, ātro kredītu datorspēle brīviem brīžiem ko spēlēt kopā ar meitām, wtf? Man ļoti simpatizē Madara, viņas ģimene, nostāja un miers, bet tā reklāma bija max cringy.

Zini, esot bagātajai sawļei ir sapratne par to tautas daļu, kuriem nav iespējams iekrāt 1000 eur kā drošības spilvenu. Nekad nespried par citiem pēc sevis. Šeit ir gan turīgas dāmas, gan mazāk. Un nav jau runa par šī foruma dāmām. Runa ir vispār par to pozitīvo pusi, ko sniedz kredīts, kad tas patiešām nepieciešams. Atvaino, bet tev ir ļoti šaura domāšana tādā gadījumā, ja uzskati, ka kredītus kā palīdzību brīdī, kad patiešām nav liekas naudas, ir stulbi ņemt un reklamēt arī. Tie, kuri ir saņēmušies ātros kredītus stulbībām, tā jau ir cita kategorija. Es te runāju par tiem, kuriem tas ir bijis kā glābiņš un palīdzība nepieciešamajā brīdī. Tāpat arī, ne visi spēj iekrāt uzreiz lielāku summu gan priekš auto utt.
24.03.2024 00:48 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Minelūše @ 24.03.2024 00:27

Ja nu vēl kādai ir šāds uzskats, tad jau laicīgi atvainojos, ka acīmredzot neesmu gana bagāta, lai piedalītos šajā diskusijā?Nē, kredītus neņemu un neslavinu, bet arī nenosodu, jo dzīvē tiešām var gadīties visādi.
Starp citu, ja Kiviči būtu labi un sakarīgi cilvēki, neviens viņus neapsmietu ienākumu dēļ.

Nuja!
24.03.2024 00:49 |
 
Reitings 7177
Reģ: 16.02.2021
aauuu @ 24.03.2024 00:48

Zini, esot bagātajai sawļei ir sapratne par to tautas daļu, kuriem nav iespējams iekrāt 1000 eur kā drošības spilvenu. Nekad nespried par citiem pēc sevis. Šeit ir gan turīgas dāmas, gan mazāk. Un nav jau runa par šī foruma dāmām. Runa ir vispār par to pozitīvo pusi, ko sniedz kredīts, kad tas patiešām nepieciešams. Atvaino, bet tev ir ļoti šaura domāšana tādā gadījumā, ja uzskati, ka kredītus kā palīdzību brīdī, kad patiešām nav liekas naudas, ir stulbi ņemt un reklamēt arī. Tie, kuri ir saņēmušies ātros kredītus stulbībām, tā jau ir cita kategorija. Es te runāju par tiem, kuriem tas ir bijis kā glābiņš un palīdzība nepieciešamajā brīdī. Tāpat arī, ne visi spēj iekrāt uzreiz lielāku summu gan priekš auto utt.

Es atbalstu hipetekāro kredītu, pati tā esmu pirkusi īpašumu, atbalstu visa veida uzkrājošās apdrošināšanas, auto līzingus jaunām un mazlietotām automašīnām, bet man nav saprotama ātro kredītu reklāma māmiņai ar diviem bērniem un stabiliem ienākumiem un tā attaisnošana reklāmā iesaistot bērnus Lieldienu spēlē. Stabilam, pelnošam influencerim ļoti iegriež šāda reklāma profilā, jo tas liek domāt, ka izvēlas reklāmas un sadarbības, nevis pēc tā, kas rezonē ar dzīvesveidu un vērtībām, bet spiež kabatu. Ātro kredītu Lieldienu spēli es sagaidītu no Chogan un NL dievietēm, nevis no ģimeniskas šķirtenes, kura ir kopā ar uzņēmēju, pelnošu vīrieti, kura ir izbēgusi no alimentu nemaksātāja (kivīša), kurš pats visticamāk piesaista alimentu nemaksātājus un ātro kredītu ņēmējus. Madarai šī sadarbība bija antireklāma un nodzēsa daudzas labās līdz šim uzsvērtās vērtības. Es nestrīdēšos par finanšu pratību, auto remontiem, bērēm, slimībām utt, bet ģimenes sievietei kopā ar uzņēmēju, diviem bērniem un tādu ex un tā piesaistīto publiku skandālu rezultātā nebūtu jāreklamē ātrie kredīti un to piedāvātās brīvbrīžu spēlītes.
24.03.2024 01:02 |
 
Reitings 2094
Reģ: 20.06.2013
Mercury6 @ 24.03.2024 01:02

Es atbalstu hipetekāro kredītu, pati tā esmu pirkusi īpašumu, atbalstu visa veida uzkrājošās apdrošināšanas, auto līzingus jaunām un mazlietotām automašīnām, bet man nav saprotama ātro kredītu reklāma māmiņai ar diviem bērniem un stabiliem ienākumiem un tā attaisnošana reklāmā iesaistot bērnus Lieldienu spēlē. Stabilam, pelnošam influencerim ļoti iegriež šāda reklāma profilā, jo tas liek domāt, ka izvēlas reklāmas un sadarbības, nevis pēc tā, kas rezonē ar dzīvesveidu un vērtībām, bet spiež kabatu. Ātro kredītu Lieldienu spēli es sagaidītu no Chogan un NL dievietēm, nevis no ģimeniskas šķirtenes, kura ir kopā ar uzņēmēju, pelnošu vīrieti, kura ir izbēgusi no alimentu nemaksātāja (kivīša), kurš pats visticamāk piesaista alimentu nemaksātājus un ātro kredītu ņēmējus. Madarai šī sadarbība bija antireklāma un nodzēsa daudzas labās līdz šim uzsvērtās vērtības. Es nestrīdēšos par finanšu pratību, auto remontiem, bērēm, slimībām utt, bet ģimenes sievietei kopā ar uzņēmēju, diviem bērniem un tādu ex un tā piesaistīto publiku skandālu rezultātā nebūtu jāreklamē ātrie kredīti un to piedāvātās brīvbrīžu spēlītes.
te vispār tēma ir par kirpičiem, nevajag tā aizsvilties pa netēmu 😀laikam pašai kkas sāpīgs bijis ar tiem ātrajiem kredītiem ka tāda brēka 😀
24.03.2024 07:58 |
 
Reitings 7177
Reģ: 16.02.2021
qwe @ 24.03.2024 07:58
te vispār tēma ir par kirpičiem, nevajag tā aizsvilties pa netēmu ?laikam pašai kkas sāpīgs bijis ar tiem ātrajiem kredītiem ka tāda brēka ?

Nē, nav sāpīgs, arī nebija domāts tieši Jums to tik uzsvērti teikt un atbildēt, bet vispārīgi. Mani vienkārši mazliet šokēja Madaras ātro kredītu reklāma un tas, ka te uzreiz uzradās dāmas, kuras par ātrajiem kredītiem tik ikdienišķi un pozitīvi izsakās un aizstāvēja to reklāmu, jo man tas liekas kaut kas neiedomājams un nepieņemams, bet katram savs 😀😊
24.03.2024 08:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits