Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iejaukšanās kur nevajag.

 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Ko Jūs darītu situācijā, kur topošā vīramāte iejauktos kāzu plānošanā. Respektīvi, viņa atļāva mums rīkot kāzas viņas lielajā mājā, kur teica,ka droši varam darīties. Sākumā runājām, ka būsim tikai tuvākie cilvēki, jo nevēlamies aicināt draugus, pēc tam viņa atļāva manam puisim aicināt viņa draugus, bet par maniem jau nekas netika minēts. Pēc tam,kad viņš pasaka viesu sarakstu,tad tiek jautāts- Kāpēc aicināji to un to, tas tak nav tik tuvs un vēl visādi komentāri. Deļ šī ka puiša vecāki sākumā atļauj un pēc tam kaut ko pukst par to,ka vispār majā cilvēki būs, man un manam puisim jau slikti metas un visa kāzu iedvesma ir vējā jau palēnām. Viņa arī nevēlējās lai mēs ar vedējiem vakarā braucam prom uz noīrēto viesnīcu mums četriem tikai tāpēc lai viņa nepaliktu viena ar maniem radiem.. Ko jūs darītu vienkārši šajā situācijā.
15.07.2021 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
Jāizvēlās, vai rīkot viesības mammas mājās bez draugiem, vai ar draugiem, kaut kur citur, lai mierīgāk
15.07.2021 11:51 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Vai tava topošā vīramāte gadijuma nav arī mana puiša mamma? Heh, nesen tieši izveidoju grupu par vīramāti, kas grib iesaistities praktiski visur
15.07.2021 11:55 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
zefīrs @ 15.07.2021 11:51
Jāizvēlās, vai rīkot viesības mammas mājās bez draugiem, vai ar draugiem, kaut kur citur, lai mierīgāk
Stulbākais jau ir tas,ka viņa atļāva un ieteica pati viņam par draugiem, lai aicina un pēc tam sāka pārmest,kāpēc tāds un tāds tiek aicināts..
15.07.2021 11:57 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Sultry @ 15.07.2021 11:55
Vai tava topošā vīramāte gadijuma nav arī mana puiša mamma? Heh, nesen tieši izveidoju grupu par vīramāti, kas grib iesaistities praktiski visur
Biju lasījusi tavu diskusiju, bet nu tik traki mums vēl nav, bet tas ka tiek bojāta mana puiša un līdz ar to mans garstāvoklis, viņai jau tas ir sanācis. Mans puisis patreiz arī nav LV, visu kārto no ārzemēm, drīz viņš būs klāt un tad šī saruna sāksies dzīvajā.
15.07.2021 12:00 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Viņa arī nevēlējās lai mēs ar vedējiem vakarā braucam prom uz noīrēto viesnīcu mums četriem tikai tāpēc lai viņa nepaliktu viena ar maniem radiem..

Nu es arī nevēlētos ar nepazīstamiem cilvēkiem palikt savā mājā, ja svinību galvenie viesi paši pamet pasākumu. Kurš novāks bardaku? Vīramāte? Apkalpojošais personāls? Varbūt viņa vēlēsies iet pie miera, a tur kāds sadzēries bariņš vēl plosīsies līdz rītam. Pilnīgi saprotami, ka sāk iebilst par viesiem. Tas ir viņas īpašums, kurā var darīt ko vēlas.
Ja jau pašā sākumā šādas problēmas, atrodiet savas telpas kur svinēt un aiciniet kaut kaimiņu Koļu ciemos.
15.07.2021 12:28 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
C00L Dzipsy @ 15.07.2021 12:28

Nu es arī nevēlētos ar nepazīstamiem cilvēkiem palikt savā mājā, ja svinību galvenie viesi paši pamet pasākumu. Kurš novāks bardaku? Vīramāte? Apkalpojošais personāls? Varbūt viņa vēlēsies iet pie miera, a tur kāds sadzēries bariņš vēl plosīsies līdz rītam. Pilnīgi saprotami, ka sāk iebilst par viesiem. Tas ir viņas īpašums, kurā var darīt ko vēlas.
Ja jau pašā sākumā šādas problēmas, atrodiet savas telpas kur svinēt un aiciniet kaut kaimiņu Koļu ciemos.
Nu tu jau pārspīlē. Viņai nebūs jāpaliek ar viesiem, jo programmā būs teikts, cikos mēs ar vedējiem pametīsim māju, līdz ar to viesi ar to rēķināsies. Viņu mājā paliek tikai mana ģimene, kas nebūt nav vandāļi.. Un kas tu domā, ka jaunajam pārim jāvāc līdz 22:00 nost trauki un to nevar izdarīt arī nakamajā dienā cilvēki,kam par to tiek maksāts
15.07.2021 12:39 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Kāda jēga tad vispār kaut ko atļaut rīkot savā mājā, ja par mūsu idejām sāk iebilst. Tā ir tikai viena diena, ne nedēļa, kas ar viesiem būs japavada kopā.
15.07.2021 12:44 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lexxie @ 15.07.2021 12:39
Nu tu jau pārspīlē. Viņai nebūs jāpaliek ar viesiem, jo programmā būs teikts, cikos mēs ar vedējiem pametīsim māju, līdz ar to viesi ar to rēķināsies. Viņu mājā paliek tikai mana ģimene, kas nebūt nav vandāļi.. Un kas tu domā, ka jaunajam pārim jāvāc līdz 22:00 nost trauki un to nevar izdarīt arī nakamajā dienā cilvēki,kam par to tiek maksāts

Vīramātes māja - viņas noteikumi. Ir iebildumi, kā jau rakstīju, atrodiet savas telpas kur varēsiet diktēt savus noteikumus un būs miers visās frontēs.
Varbūt vīramāte nevēlas pamosties no rīta starp netīriem traukiem!? Man personīgi ļoti nepatīk, ja paliek bardaks uz nakti un no rīta jāpamostas ballītes paliekās.
15.07.2021 12:44 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
C00L Dzipsy @ 15.07.2021 12:44

Vīramātes māja - viņas noteikumi. Ir iebildumi, kā jau rakstīju, atrodiet savas telpas kur varēsiet diktēt savus noteikumus un būs miers visās frontēs.
Varbūt vīramāte nevēlas pamosties no rīta starp netīriem traukiem!? Man personīgi ļoti nepatīk, ja paliek bardaks uz nakti un no rīta jāpamostas ballītes paliekās.
Nu jau par vēlu ko tādu darīt, jo mūsu kāzu datums ir tāds, kurā daudzi precās. Ja es būtu zinājusi ka būs šāda situācija, es būtu ar vēdējiem pavadījusi visu šo dienu un viss, nav problēmu. Tagad jāpielāgojās vienai kundzei,kas nespēj dēlam atļaut darīt kā viņš vēlas, jo tā ir viņa diena. Idiotisms.
15.07.2021 12:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Braukt uz viesnīcu ar vedējiem. un atpūsties, nevis bojāt dienu/vakaru! Sev un pārējiem.
Un nebraukt uz vīra mātes māju - priekš kam?
Ja tuvākie, tad tuvākie, ja draugi - tad visiem draugi. Bet izskatās, ka tas nav variants.
Vēl noteikti varat paspēt noīrēt sev kaut ko. Tava diena - Tu dari kā gribi!
15.07.2021 12:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lexxie @ 15.07.2021 12:49
Nu jau par vēlu ko tādu darīt, jo mūsu kāzu datums ir tāds, kurā daudzi precās. Ja es būtu zinājusi ka būs šāda situācija, es būtu ar vēdējiem pavadījusi visu šo dienu un viss, nav problēmu. Tagad jāpielāgojās vienai kundzei,kas nespēj dēlam atļaut darīt kā viņš vēlas, jo tā ir viņa diena. Idiotisms.

Ja nevar atrast brīvas telpas, tad aizbrauciet pie dabas, atrodiet skaistu pļavu. Saceliet nojumes, salieciet galdus ar baltiem galautiem, ziedus no pļavas saplūciet. Salieciet daudz spuldzītes. Būs daudz skaistāk nekā pie pūcīgas vīramātes mājās.


15.07.2021 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Tā ir jūsu diena. Saprotiet to paši un lai arī vīrene saprot. Ko nozīmē uzspiest savu gribēšanu svešās kāzās?
15.07.2021 13:22 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4964
Reģ: 03.11.2012
Es meklētu citu vietu, jo galīgi negribētu, ka man kāds pakausī pukst, it īpaši kāzu dienā.
No otras puses, ja reiz piedāvāja savu māju, tad rēķinājās, ka var būt vairāk ciemiņu un ka tie nebūs viņai pazīstami.
Tad nebūtu nemaz piedāvājusi, ja nerēķinās ar sekām utt. Ja būtu tavā vietā, tā arī viņai pateiktu un neklusētu!
15.07.2021 13:37 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
začeits @ 15.07.2021 13:22
Tā ir jūsu diena. Saprotiet to paši un lai arī vīrene saprot. Ko nozīmē uzspiest savu gribēšanu svešās kāzās?
Es savējam vakar pateicu,ka vispār tiek aizmirsta jēga šajai dienai. Ka mēs aprecēsimies, gaidāms bērniņš vēl. Tagad atcelt arī visu viesnīcas palikšanu ar vedējiem tikai tāpēc lai paliktu mājās ar vīreni, lai viņa nepaliek viena ar mānējiem, nu i nafig..Vedējiem par šo ieminējos, viņi nebija laimīgi jo tas arī izjauc viņu plānus un viņiem pēc tam uz darbu jāiet būs.
15.07.2021 13:43 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
vivii @ 15.07.2021 13:37
Es meklētu citu vietu, jo galīgi negribētu, ka man kāds pakausī pukst, it īpaši kāzu dienā.
No otras puses, ja reiz piedāvāja savu māju, tad rēķinājās, ka var būt vairāk ciemiņu un ka tie nebūs viņai pazīstami.
Tad nebūtu nemaz piedāvājusi, ja nerēķinās ar sekām utt. Ja būtu tavā vietā, tā arī viņai pateiktu un neklusētu!
Labākais jau ir tas,ka viņai jau visi mana puiša draugi pazīstami un pēc viņas teiktā patīkot, bet kad ieraudzīja, ka tie būs 10 ekstra cilvēki, esošajiem 13 un nesaprata kapēc būs viena meitene,kas it kā nav tik tuva mums, tad sāka pukstēt. Vīra draugi arī man zināmi ir,tāpēc man ar to nav problēmu.
15.07.2021 13:45 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Tas ir pi**eds kā cilvēki sev paši sarežģī dzīvi.
Pirmkārt nevienam patiesībā neinteresē ar ko, cik ilgi un kā tu precies. Tapēc nesaprotu kāda jēga izmest naudu dēļ tādām lietām. Ejat uz zagsu, pasūtat kāzu fotogrāfu, sazīmējiet lieciniekus un viss. Dzīvojiet laimīgi.
15.07.2021 13:58 |
 
Patīk
Reitings 1750
Reģ: 24.05.2019
Man kā viesim arī nepatiktu, ja pāris, ko pazīstu un kura dēļ vispār ierados uz kāzām, pamestu svinību vietu un nāktos "svinēt" ar svešiem cilvēkiem. Un ja tā būtu mana māja, arī nepatiktu izklaidēt svešus cilvēkus. Tā kā saprotu vīramāti. Ja kāzas organizējat pēdējā brīdī un nav laika un līdzekļu neko mainīt, tā ir jūsu problēma. Viņa atļāva izmantot savu māju ar norunu, ka būs tuvākie cilvēki, viss. Esmu vīrenes pusē.
15.07.2021 15:40 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Motherofdragons @ 15.07.2021 15:40
Man kā viesim arī nepatiktu, ja pāris, ko pazīstu un kura dēļ vispār ierados uz kāzām, pamestu svinību vietu un nāktos "svinēt" ar svešiem cilvēkiem. Un ja tā būtu mana māja, arī nepatiktu izklaidēt svešus cilvēkus. Tā kā saprotu vīramāti. Ja kāzas organizējat pēdējā brīdī un nav laika un līdzekļu neko mainīt, tā ir jūsu problēma. Viņa atļāva izmantot savu māju ar norunu, ka būs tuvākie cilvēki, viss. Esmu vīrenes pusē.
Plkst 23:00 daudzi cilvēki jau noguruši un iet gulēt. Tieši šajā laikā mēs arī dosimies prom. Kāda starpība kur paliek pa nakti jaunais pāris?!! Piemājas mājā vai viesnīcā ko pati vīrene mums uzsauca?!
15.07.2021 15:44 |
 
Reitings 300
Reģ: 26.04.2021
Motherofdragons @ 15.07.2021 15:40
Man kā viesim arī nepatiktu, ja pāris, ko pazīstu un kura dēļ vispār ierados uz kāzām, pamestu svinību vietu un nāktos "svinēt" ar svešiem cilvēkiem. Un ja tā būtu mana māja, arī nepatiktu izklaidēt svešus cilvēkus. Tā kā saprotu vīramāti. Ja kāzas organizējat pēdējā brīdī un nav laika un līdzekļu neko mainīt, tā ir jūsu problēma. Viņa atļāva izmantot savu māju ar norunu, ka būs tuvākie cilvēki, viss. Esmu vīrenes pusē.
Tuvākie cilvēki lol, viņa pati ierosināja manējam viņa draugus saukt un pēc tam sāka pārmest par skaitu un cilvēkiem kas aicināti. Tas nekas, ka viņa visus pazīst.
15.07.2021 15:46 |
 
Reitings 874
Reģ: 27.07.2020
Ko jūs darītu vienkārši šajā situācijā

Izrunātos ar vīreni, ka nevar šādi ākstīties.
Te var mājā svinēt kā grib, te nevar. Te izdomā bez čomiem, tad izdomā, ka tomēr ar. Tad uzsauc viesnīcu, tad negrib lai tur braucat.
Jā, tā ir viņas māja, bet te jau iet runa par cieņu arī no viņas puses. Es personīgi jau no sākta gala atteiktos rīkot tāda veida ļembastu savā mājā. Tad vismaz citi ar to rēķinās un var droši plānot alternatīvas.
15.07.2021 16:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits