Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Līgo/Jāņi

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Hey!
Kā plānojat svinēt Līgo/Jāņus? Plānojat kādu dārza ballīti, gaļas cepšanu vai vienkārši mājās ar otro pusīti, ģimeni, vai vieni? Varbūt jums ir kādas tradīcijas, ko piekopjat? Vainagu pīšana, lekšana pāri ugunskuram uc.?
Izskatās, ka šie būs vieni no retajiem svētkiem, kad es viena mājās skatīšos Limuzīnu Jāņu nakts krāsā :D, bet nesūdzos, man īsti nevelk šogad uz piedzīvojumiem. Pa mierīgo reizem ari vajag
17.06.2021 21:53 |
 
Reitings 307
Reģ: 21.02.2021
Svētkus svinēsim draugu lokā, laukos pie dabas, ar teltīm. Šašliks, desiņas, siers, pīrādziņi, būs kārtējā pieēšanās. Tādu īpašo tradīciju mums nav, bet pinam vainagus, lecam pār ugunskuru un taisām kailo peldi naktī. Vienu gan es pie sevis esmu nodomājusi, ka nekad negribētu Jāņus svinēt dzīvoklī pie TV. Manuprāt, tie ir svētki, kas ir jāsvin dabā, ārā!
17.06.2021 23:49 |
 
Reitings 312
Reģ: 29.04.2021
Svinēšu, kā parasti, radu lokā. Un tradīcijas ir -meiju nešana mājās, puķes, vainagi. Ugunskuram pēdējos gadus pāri nelecu, jo baigi liels tur kur svinam 😆
17.06.2021 23:55 |
 
Reitings 64
Reģ: 07.05.2020
Digimons @ 17.06.2021 23:49
Svētkus svinēsim draugu lokā, laukos pie dabas, ar teltīm. Šašliks, desiņas, siers, pīrādziņi, būs kārtējā pieēšanās. Tādu īpašo tradīciju mums nav, bet pinam vainagus, lecam pār ugunskuru un taisām kailo peldi naktī. Vienu gan es pie sevis esmu nodomājusi, ka nekad negribētu Jāņus svinēt dzīvoklī pie TV. Manuprāt, tie ir svētki, kas ir jāsvin dabā, ārā!

Piekrītu par to būšanu laukā, pie dabas. Katru gadu mēģinām tuvo draugu lokā svinēt citādākās vietās - iepriekšējo gadu svinējām pie ezera, šogad Kurzemē pie jūras.Taisam paši Jāņa sieru ar ķimenēm, pinam vainagus, lecam pār ugunskuru, dziedam, spēlējam instrumentus, neguļam visu nakti, spēlējam volejbolu, skatāmies kā noriet/ uzlec saule. Aptuveni šādi paiet nakts 🌿
18.06.2021 11:17 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Svinēšu radu lokā. Tradīcijas? Ēst šašliku un dzert alu. :D
18.06.2021 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Jāņos nebūšu Latvijā, tā ka izpaliek visas foršās šo svētku lietas, par ko traki skumji, bet nu man būs šampanietis un Cielaviņa parastas (šeit) darbadienas vakarā, jo šajā datumā ir vēl citi svētki.
19.06.2021 00:33 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Es diemžēl tikko izlidoju no Lv ..tik ļoti nevēlējos Jāņus pavadīt ārpus, jo tie man ir loti svarīgi svētki, tā pat kā Ziemassvētki..bet tā pat pavadīšu kopā ar savējiem un cerams būs labs laiks lai to izbaudītu ārpus mājas ar šašliku un galu. 😍
19.06.2021 21:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits