Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzība

 
Reitings 8
Reģ: 18.06.2021
Vai vēl ir kādai ir bijusi tāda sajūta, ka draudzene visu laiku par daudz iepin savu vīru sieviešu sarunās? Man pat īsti vairs negribās braukt pie savas draudzenes, jo zinu, ka atkal viņas vīrs būs turpat un tad viņa nesaprot, kāpēc es baigi neko nestāstu, nekomunicēju tik daudz, bet man gribās ar viņu divatā parunāt arī kādreiz, bez vīriešu klātbutne, joparasti viņa par katru cenu viņu kautkur velk līdzi. Nesen arī izstāstiju viņai vienu sāpi, pēc tam viņa man zvana un viņas vīrs tur blakus ko komentē(varēja saprast ka viņš arī ir pa visu lietas kursā). Tas mani ļoti aizvainoja, jo nu es to uzticēju tikai viņai, nevis lai pēc tam klausītos vel kādus padomus no viņas vīra arī.
Tad nu man radās jautājums, vai tiešām nav nekādas sieviešu solidaritātes vairāk? Vai jūs arī saviem vīriešiem atstāstat visu, kas pārunāts ar draudzenēm, kas viņām par problēmām? Vai man vienai tas nešķiet normāli?
18.06.2021 14:46 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Esi ar viņu par to runājusi?
Protams, ka tas nav normāli, ja tevi tas neapmierina. Vīrietis nav jāvelk visur līdzi, nesaprotu Siāmas dvīņu variantus. Nevienam vīrietim neko daudz neesmu stāstījusi par savām draudzenēm, tikai kādu neitrālu, interesantu atgadījumu.
18.06.2021 15:30 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es nekad, nu nekad nestāstu vīrietim savas draudzenes noslēpumus vai kaut ko intīmu un personisku. Mans vīrietis pats saprot, ka mums ir vajadzīgs laiks sarunām divatā un mūs vienmēr atstāj vai palaiž kur kopā. Pats pa to laiku nodarbojas ar savām lietām un mūs netraucē.
18.06.2021 15:49 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Tev būtu jāizrunājas ar draudzeni. Kaut kādā momentā taču viņu vienu vari dabūt rokās.
18.06.2021 15:51 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
vai tiešām nav nekādas sieviešu solidaritātes vairāk?

Tāda kaut kad ir bijusi?
18.06.2021 18:36 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
29090 @ 18.06.2021 18:36

Tāda kaut kad ir bijusi?

Jā, ir gadījumi!!!
19.06.2021 21:31 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Man šobrīd ir pilnīgi tāda pati situācija. Situācija neliekas ok. Vispār nesaprotu kā draudzene dzīvojot kopā ar savu džekiņu 24/7 nevar atrast laiku kaut vai stundu nedēļā lai divatā ar draudzeni izrunātu savas personīgās lietas.
Kad vēl kaut nedaudz komunicējām ar draudzeni, tad nekad neatstāstiju savam draugam par viņas problēmām vai personīgajām lietām un draugam pat īsti neinteresēja kas isti tur notiek svešas sievietes dzīvē, bet draudzene stāstija savam puisim aboslūti visu jo satikšanās reizēs (jāpiebilst ka viņa vienmēr uz satikšanām ņēma līdzi savu draugu) pēc viņas drauga izteikumiem varēja just ka viņš zin daudz ko par katru konkrēto situāciju. Viss beidzās ar to, ka esmu zaudējusi draudzeni kura bija ļoti tuva un viss dēļ viena džekiņa 😃
19.06.2021 22:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits