Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Taisniba vai meli

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveikas damas.
Vakar nepatikama situacija izveidojas manas attiecibas. Isti nezinu ka pareizi reaget.
Vakardien darba kolegi saka , mes redzejam tavu draugu staigajam ar citu sievieti kopa (ta ir vina ex kolege) naca kopa no meza ara pastaigajoties.
Bija nepatikami ka darba kolegi ko tadu pazino.
Jo draugs nebija minejis ka iet pastaigaties ar savu bijuso darba kolegi.
Vakar prasiju ka pagaja pastaiga, neparmetu uzreiz bet vienkarsi velejos uzzinat informaciju.
Teica ja mes ari tresdien staigajam un kas tur slikts .
Man vienigi likas jocigi ka vini iet staigat kad es dodos uz majam no darba apmeram taja bridi kad man dosanas uz majam aiznem 40 min. Taja laika vins pavada laiku kopa ar vinu.
Taja pasa bridi atcerejos ka jeprieks nedelu atpakal redzeju vairakas reizes vina smartwatch ka vina bija rakstijusi vinam WhatsApp zinas.
Teica ka mani milot utt. Bet man bija nepatikami ka kolegi ta pazino un noteikti doma ka mans draugs laiz pa kreisi. Un man ar darba kolegiem kopa jastrada . Tatad bus baumas ka mani vaza aiz deguna...
10.07.2021 08:39 |
 
Reitings 10
Reģ: 08.01.2021
Nu nezinu... Man ļoti nepatiktu šāda sūtuācija un es noteikti nebūtu ar to apmierināta. Ja jau nav nekas slēpjams, tad kāpēc nepateikt tev, ka dodas pastaigās ar savu ex kolēģi.
10.07.2021 09:52 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Kolēģiem jau patīk intrigas, tas ir jebkurā kolektīvā.
Speciāli Tev to iebāza acīs.
Un tas nav īsti ok, ka vairākas reizes staigājas ar citu.
Un, ka sarakstās.
Nu Tev jāmēģina pašai noskaidrot, kas un kā. Izlasi tās ziņas utt.
10.07.2021 11:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Mes nelienam viens otra telefona ieksa .
Bet atkal ja virietim varbut tas nav nekas bet sievietei jau protams tas nozime ka seit ir potencials jo vinai nav otras pusites...
Izrunajam bet isti nekas nedomaju ka mainisies.
No ta ir lielakas bailes 😒
Jo man tad liekas ka vins nerespekte musu attiecibas..
10.07.2021 11:42 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Nu nav tas ok, tu jau pati saproti, kas tur notiek. Nav tavi kolēģi vainīgi, ka tavs čalus laiž pa kreisi un tu izvēlies to neredzēt.
10.07.2021 11:43 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Esmu saglabājusi labas attiecības ar senu paziņu, reizi pa reizei satiekamies, lai pabraukātos, papļāpātu, bet vienmēr par to informēju savu draugu, kuram nav iebildumu, taču tai pat laikā šis puisis teju nekad nepaziņo savai otrai pusei par tikšanos ar mani. Nav tā, ka tā draudzene vienmēr aizliedz tikties, tāpēc tas jādara slepus, bet, cik zinu, neesmu vienīgā "slepenā meitene" un ja vienmēr atskaitīsies, tas šķitīs nesmuki, ka viņš labprāt pavada laiku ar citām, nevis ar savu draudzeni. Agrāk abas uzturējām kontaktus un izpļāpājos, ka šad tad pabraukājos ar viņas čali (nebiju brīdināta, ka nedrīkst teikt), tad dabūju brāzienu. Nu jau ar vien biežāk izvairos no šādām slepenajām tikšanām, jo saprotu to meiteni, kā viņa jutīsies, ja uzzinās. It kā jau nekas traks, pus stundiņu papļāpājam un viss, bet tik un tā, es tās meitenes vietā nejustos ērti, ja uzzinātu, ka tas notiek slepus.
Ja es pati ko tādu uzzinātu, noteikti sadusmotos, bet Tev iesaku mierīgi uzsākt sarunu un pateikt, ka vēlies zināt ar ko un kāpēc tiekas, it īpaši, ja tā ir sieviete. Manuprāt, tas būtu tikai godīgi pret Tevi.
10.07.2021 11:45 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Tas mirklis, kad tev vairāk rūp ko par tevi padomās kaut kādas darba kolēģes nekā tas, ka tavs vīrietis tevī izraisa bažas par attiecībām.
10.07.2021 13:46 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
Paldies saki saviem kolēģiem, ka viņi to neslēpj. Un viņi arī nojauš, ka kaut kas nav kārtībā. Ko viņš dara, ka tiekās ar viņu? Man pirmais, kas ienāk prātā - p*š. Tā kā mūc no tāda prom. Ja tev ir pašcieņa, atradīsi normālu vīrieti, kas pieder tikai tev.
10.07.2021 16:57 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Nav jau tikai tas ka ko domas darba kolegi.
Bet es nevaru izprast kadel tas ir janokluse.
Ja es ietu ar kadu puisi kopa iedzert kafiju vai pastaigat darba laika noteikti pateiktu jo man mav ko slept un tadas lietas nedaru jo ja kluse tad kaut kas tur ir vairak.
Taka man laba draudzene ieteica lai es uzzaicinu so ex kolegii pie mums ciemos uz kadam vakarinam utt. Un tad noverot vinus redzesi kas isti ir pa lietu.
Vai jus ko tadu daritu?
Vai vnk vakar beigas abiem uzdotu jautajumu cik ilgi jus jau satiekaties man aizmuguras. Jo domaju tad cilveki ir aci pret aci un tad jau no acim var nolasit kur ir meli un kur taisniba...
10.07.2021 22:23 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Amyloid @ 10.07.2021 22:23
Nav jau tikai tas ka ko domas darba kolegi.
Bet es nevaru izprast kadel tas ir janokluse.
Ja es ietu ar kadu puisi kopa iedzert kafiju vai pastaigat darba laika noteikti pateiktu jo man mav ko slept un tadas lietas nedaru jo ja kluse tad kaut kas tur ir vairak.
Taka man laba draudzene ieteica lai es uzzaicinu so ex kolegii pie mums ciemos uz kadam vakarinam utt. Un tad noverot vinus redzesi kas isti ir pa lietu.
Vai jus ko tadu daritu?
Vai vnk vakar beigas abiem uzdotu jautajumu cik ilgi jus jau satiekaties man aizmuguras. Jo domaju tad cilveki ir aci pret aci un tad jau no acim var nolasit kur ir meli un kur taisniba...

Nekādās vakariņās neaicini. Save your stress.
10.07.2021 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Oi, man jau dikti tas nepatiktu - vai nu lai pārtrauc, vai mani informē par šādām regulārām tikšanās reizēm. Jo tas manā skatījumā nav ok, ja viss tiek noklusēts. Ja slēpj - tātad ir iemesls.
10.07.2021 23:19 |
 
Reitings 171
Reģ: 13.05.2020
Amyloid @ 10.07.2021 22:23
Nav jau tikai tas ka ko domas darba kolegi.
Bet es nevaru izprast kadel tas ir janokluse.
Ja es ietu ar kadu puisi kopa iedzert kafiju vai pastaigat darba laika noteikti pateiktu jo man mav ko slept un tadas lietas nedaru jo ja kluse tad kaut kas tur ir vairak.
Taka man laba draudzene ieteica lai es uzzaicinu so ex kolegii pie mums ciemos uz kadam vakarinam utt. Un tad noverot vinus redzesi kas isti ir pa lietu.
Vai jus ko tadu daritu?
Vai vnk vakar beigas abiem uzdotu jautajumu cik ilgi jus jau satiekaties man aizmuguras. Jo domaju tad cilveki ir aci pret aci un tad jau no acim var nolasit kur ir meli un kur taisniba...

Es gan uzaicinātu uz vakariņām 😂 ja jau tikai draugi, kāpēc nevar nākt ciemos un kopā visi pavakariņot? ļoti ātri tad varētu visu saprast.
Un ja draugs ļoti protestēs un negribēs ex kolēģes ciemošanos, tad jau arī skaidrs kāpēc…
11.07.2021 21:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ganjau slēpj, jo pats jūt, ka tur kaut kas īsti līdz galam nav okei. Ganjau tā ir tikai pastaiga, sarunas un nekas vairāk, bet tāpat tas nav pareizi un viņš pats to droši vien saprot.
Galvenais būtu izrunāties protams, lai nav kaut ko jānoklusē vai slepus jāmēģina noskaidrot.
Es pati kaut kad esmu bijusi uz robežas, kad gribētu iziet satikties ar kādu savu senu paziņu, bet liekas, ka negribas draugam teikt, lai viņš nesatraucas. Tajā brīdī sapratu, ka tad tas vispār nav ok un nevajag tādas tikšanās plānot.
11.07.2021 22:07 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
cutiecutie @ 11.07.2021 21:21

Es gan uzaicinātu uz vakariņām ? ja jau tikai draugi, kāpēc nevar nākt ciemos un kopā visi pavakariņot? ļoti ātri tad varētu visu saprast.
Un ja draugs ļoti protestēs un negribēs ex kolēģes ciemošanos, tad jau arī skaidrs kāpēc…

Uzaicinaju, atbilde bija kodoliga vel nezinu
11.07.2021 22:42 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Amyloid @ 11.07.2021 22:42

Uzaicinaju, atbilde bija kodoliga vel nezinu

Vai varedu tikt brivdienas.
Domaju sakuma vina pateiks draugam ka es esmu uzzaicinajusi.
Es draugam neko neteicu gribu zinat vai vins man rit ko teiks vai gaidis lidz kolege atbildes.
Dusmas vel ieksa ir lielas bet vinam taka nekas nav bijis.
Ka viriesi varbut tik vienaldzigi vai tomer divkosigi.?
Neizprotu ja tev ir jau draudzene ilgstosas attiecibas kam tev jamekle cita,uz kaut kadam nelogiskam pastaigam utt.
11.07.2021 22:45 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Amyloid @ 11.07.2021 22:45

Vai varedu tikt brivdienas.
Domaju sakuma vina pateiks draugam ka es esmu uzzaicinajusi.
Es draugam neko neteicu gribu zinat vai vins man rit ko teiks vai gaidis lidz kolege atbildes.
Dusmas vel ieksa ir lielas bet vinam taka nekas nav bijis.
Ka viriesi varbut tik vienaldzigi vai tomer divkosigi.?
Neizprotu ja tev ir jau draudzene ilgstosas attiecibas kam tev jamekle cita,uz kaut kadam nelogiskam pastaigam utt.

Tu esi ar ļoti zemu pašvērtējumu. Šāds manevrs mainīs tieši neko. Čakarē tik sev un otram cilvēkam prātu. Tas ir jārisina starp jums nevis vel trešo jāievelk.
11.07.2021 23:37 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Amyloid @ 11.07.2021 22:45

Vai varedu tikt brivdienas.
Domaju sakuma vina pateiks draugam ka es esmu uzzaicinajusi.
Es draugam neko neteicu gribu zinat vai vins man rit ko teiks vai gaidis lidz kolege atbildes.
Dusmas vel ieksa ir lielas bet vinam taka nekas nav bijis.
Ka viriesi varbut tik vienaldzigi vai tomer divkosigi.?
Neizprotu ja tev ir jau draudzene ilgstosas attiecibas kam tev jamekle cita,uz kaut kadam nelogiskam pastaigam utt.

Lielākoties ārpus attiecībām meklē to, kas trūkst attiecībās un to dara gan vīrieši,gan arī sievietes,ne jau tāpēc, ka attiecības ir sliktas, bet kaut kas nav līdz galam.
Iespējams attiecībās rutīna.
Un manipulatīvi gājieni ar to ciemos aicināšanu nav īsti pareizais virziens.
Būtu vērtīgāk paanalizēt Tev, kas un kā ir mainījies Jūsu starpā pēdējā laikā un mēģināt ko jaunu attiecībās.
12.07.2021 06:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)