Dzīvē ar NL

 
Reitings 15
Reģ: 12.07.2021
Sveikas , dievietes!
Man tā patīk Katrīna Sauliete ,un Marija Vucena ,superīgas sievietes.
Es pasūtu produktus un sapņoju par tādu dzīvi, ka viņam..gribu ceļojumu uz dubaju vai Krieviju, gribētu sev tādu paziņu loku.
BET NE PAR TO.
Pasūtīju šo un to , draineffekts ļoti briesmīgs, nezinu vai man bija pareiza iedarbība, bet bija nezeliga caureja. No kokteiļiem man garšo Banānu un sāļās karameles , greipfrūtu vispār nav dzeramais..pači baigi labie pēc naktsmainam,bet no biadrona man ir melnā vēdera izeja.
Bet ne par to ,ka lai dabū šo superīgo dzīvi NL komanda un šo draudzību ,kas ir viņam.???.. tik skaisti.ka viena liela laimiga ģimene.
12.07.2021 14:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Wonder woman @ 20.07.2021 22:01
Man sāk likties ,ka vinjam Tas pampums no tiem drainiem rodas ,ka tik beigas nav tā,ka nevis izvada bet aiztur udeni,Reali nu saprotu,kādreiz gadās ar pampumu pamosties utt bet ne jau regulari katru nedelju vai dienu!
Ari agrak dzera visas tikai 1 drainu nu jau visas mauc iekšå 2 drainus,tas jau arī liecina,ka kaut kas tur nav ,labu produkciju nav jalieto kvantumā!

To esmu par drainiem dzirdējusi. Organisms aiztur škidrumus, viss sapampst
20.07.2021 23:24 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
skrien pirkt kaut kādus bezvērtīgus, negaršīgus mandeļu pienus par neadekvātu cenu..

Tā nu gan nevajag teikt par mandeļu pieniem/dzērieniem. Acīmredzot nekad neesi dzērusi un iepazinusies ar šo dzērienu sastāvu.
Arī sojas dzērienos ir kalcijs un vitamīni.
Visa atšķirība starp pienu un mandeļu/sojas dzērieniem ir cukuros, taukos, laktozē. Dzerot govs pienu, kurš ir bagāts ar taukiem un cukuriem, nu nenotievēs tās korpulentās NL dāmas.
20.07.2021 23:40 |
 
Reitings 15
Reģ: 04.05.2021
C00L Dzipsy @ 20.07.2021 23:40

Tā nu gan nevajag teikt par mandeļu pieniem/dzērieniem. Acīmredzot nekad neesi dzērusi un iepazinusies ar šo dzērienu sastāvu.
Arī sojas dzērienos ir kalcijs un vitamīni.
Visa atšķirība starp pienu un mandeļu/sojas dzērieniem ir cukuros, taukos, laktozē. Dzerot govs pienu, kurš ir bagāts ar taukiem un cukuriem, nu nenotievēs tās korpulentās NL dāmas.

Esmu dzērusi to pašu Alpro mandeļu pienu. Ar vienu paku pietika. Ja nemaldos, tur pat visādas kaitīgas pārtikas piedevas bija klāt. Garšīgu augu pienu esmu nobaudījusi tikai no Biotēkas klāsta, interesanti, ka cena nemaz nebija stipri augstāka kā lielveikalu bezgaršīgajiem un saķīmiķotajiem.
Pirmoreiz dzirdu tādu apgalvojumu, ka tievējot jāizslēdz visi piena produkti. Kas vainas, piemēram, biezpienam? Vai tikai ar to pārmērīgo tauku izslēgšanu netiek panākts pretējs efekts? Nesaku, protams, ka korpulentai dāmai būtu jādzer govs piens litriem.
No personīgās pieredzes tievēšanai iesaku atbrīvoties no cukura atkarības, ja tāda ir. Kad biju sadomājusi izslēgt cukuru/saldumus no uztura ( augļi, nedaudz medus ēdienkartē palika, protams, arī tas pats piens), svars sāka samazinaties tādos tempos, ka nācās to visu mest pie miera, lai nesāktu izskatīties pēc anorektiķes.😂 Cita veida ogļhidrāti netika izslēgti. Neēdot nemaz saldumus, vairs nebija tāda izsalkuma, piem., ja ilgāku laiku neesmu paēdusi (iepriekš parasti tad sāka galva sāpēt - nu īsta cukura atkarība).
Un joprojām palieku pie viedokļa, ka salīdzinot cenu un uzturvielu daudzumu augu pienam un govs pienam, augu piens ir neizdevīgs pirkums. Bet tas teksts par teļiem un buļļiem mani nokaitināja, tāpēc arī tāds komentārs 😁
21.07.2021 00:30 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
C00L Dzipsy @ 20.07.2021 23:18
Agritas Jančuks atkal sadzēries savu "ūdentiņu" ?

Ka tik tas pampums nav no ta pasa drainīša. Es ta skatos ka visas tik dzer drain effectu un mostas no ritiem it ka butu buhajusas visu nakti
Kaut ka neliekas ka labs produkts
21.07.2021 00:38 |
 
Reitings 1824
Reģ: 16.02.2021
Man domāt, ka organisms pierod pie drainisa un pats vairs lieko šķidrumu nemāk izvadīt. Tāpēc bez vairs nevar un lieto jau 2gab
21.07.2021 00:44 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Govs pienu lietojot nevar notievēt? Nu muļķības gan. Pati Kad tievēju nometu vairāku mēnešu laikā 9 kg, bet no piena un tā produktiem neatteicos ne mirkli. tikai no cukura palielam atteicos. Vnk mazākas porcijas un mazāk ēst vajag un neēst pirms gulētiešanas, ā un zaļās tējas vēl tad daudz dzēru.
21.07.2021 13:29 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Esmu pārsteigta, ka tik daudzas interesējas par tiem murgiem, aktīvi tos komentējot. :D
21.07.2021 14:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits