Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bildinajums bet puisa mate nesa gredzenu

 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Kada butu tava reakcija, ja puisa mate saktu nesat tev domatu saderinasanas gredzenu, kurs tev nedereja pie bildinasanas? Jasaka, vina so gredzenu ari palidzeja izveleties.
Pirms kada laika ar puisi parvacamies dzivot tuvak vina vecakiem. Biju satikusi vina mammu tikai paris reizes, bet puisis sazvanijas katru dienu. Nekadu problemu. Un tagad ta mamma ir visur, gribam iet pastaigaties, tad ar mammu, braucam iepirkties, tikai ar mammu, ejam uz kafejnicu, ari mamma lidzi. Kad esam majas, tad visu laiku zvana un jauta ko daram. Mamma visur un nekada privatuma un puisis vel vinai visu stasta. Vai ka es vinu cienitu, man ir par daudz vinas.
Biezi esmu ta launa, kas ir neapmierinata, bet pirms paris dienam es tiesam neiztureju. Kada butu jusu reakcija par so visu?
Puisis pirms paris dienam bildinaja. Gredzenu protams brauca izveleties ar mammu. Mamma ieteica gan vietu, kur pirkt, gan gredzenu, vinam patika cits. Puisis panema abus, dazados izmeros, nezinaja manu izmeru. Bildinaja ar to gredzenu, kurs vinam patika, bet man diemzel nedereja abi.
Abi stradajam un nav laika braukt samainit izmerus, ta ka paris dienas esmu bez gredzena, bet kas man liekas jocigi, ka no nakamas dienas vina mamma katru dienu saka nesat pirmo gredzenu. Es ieraudziju un apjuku. Draugam pateicu, ka man tas liekas jocigi, bet vinam isti nav nekadas reakcijas. Ka jums tas liktos?
24.06.2021 19:42 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Un tagad ta mamma ir visur, gribam iet pastaigaties, tad ar mammu, braucam iepirkties, tikai ar mammu, ejam uz kafejnicu, ari mamma lidzi.

Pateiktu pa tiešo, ka mums vajag laiku arī divatā. Nav vairs viņš tādā vecumā, lai visur mammu aicinātu līdzi.
Tev palika tas gredzens, kurš Tev patika vislabāk? Gan jau tāpat bija plānots Tev atstāt vienu gredzenu.
24.06.2021 20:08 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Es saprotu, ka puisis bildināja ar savu gredzenu, ne jau Tev vaicāja, kuru vēlies.. Sanāk, ka mamma izvēlējās pēc savas gaumes un tagad nesā un puisis vienkārši Tev izstāstīja, ka bija 2 gredzeni. Vairāk par gredzenu satrauktu tas, ka visur ir mammīte vajadzīga
24.06.2021 22:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Un tagad ta mamma ir visur, gribam iet pastaigaties, tad ar mammu, braucam iepirkties, tikai ar mammu, ejam uz kafejnicu, ari mamma lidzi. Kad esam majas, tad visu laiku zvana un jauta ko daram. Mamma visur un nekada privatuma un puisis vel vinai visu stasta.

Tu tiešām ar šito memmesdēliņu taisies precēties? Jomajo. Gatavojies jau tagad, ka mamma droši vien ievāksies arī dzīvot pie jums.
24.06.2021 22:32 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Minelūše @ 24.06.2021 22:32

Tu tiešām ar šito memmesdēliņu taisies precēties? Jomajo. Gatavojies jau tagad, ka mamma droši vien ievāksies arī dzīvot pie jums.

Tas ari ir galvenais stridu iemesls, kur es palieku ta kas visu laiku boja garastavokli. Puisis saka, ka mamma veca un gribot pavadit laiku ar vinu un tadejado mani pataisa par monstru, ja negribu, ka vina visu laiku nak ar mums.
Sakuma vins gaja pie vinas est, kad pateicu, lai tur ari paliek, tad naca majas, bet vina saka sutit edienu, kuru eda tikai vins, par ko es slikta atkal sudzejos, ka mums ir ediens majas, tagad tikai retunreizi ko iedod
24.06.2021 23:11 |
 
Reitings 285
Reģ: 21.02.2021
Pat neliekas, ka šis stāsts ir īsts, bet ja tā, tad man Tevis žēl! Pasaki uzreiz, ka tā turpmāk dzīvot nevēlies! Lai nodala laiku ar mammu un ar tevi
24.06.2021 23:23 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Tas, ka viņa ir veca ir atrunas! Negrib mammīte atlaist vaļā savu dēliņu. Nu vnk drausmas...
25.06.2021 00:21 |
 
Reitings 527
Reģ: 24.03.2018
Šķiries!
25.06.2021 02:53 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
Reāli kaut kas tāds ir iespējams? 🙄
Ja, jā, bēdz!!!!
25.06.2021 05:39 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Briesmīgi.
Vai nu meklējat jaunu dzīvesvietu tālāk no viņa mātes vai tiešām šķiries. Nu nav vecākiem jālien pieaugušu cilvēku dzīvē non-stop, kur nu vēl tev domāts saderināšanās gredzens jānēsā. Kā tu iedomājies tālāk dzīvot? Bēdz!!
25.06.2021 08:46 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Neticās tiešām,ka īsts stāsts. Ļoti dīvaini .
25.06.2021 09:24 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Situācija, protams, dīvaina, bet nekas tāds extra dīvains nav. Dīvaini būtu ja viņa pēc tam nēsātu dēla izvēlēto gredzenu kurš tev nederēja.
Un vispār dīvaini ka esat nonākuši līdz bildināšanai un puisis nezin pirksta izmēru un jāpērk veseli 2 gredzeni uz dullo 😃
Bet piekritīšu tam ko šeit minēja iepriekš, ka vairāk būtu jāuztraucās par šo mammīšanos nevis gredzeniem. Bet nu tāda memmesdēliņu padarīšana tāpat vien nebeigsies ja jau puisis tā pielipis pie mammas.
25.06.2021 11:02 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
WTF?! Tā tiešām notiek?
25.06.2021 13:53 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Vai, šeit pēc Freidam būtu, ko komentēt 😄
Cerams, 3. spilvens jūsu gultā arī ir, un kāzu kleitu mamma sev arī izvēlēsies tādu kuplāku 😄 ja viņa gribēs būt vienīgā dēla sieviete, tad tur pat nekādu cerību uz sadzīvošanu.
25.06.2021 16:11 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Vairāk par to, ka māte valkā saderināšanās gredzenu, kurš bija domāts tev, es uztrauktos par vīrieti, kurš to visu pieļauj. Māte principā jau pat nav vainīga, jo gan jau ar prieku iesaistās jūsu dzīvē un visur dodas kopā ar jums. Tā teikt, ja reiz aicina, tad kāpēc gan neiet? Problēma ir vīrietī, kurš tajā nesaskata problēmu un kuram vienalga, ka viņa līgava nav mierā ar šo situāciju. Es cienu vīriešus, kuri ir labās attiecībās ar saviem vecākiem, apciemo un vajadzības gadījumā palīdz, taču, ja pieaudzis vīrietis katru dienu sazvanās ar savu māti un uzskata, ka tas ir okei, ka jūsu attiecībās māte ir kā trešā persona, es, ja godīgi, kārtīgi padomātu vai turpināt tādas attiecības, jo izklausās, ka vīrietis nespēj pārgriezt to nabassaiti ar savu māti un, kas pats trakākais, kā izklausās, tad arī neuzskata, ka šī situācija būtu jārisina.
25.06.2021 22:59 |
 
Reitings 746
Reģ: 14.05.2019
Par gredzenu - jā, varbūt liktos dīvaini, bet, ja ir 2 gredzeni un vienu no tiem neizmanto, tad kāpēc gan māte nevarētu nēsāt? galu galā, tas taču ir tikai skaists gredzens un tev jau divus nevajag. :)
Kā jau meitenes minēja, par to, ka māte visur grib iesaistīties gan vajadzētu uztraukties vairāk. Ja esat tikko pārcēlušies, varbūt tagad viņai tāds mirklis, ka gribas vienmēr, visur kopā un izbaudīt, ka esat tuvumā. Bet citādi noteikti jāizrunājas tev ar vīrieti, vai ari viņš piekrīt tavam viedokli, ka vajadzētu mazliet vairāk laika divatā? ja viņš nesaskata problēmu, tad jāuzmanās vai kas mainīsies..
26.06.2021 00:15 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Miaa @ 25.06.2021 22:59
Vairāk par to, ka māte valkā saderināšanās gredzenu, kurš bija domāts tev, es uztrauktos par vīrieti, kurš to visu pieļauj. Māte principā jau pat nav vainīga, jo gan jau ar prieku iesaistās jūsu dzīvē un visur dodas kopā ar jums. Tā teikt, ja reiz aicina, tad kāpēc gan neiet? Problēma ir vīrietī, kurš tajā nesaskata problēmu un kuram vienalga, ka viņa līgava nav mierā ar šo situāciju. Es cienu vīriešus, kuri ir labās attiecībās ar saviem vecākiem, apciemo un vajadzības gadījumā palīdz, taču, ja pieaudzis vīrietis katru dienu sazvanās ar savu māti un uzskata, ka tas ir okei, ka jūsu attiecībās māte ir kā trešā persona, es, ja godīgi, kārtīgi padomātu vai turpināt tādas attiecības, jo izklausās, ka vīrietis nespēj pārgriezt to nabassaiti ar savu māti un, kas pats trakākais, kā izklausās, tad arī neuzskata, ka šī situācija būtu jārisina.

Diemžel, katru reizi, kad gribam iet ara, vai braucam uz veikalu, saka, ka mamma apvainojas, jo nepasaucam. Vins ar mammi ari strada kopeja biznesa, mamma sanak darba, un mamma visur pec darba. Kad es saku, ka varbut soreiz ejam pastaigat divata vins piemin to vienu reizi, kad bijam un ka es esmu launa un nelauju vinam tikties ar mammu???
26.06.2021 00:54 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
NeonsNeons @ 25.06.2021 09:24
Neticās tiešām,ka īsts stāsts. Ļoti dīvaini .

Diemzel ists, un man pašai jau krit uz nerviem ka jastridas par kaut ko tadu ka mamma. Vins mammu loti mil un daudz kas ir atkarigs no vinas. Puisim ir ari bralis un vini abi ir loti greizsirdigi par mammas dalisanu
26.06.2021 00:58 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Vīramāte vellamāte. 😁
26.06.2021 09:45 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Vins ar mammi ari strada kopeja biznesa, mamma sanak darba, un mamma visur pec darba.

Viņš ar mammu ir darba laikā kopā. Ar to nepietiek un vēl pēc darba grib satikt?:D
Diemžel, katru reizi, kad gribam iet ara, vai braucam uz veikalu, saka, ka mamma apvainojas, jo nepasaucam.

Saki, lai atraujas no mātes pupa citādāk paliks bez Tevis, bez seksa un cita ar viņu vairs neauklēsies:D
Kad es saku, ka varbut soreiz ejam pastaigat divata vins piemin to vienu reizi, kad bijam un ka es esmu launa un nelauju vinam tikties ar mammu???

Egoistiski, ļauni ir ņemt līdzi visur cilvēku, kuru otrs nemaz nevēlas redzēt.
26.06.2021 09:53 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sultry @ 26.06.2021 00:58

Diemzel ists, un man pašai jau krit uz nerviem ka jastridas par kaut ko tadu ka mamma. Vins mammu loti mil un daudz kas ir atkarigs no vinas. Puisim ir ari bralis un vini abi ir loti greizsirdigi par mammas dalisanu

Mūc prom no tās ģimenes ko kājas nes un neatskaties!
26.06.2021 11:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits